До Истанбул през Малко Търново?

  • 4 090
  • 12
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 673
Наплашиха ме, че пътя е ужасен  ooooh!
Наистина ли е така ?
Искаше ми се да се разходим за ден - два, понеже ще сме доста близко до границата за майските празници, но досега никога не сме влизали в Турция оттам, та ще ви бъда благодарна за повече информация  Hug

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 19:34 от Shantal

# 1
  • Мнения: 2 175
Чак пък ужасен?!
Според мен е в пъти по-добър от нашенските пътища..
Има големи участъци, които не са с асфалт..а само със ситен чакъл..
Караш по-бавно, но определено не друса, като при нас.. Joy
А е много красиво, особено ако минеш през Инеада, Мидиа и Виза..

# 2
  • Мнения: 799
Минавали сме от там преди 3-4 години и пътя си беше ОК. На границата минахме буквално за 5 минути. След малко - повече, че трябва да къпя детето...

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 673
Очаквам с нетърпение  Hug и ви благодаря много, много!

# 4
  • Мнения: 799
Продължавам:
Ние тръгнахме от Бургас, през с. Маринка, Малко Търново, Дерекьой... Пътят до Малко Търново не е от най-прекрасните, но става (стига да не се светкате с 200  Mr. Green). След границата пътят си е екстра (оттоваря на наш първокласен път), до магистралата са около 100 километра, пътят не е натоварен и към онзи момент нямаше дупки. За магистралата няма да ти обяснявам, единствено ми направи впечатление, че няма особено много бензиностанции и крайпътни заведения (разбирай тоалетни  Mr. Green).
ето карта

# 5
  • Мнения: 129
миналото лято започна разширение на пътя от турска страна - около 30-тина километра. тогава беше ад да се минава оттам - ние бяхме по тъмно, турците обаче си работеха и хич не им пукаше, че вече е нощ.  newsm78

такова чудо не бях виждала - тъмница отвсякъде, път буквално нямаше, но за сметка на това от всички страни се движеха багери и бръмчеше всякаква строителна техника.

та с оглед на това денонощно бачкане би трябвало да са го построили въпросното разширение. пътят от българска страна е тесен, с две платна, но не е лош.

# 6
  • Мнения: 2 175
Аз последно минавах оттам септември - тъкмо привършваха разширението и си беше ок.. Sunglasses

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 673
Много ви благодаря , момичета  Hug Обнадеждихте ме  Heart Eyes

# 8
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Пътувахме за Нова година по този път къв Истанбул, проблеми нямахме никакви.... Peace

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 673
Според тази карта има път през Царево, директно до Малко Търново, а като гледам разните му пътни карти на България, не виждам да има път оттам  newsm78

# 10
  • Мнения: 2 175
Има, споко..аз точно оттам съм минавала..малко по-тесен и сповече завои, но за около час се стига до Малко Търново..Route 99 on GPS

# 11
  • Мнения: 494
Нищо си му няма на пътя !Ходихме скоро на пазар и се пътува без проблем! Peace

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 4 673
Има, споко..аз точно оттам съм минавала..малко по-тесен и сповече завои, но за около час се стига до Малко Търново..Route 99 on GPS
Нищо си му няма на пътя !Ходихме скоро на пазар и се пътува без проблем! Peace

 Hug

Общи условия

Активация на акаунт