За изхождането (ЕБХ) - тема 10

  • 21 912
  • 458
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 782
Моят разбойник не признава гърне  Crazy иска да го държа, за да свърши нещо  Laughing Правих си наскоро експерименти да го слагам, когато съм сигурна, че му се ака или пишка  Wink обаче той стиска и чака да го гушна  ooooh!

# 31
  • Мнения: 387
а Катерина не признава да е свита и да пишка, легнала на повивалника, нали още ме страх да я държа, пък и не ми е удобна, та я чакам да заякне и ще почна да я издържам...

# 32
  • Мнения: 129
Калинка,

Преди седмица и моят малкият юнак започна да се дърпа, изпъва и реве като за световно (виж малко по-горе) и аз се видях  в чудо. Явно му бяха дошли в повече моите амбиции да напреднем бързо с ЕБХ и постоянното клечане (за него). Оставих го на мира ден-два и сега нещата въвят спокойно, без разбира се да имаме резултатите, на които аз се надявах. Спомням си, че с голямата ми дъщеря навремето за някои основни неща минахме през такова опъване първоначално, а след като аз я оставех на мира, тя след известно време спокойно започваше да прави съответното нещо - ядене на пюрета, гърнето, после от гърнето на голямата тоалетна. Не казвам, че вашата ситуация е същата, но си мисля, че тези мъници определено знаят какво е добро за тях, знаят кога са готови за нещо и ни показват.

# 33
  • Мнения: 13
И все пак на каква възраст приблизително започнахте с гърнето?

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 01:19 от ivat

# 34
  • Мнения: 68
а Катерина не признава да е свита и да пишка, легнала на повивалника, нали още ме страх да я държа, пък и не ми е удобна, та я чакам да заякне и ще почна да я издържам...

Ние периода с повивалника го преминахме преди доста време, що се отнася до Зорница.
Лъчко обаче все още си върши работата върху повивалника, но пък при него резултатите са по-добри.
Естествено се редуват се приливи и отливи.
Имало е случаи от по ден-два без да се напишка newsm44, последвани от 3-4 мокри памперси един след друг.  smile3512

# 35
  • София
  • Мнения: 12 228
Калинка Малинкова здравей радвам се, че се засичаме и тук  Simple Smile. Сега аз ще чета споделеното от теб за малките, защото честно си признавам доста неща съм забравила  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 129
И все пак на каква възраст приблизително започнахте с гърнето?

Ivat, ако въпросът е към мен - Марта беше на около 1.5 години. Но тогава (преди 8 год) нямах никакво понятие от ЕБХ  Sad така че си карахме по стандартните методи.

# 37
  • Мнения: 782
И все пак на каква възраст приблизително започнахте с гърнето?

Мисля, че предложих гърне преди 1-2 месеца, ако не ме лъже паметта  Thinking със сигурност е след седмия месец  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 925
И аз се чудех за гърнето точно тази сутрин, докато издържах Никола да се изака в мивката. Някак аз не приемам идеята за гърне все още, може би към 1.5 годинка, т.е. около декември 2009, бих му купила и предлагала на гърне...
Всичко споделено за гърнето ми е от полза!
Милуш, радвам се, че нещата са по-добре при вас Simple Smile

# 39
  • Мнения: 6 900
Има моменти, в които момата само докато я хванеш в позната поза и започва едно мятане, ритане, бутане, рев, сополи и т.н.
И Лили напоследък ги върши такива. Пиша го понеже тя е съвсем малко по-голяма от твоите бебчета. И аз не знам защо го прави. Отделно като я хвана се опитва да се пресегне към чекмеджетата пред нея, а съм си свикнала на това място да я издържам и няма да ми е много удобно да го сменям.

# 40
  • Мнения: 616
Аз купих гърне още през петия месец на Митко, но го ползвам като легенче, държа го над него, засега нямам никакви амбиции да го слагам на него; той няма и да стои де Simple Smile в момента гърнето е на терасата и там пишка, по-гот му е, отколкото в банята  Sunglasses  Нашите успехи зависят основно от моето постоянство; вчера следобед и днес до обед малкия остана сух, понеже предлагах без да забравям; обикновено се отплесвам, и той си седи с мокро дупе... ама и хич не го тревожи, че е мокър  Close хайде дано скоро се усети...

# 41
  • Мнения: 782
Да се похваля  Party че вече акаме и пишкаме навън на поразия  Crazy Ако се отплесна обаче и не предложа, човека се облекчава в гащите и не му пречи, че е мокър  Laughing offioly, също като на Митко  Simple Smile  Акото събирам със салфетка и в коша, но май ще трябва да си нося и пликчета за тази цел .... абе в скоро време ще си сложа ремарке на количката  ooooh!

# 42
  • Мнения: 272
аз вече започнах с гащите, но купих едни много скъпи гащи който попиват един път, отвънка са слипове а вътре като хавлия и мисля че определено се чувстава разликата. По добре ходи/вирви/ и като че ли започна да се стиска, но определено когато иска, дори имам чувстово че като му се скарам и се изпишква нарочно да ми го върне затова че съм му се скарала.  Laughing имахме постижение 2 дни почти сухи. Лек и сух ден ви желая.

А каква марка са?

# 43
  • Мнения: 12
От мола в Карфура mothercare - 30 лв струваха/3бр/, но имаха най малкия размер 2-3 годинки и ръст 98см. Попринцип навсякъде търсих но нямат и не са чували както бях писала и преди затова купих тези, а и ми се струва по удачно. Когато пишка по малко попива а когато повечко понежа са му големички и отстрани по крачолчето теква. Забелязах тенденция че когато излезем с тях вънка и показва че му се пишка, за огромно мое учудване. Днес например излязохме с памперс но той вървеже като патка - буквално и разкрачено. Явно е започнал да усеща разликата, както казах са като слипче. От бургас съм и тук имаме такъв магазин и ако искаш евентуално мога да ти взема и да ти ги пратя с касовата бележка - никакъв проблем не е за мен. Ако решиш нещо ми пиши.

# 44
  • Мнения: 1 924
Записвам се при вас и засега само ще следя за информация и вдъхновение.Още не съм родила,но съм много надъхана този път да се справя с ЕБХ-то.С първото дете не ми се получи,за което аз съм си виновна.

Общи условия

Активация на акаунт