Кандидат мами над 35 години-нека си дадем кураж -8 тема

  • 12 223
  • 312
  •   1
Отговори
  • Мнения: 510
Здравеите за първи път пускам тема така че моля да ме извините за  дърварското изпълнение
stamb СПЕЦИАЛНИЯТ ЛИНК - НА ЖИВО ОТ ЕЖЕДНЕВИЕТО НА НАШИТЕ ПЕРНАТИ ДОСТАВЧИЦИ [/uri]

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 12:03 от if-73

# 1
  • Мнения: 2 617
Добро утро!
Ифче, благодаря за темата!  Heart Eyes
Дано да ни е на късмет! Praynig


Хубав ден на всички ви желая!

# 2
  • Мнения: 1 485
Добро утро в новата темичка! Grinning
Дано в нея има добри новини с две черти Praynig,защото ми е тъжно,че старата си отиде ей така без
нито една Sad
Хайде по кафенце за добро начало Peace

# 3
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 314
Радвам се на новата ви тема, дами  4470и господине  smile3530!

Желая ви да я изпълните с много добри вести, много положителни емоции и радост!  babydust7

# 4
  • Варна
  • Мнения: 756
Привет и от мен! Дано наистина да е късметлийска тази нова тема  newsm10.Да бъдем всички радостни и щастливи много скоро.  love001. Успешен ден на всички.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 559
Ифче, благодаря ти за хубавата темичка!  Hug

Дано ти е лека ръката и темата да се изпълни с хубави новини!  Praynig

Излезнаха ли ти резултатите от теста за токсоплазмозата?

Никол, давай да се стягаме, да не е тъжно ФиорчетоGrinning

Мили кога се прибираше от Амстердам?  newsm78 Липсва определено...

Рея, миличка, дано всичко е наред!  Praynig

Страхотно кафенце и закуска, ммммммм  Grinning

Дано е на късмет новата темичка!  Praynig Praynig Praynig

# 6
  • Мнения: 419
Привет и от мен!  Grinning
Благодаря ти, If-че за темата! Вярвам, че ще ни е на късмет!  Peace
Фиорче, благодаря за кафенцето! /как си, миличка ти, усещаш ли промяна в тялото си?/ Днес ще пийна едно с вас, прекрасна банда!   bouquet
При мен натоварването продължава, единия търг го приключихме, подадохме офертите, но има още два. За добро или за лошо, успявам само да ви чета.
Целувам ви всички и повече сбъднати мечти в тази тема!  Heart Eyes

# 7
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 314
Прасковката, помня, че Мили Ванили се връща в понеделник.

Чакаме я днес с разкази и картини!

# 8
  • Мнения: 1 485
Никол, давай да се стягаме, да не е тъжно ФиорчетоGrinning
Ама хайде де,какво чакате още Naughty
Деми,добре съм за сега,промяна в тялото усещам,до толкова,че ("цицкодържателя ми умаля Joy Joy Joy" bombs),и.....не се смейте много  EmbarassedИначе си намерих една диетка за бременни,по която смятам да се придържам,за да не кача
ужасните кила като преди.Но ще видим накрая какви ще ги свърша newsm78

Момичета,чувствам се малко гузно,че пиша още тук,понеже вече съм  preggo,нали няма проблем?
Но наистина ми е много приятно при вас,чувствам се добре и  изобщо не искам да напускам темата. Sad
Тук всички сте страхотни и ми вдъхвате много положителн емоции smile3525
Отидох да се запиша при декемврийките,но..........нещо не се чувствам добре там. Confused
 Ето-казах си каквото имах,а сега мога да ви пожелая-лек и хубав ден!!! Hug Hug Hug

# 9
  • Мнения: 510
Не са ми излезли резултатите за токсото тъй като вчера ходих във Варна в ХЕИ да си пусна кръв.Аз настоявах да ми вземат кръв за минала и настояща инфекция но кой ме чу.Взеха ми само общ профил от който ще стане ясно дали имам антитела.Това ще ме ошашка още повече защото според мен сигорно имам антител ,тъй като на двора винаги е имало котки и кое дете не си играе с тях или с пръст и пясък.Ох откачих вече .Резултатите ще са готови най късно в петък и ще ги разбера единствено ако отида до Варна.Е това е дано стъхът ми да продължи само още една седмица но незнам .Стискайте ми палци всичко да е окей щото нито мога да спя нито да съм спокоина.Събуждам се по сто пъти и само кошмари.Айде на вас повече усмивки и щъркели.

# 10
  • Мнения: 228
Хубава тема , аз като новак да попитам къде да намеря другите седем теми /виждам че тази е осма подред/ Peace

# 11
  • Мнения: 7 263
Много късмет пожелавам на всички в темичката  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Fior  Hug аз пък си мисля, че е добре да продължим да пишем и подкрепяме момичетата и момчето ни - нали за това сме приятели Peace
сподели за тази диетка за бременни плииз, че при нас положението става застрашително Embarassed

Иф-че опитай се да редактираш първия си пост и да сложиш вътре линкове към старите теми, за да могат новодошлите да четат и назад.
И ако можеш сложи и този  специален    линк там - не знам дали му обърнахте внимание в предишната тема  Wink, ако не сте направете го  Simple Smile Heart Eyes
brindda - добре дошла   bouquet  и късмет.
На всички - прекрасен ден и късмет  Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 756
Цитат
Момичета,чувствам се малко гузно,че пиша още тук,понеже вече съм  preggo,нали няма проблем?
Но наистина ми е много приятно при вас,чувствам се добре и  изобщо не искам да напускам темата.

Fior4e я стига се излагай. Hug Hug HugКакво като си бременна и си при нас? Ние много ти се радваме и се надяваме много скоро да сме в твоите редици newsm51. И запази диетката ,че ще ти я поискам по нататък.Че и аз като забременях качих 3 кг от, които не мога да се отърва изобщо.Но това да е проблема де. smile3525

# 13
  • Мнения: 419
Радвам се, Фиорче, че си добре! Това с цицодържателя, направо ме разби, много оригинално!  Joy Joy Joy Изобщо не си и помисляй да напускаш темата!!! Stop Освен всичко друго и ще трябва да ни пращаш от диетата за бременни на всички тук! Praynig Пиши си и при декемврийките, но и нас не ни забравяй!   bouquet
If-че, недей така! Страха е лош съветник! Убедена съм, че терзанията ти са безпочвени. Знам, че каквото и да ти кажем тук, няма да помогне кой знае колко, но потърпи още малко и като излезнат резултатите ще видиш, че кошмарите са били напразни!  Peace
Регенце, добре си решилата си починеш от лекарства. Нещата ще се наредят от само себе си! Относно дължината на цикъла имам приятелка с 23-дневен цикъл и има 2 прекрасни дечица с разлика от 3 години и не е имала проблем със забременяването.
На Зазолинчето искам да кажа още от старата тема, че в новата къща е късмета и! Бебчо чака промяната! Сега нареждай всичко с любов и гони черните мисли и дребните неща, които неизбежно съпътстват преместването!  Hug
Лени, като те видя с това пърхащо пиленце и ми пълниш душата!  Hug
Нашия петел, нещо се бави със записа в новата темичка... Дано му е на късмет!  Peace

# 14
  • Мнения: 510
Съжалявам лени но не се справих с линка Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт