Мустачки - Тема [2]

  • 16 249
  • 123
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 153
Аз ходя на фото, след това с кола маска и не изникват около месец! Като преценя че е време пак отивам на фото и така....Доволна съм и цената е поносима!

# 106
  • Мнения: 27
МОЛЯ ВИ,КАЖЕТЕ МИ ,АКО НЯКОЙ ЗНАЕ,КЪДЕ В БУРГАС чИСТЯТ С КОНЕЦ.МНГ СЪМ СЕ НАВИЛА ЗА ВЕЖДИТЕ И МУСТАКА,АМА ПУСТО ОТ ТИЯ КЛИПчЕТА НЕ МОГА ДА СЕ НАУчА>

# 107
  • Мнения: 162
Да се отчета и аз за моите мустачки Laughing Преди ходех на лазерна епилация - имам повече от 8-10 процедури ,но ефекта не е особено задоволителен. В момента ползвам лентичките на Вийт и ме устройва,но ги махам всяка седмица,защото лентите не хващат абсолютно всичко и те някои поникват по-бързо от други ooooh! Чудя се лятото дали да не направя още 1-2 лазерни епилации,но не знам дали ще си струва newsm78

# 108
  • Мнения: 113
Защо не ги правиш с пинсета. Аз последно на това се спрях, а и не си махам мъха, който после може да се превърне и той в гадни косми...

Иначе и аз се присъедиянвам за конец в Бургас. Много искам да пробвам.

# 109
  • Мнения: 162
Е уж ги махам тези,които виждам че са останали след колата (по-малките),но те пак си поникват след има няма една седмица ...  ooooh! Каквото и да ги правя,не издържат повече Thinking Май само с епилацията беше що-годе добре,въпреки че нямаше този зашеметяващ ефект,за който се предполага Tired

# 110
  • Мнения: 27
Ехо,пак съм аз,моля ви за съдействие,никой ли незнае къде в Бургас скубкат вежди и мустаче с конец?само в нашия град ли нямаме такава екстра  Sad.горещи благодарности на всеки който ми даде някаво  полезно инфо!и изобщо заслужава ли си манипулацията с конец и доколко е трайно?да не ми стане настръхнало като кокоша кожа  Grinning ?хайде лека седмица на всички и по-малко косъмчета на неподходящите места  Laughing

# 111
  • Мнения: 106
Да ви споделя моя опит-след 2 години фотоепилация има много добър ефект.Сега спрах да ходя близо 9 месеца, заради бременността.Косъм4етата се разредиха и станаха много финни.Махам ги с ленти4ки на 2 месеца веднъж.От лентите не съм доволна от Таку а от Lycia-много изгодни като качество и цена.
Да питам ве4е закупилите крема sky face-каква му е цената?

# 112
  • Варна
  • Мнения: 136
jara_r аз си купих крема от склада на елитис на гарата и цената е 18,05лв,

# 113
  • Мнения: 1 416
Тъй като има тамън две теми за мустаци и човек и да иска не може да прочете всичко да питам аз дали някоя от вас си маха мустака с епилатор и какво става? Или с пинсета е по-добре? Ползвала съм лентички за краката - топла кола маска, но не маха всичко, а и понякога ако прекаля ми се възпаляваше кожата. все си мисля да си махна мустака с епилатора.

# 114
  • Мнения: 131
Ако имаш специална глава на епилатора, може да опиташ, но иначе не ти препоръчвам.

# 115
  • Мнения: 2 153
Не съм предполагала, че може с епилатор Tired Аз лично не бих пробвала Naughty

# 116
  • София
  • Мнения: 5 193
Аз отскоро ползвам лентичките на Дева, много са добри и са евтини.  bouquet Преди ползвах такива на Стреп.

# 117
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133
Аз редовно си ги махам с епилатора мустачките - имам Филипс Айс /ледения/, действително по-малко боли. Няма специална приставка, после се намажа обилно с крем "Бочко" и не се зачервява или възпалява. Веднъж месечно ми излизат и то равномерно. Обаче имам косми по брадичката /а нямам хормонално нарушение/. Тях ги махам отскоро с Личия и все пак остават някъде ...

# 118
  • Страната на приказките
  • Мнения: 368
А аз си купих лентички Вийт от Билла, като ги отворих в къщи, вътре имаше 2 лентички и 4 кърпички, на кутийката пише 20 лентички и 4 кърпички. Просто някой ги е измъкнал и е оставил кутийката обратно, проверявайте когато купувате, аз не съм се сетила да проверявам, защото това за мен е абсурдно. Ама за съжаление, се налага.

# 119
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
За скубане с конец в Бургас бях чела за студиото зад Грамофона  Peace

Общи условия

Активация на акаунт