Кухни - 22ра тема

  • 47 248
  • 297
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Доколкото виждам, двойката има един кант - отпред, а четворката - два, отстрани, за тях говорех. Прецени за теб откъде ще идват евентуалните удари, от които да предпазва кантът.
За Самсунга, щом управлението е общо, не виждам логика таймерът да не работи за котлоните също.
Като цяло, мнението ми беше за електролукса като марка и заради четворката (двойките нещо не ми допадат), но това си е лично мое мнение Simple Smile

# 61
  • Мнения: 30
IMJ разгледай този сайт-http://www.kuxni.net  Тук има много интересни и нестандартни идеи.Може нещо да ти допадне.

# 62
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Това с животинските плотове и мотиви в кухнята за мен е кич

# 63
  • Мнения: 564
аз искам да попитам за сушилнята на дрехи какъв енергиен клас и най добре  ooooh! нещо не съм наясно, пък и в сайтовете не са написани,видях примерно комбинирана пералня със сушилня,в комбинация клас А за пералнята и клас В са сушилня  Thinking
знам,4е за пералнята клас ААА е най добре,но за сушилнята как е  newsm78
п.с. ще се радвам някой да ми препоръча някоя изпробвана марка  Hug

Jvd, и аз скоро бях пуснала същия въпрос за енергийния клас на сушилните  Wink Оказа се, че супер рядко се среща клас А (а и били дооста скъпички), повечето са клас B и C. Имаше теми по въпроса за избор на сушилня назад във форума. Доста препоръчвана, заради добро съотношение цена/качество е ZANUSSI ZTE-285.
Ние си взехме Сименс - страхотна е, още не мога да се нарадвам колко допълнителна работа ми спестява  Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 114
Здравейте, да изтипосам и моята кухня, тук още не е напълно завършена http://www.snimka.bg/album.php?album_id=364797
Първоначално исках да е изцяло тъмна, после минахме през какви ли не цветове и накрая решихме да е
бяла и венге. Сега малко ме притеснява, дали не прилича на СКШта, а и май тези черни дръжки ми идват в повече. Моля за мнението ви.

Много ми харесва като цяло, но може би наистина черните дръжки идват малко в повече и леко се губи ефектът на страхотния черен плот. Ако сложиш иноксови (като на шкафа с витрините отпред), може би ще има по-ефектен вид. И още нещо - можеш ли да ми каже каква е ширината на поставката за вино и колко е висока и дали е купена готова или майсторът на кухнята ви я е правил?   bouquet

# 65
  • Мнения: 1 204
аз искам да попитам за сушилнята на дрехи какъв енергиен клас и най добре  ooooh! нещо не съм наясно, пък и в сайтовете не са написани,видях примерно комбинирана пералня със сушилня,в комбинация клас А за пералнята и клас В са сушилня  Thinking
знам,4е за пералнята клас ААА е най добре,но за сушилнята как е  newsm78
п.с. ще се радвам някой да ми препоръча някоя изпробвана марка  Hug

Jvd, и аз скоро бях пуснала същия въпрос за енергийния клас на сушилните  Wink Оказа се, че супер рядко се среща клас А (а и били дооста скъпички), повечето са клас B и C. Имаше теми по въпроса за избор на сушилня назад във форума. Доста препоръчвана, заради добро съотношение цена/качество е ZANUSSI ZTE-285.
Ние си взехме Сименс - страхотна е, още не мога да се нарадвам колко допълнителна работа ми спестява  Peace
много ти благодаря Bobeto  Hug
а вашата,кой модел е точно?
ще потърся във форума темичката,как съм я изпуснала до сега Rolling Eyes  Peace

# 66
  • Мнения: 185
ако ще е корейска техника, по-добрият вариант е LG, поне това са моите впечатления... Thinking

# 67
# 68
  • Мнения: 1 204

грабна ме  Hug със здраве да я ползвате  Hug мерси   bouquet

# 69
  • Мнения: 528
Norra стелажът за вино е правен по размер от фирмата.

# 70
  • Мнения: 337
Много стилна кухня НОРРА, със здраве да си я ползвате  Peace

# 71
  • Мнения: 309
Кriwondela,да от този род,виждала ли си го на живо-как стои?  АR4IBAR4I ,благодаря ти харесах си някои нещица.А дъли наистина не е кич?

# 72
  • Мнения: 2 100
IMJ, всеки си има вкус. Ако ти пасва стилово на апартамента или на стаята, няма да е кич. Важното е да ти харесва, не плащаш данък обществено мнение все пак.  Laughing

# 73
  • София
  • Мнения: 114
Много стилна кухня НОРРА, със здраве да си я ползвате  Peace

Това е кухнята на Барберела, комплиментите са за нея  Grinning Моята кухня е още само в главата ми Simple Smile Но също е бяла Simple Smile

# 74
  • Мнения: 309
И моята кухня е в главата ми ,но не мога да си я представя точно.Аз имам още време и тепърва проучвам.Кажете от какъв материал са кухните ви и какво се гледа за плота.Разбрах,че трябва да е дебел и облепен и от долу,за да не попива вода,че подпухвали.На какво друго трябва да се обърне внимание.Дайте съвет-вие сте преминали през това.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт