Мустачки - Тема [2]

  • 16 242
  • 123
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 549
ааа на вежди не смея,там с пинсетата,че ще направя една формаааа #Cussing out Но за мостачките е супер.

# 46
  • София
  • Мнения: 137
Моля авторката да добави и лазерна епилация, това е моят отговор Simple Smile и моето решение на проблема. Преди това използвах всички изброени методи - кола маска, пинсета, конец, фотоепилация, но единственото решение за мен е лазерната епилация.

# 47
  • Мнения: 1 691
ааа на вежди не смея,там с пинсетата,че ще направя една формаааа #Cussing out Но за мостачките е супер.
супер ,ама много бавно и голяма мъка,
В момента това правя,за сега съм само 1/3 махнала,обаче то4но под носа много боли,затова съм го оставила за най-накрая.Близо до устните също много боли ,пък и се зачервииии .Дано утре е по-добре или поне като сложа ФДТ да не си личи  ooooh!

# 48
  • Мнения: 131
Мойто мнение е, че такова чудо, като трайно, безболезнено, бързо и евтино епилиране няма. Вече всеки сам си решава, с кое от нещата ще направи компромис  Wink

# 49
  • Мнения: 549
Мойто мнение е, че такова чудо, като трайно, безболезнено, бързо и евтино епилиране няма. Вече всеки сам си решава, с кое от нещата ще направи компромис  Wink
Само с едно не съм съгласна,евтино има бе мацка Mr. Green на конеца кво му плащаш??

# 50
  • Мнения: 131
Не, аз имах предвид всичко заедно да е, то поотделно всичките ги има Wink

# 51
  • Мнения: 493
При козметик с топла кола маска си ги махам.  Peace

# 52
  • Мнения: 8
Ходя на козметик един път месечно.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 110
как ползвате лентичките на veet?!Аз имам мъхче дали ще го хване?  Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 131
При мен всичко са хващали, дори и мъхчето. А за това как се ползва... аз си го стоплям малко в ръцете, залепям, стискам очи Grinning и дърпам рязко, ако има друг метод...ОК

# 55
  • Мнения: 1 165
И аз процедирам по същият начин.Другото, което правя е след като си махна мустачките отгоре поръсвам с едно прахче,антибиотично-Топоцин/Немобацин.На мен ми помага за зачервяването и да не ми излизат много пъпчици.Козметичката ми винаги ми слагаше като ходех на коламаска.
А да ви попитам къде си държите лентичките?Наскоро ми казаха, че трябвало да се държат в хладилник, а пък аз си ги държа при козметиката newsm78

# 56
  • Мнения: 131
За мен това с хладилника са митове, някой просто си мисли, че щом топлата кола се загрява, то студената трябва да се изтудява, а това не е вярно. Знам, че трябва да са на стайна температура, нито на минус, нито на +30, а и като се замисля в нито един магазин не съм виждала да ми ги вадят от хладилник.  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 1 165
И аз така знам, но като ми го казаха това и реших да ви питам

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 110
ох сега пробвах тези ленти на veet,та значи от години правя кола маска на цялото тяло,ама товааа боли та мамата си трака,така а как да махна остатъка от кола ? понеже ми полепна,сега търкам с един тоник ама не става?а и тия какви са дето кърпичките???

# 59
  • София
  • Мнения: 787
Точно с тези кърпички се почиства полепналия восък. На пакетчето на кърпичката трябва да пише дали е за подготовка за епилация или е за завършване на процедурата. Ако няма кърпички, восъка се отстранява с някаква мазнина - зехтин например.

Общи условия

Активация на акаунт