Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Не мога да повярвам, че има такава тема!  Laughing- точно вчера разглеждах е-магазина на Еспри и се влюбих в сандалите им!!!
И аз им написах писмо - колко харесвам нещата им и колко е жалко, че не мога да си ги купя...Което си е то4но така.
Предполагам, че те са си направили много добре маркетинга, за да не правят доставки точно в БГ и Румъния - марката все пак не е евтина и едва ли ще имат много печалба. Но аз наистина харесвам обувките им и в крайна сметка сме в EU, нали!

v "sky city" ima obuvki na esprit. moje da vidi6 tam dali ima ne6to koeto da ti xaresva (v golqmoto vxodno foaie vlqvo e magazina - takyv golqm. ne znam kak se kazva, no pri vxoda ima i obuvki na esprit)

# 46
  • Мнения: 0
И аз обожавам тази марка. Много са качествени материите а и фирмата залага много и на удобството на дрехата. Поръчвам си от онлайн магазина обаче сестра ми живее в Германия и тя ги плаща и ги доставят на нейния адрес. Аз също много се надявам да направят доставка до България, защото това е моята марка дрехи. А в Германия в магазините разнообразието е много голямо, има спортна линия и елегантна линия. Имат клиентски карти с отстъпки, понякога стигат до 20-30%. отделно трупаш точки за които можеш да си пазаруваш. Сезонните намаления правят марката много достъпна като цени, а с повече късмет може да попаднеш на  невероятни неща на символични цени, но това е за магазините в Германия. В онлайн магазина всяка седмица има различни намаления, но почти винаги на намаления са малките размери.Ние да се надяваме да пуснат доставка до България, защото лично аз искам  си купувам всичко от ESPRIT.

# 47
  • Мнения: 6 899
Много харесвах дрехите на Есприт, страхотни неща съм виждала и купувала, но нещо напоследък не са същите. Или поне магазините им тук. Пак не са лоши, харесвам си по нещо, но...някак по-парцаливи ми изглеждат. Все пак е страхотно това, което правите, определено бих пазарувала онлайн ако можех, така че ще се опитам да помогна.

# 48
  • Мнения: 7
Лелеее, мацки вие сте страхотни Simple Smile
Аз междувременно агитирах доста познати и те писаха писма Simple Smile обаче отговора е все същия... дори не си направиха труда да сменят рекламата за EU  Crossing Arms
Обаче преди 2 дни пуснахме поръчка от английския с доставка до адрес на едни познати там и сумата в Българската ни карта е вече блокирана и имаме тракинг номер Simple Smile Така че поне за сега и това е някакво успокоение. Доставката за UK е безплатна. Ама аз пак отивам да им пиша писмо че ме дразнят. Ще доставят до тука и това е Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 971
Момичета, като им пишете сменете тона.
Кажете че ще се обърнете съм съответните европейски органи за защита на потребителя, споменете подвеждаща информация и т.н.
Аз поне така смятам да направя. И нещо повече - наистина ще им пиша на съответните органи

# 50
  • Мнения: 7
Момичета, като им пишете сменете тона.
Кажете че ще се обърнете съм съответните европейски органи за защита на потребителя, споменете подвеждаща информация и т.н.
Аз поне така смятам да направя. И нещо повече - наистина ще им пиша на съответните органи
Много добра идея, и аз ще мина на този вариант, а ако имаш линкове къде да пишем мятай и там ще пиша Simple Smile

# 51
  • Мнения: 2 047
  Това, за доставка до всички страни от ЕС вече  го няма, заменено е от доставяме до следните страни, членки на ЕС.

# 52
  • Мнения: 7
  Това, за доставка до всички страни от ЕС вече  го няма, заменено е от доставяме до следните страни, членки на ЕС.
Тука си е. Горния банер в дясно
http://www.esprit-online.com/?LKZ=BG&mc=promotion.comefrom.esprit.com

# 53
  • Мнения: 2 047
   Да, сега го видях.

# 54
  • София
  • Мнения: 537
и аз писах къде ли не , но явно не желаят да си имат работа с нас Sad

# 55
  • Мнения: 7
Мен ме интересува на кой ордени Simple Smile да докладвам за банера поне.

# 56
  • Мнения: 101
Искам само да уточня (ако някой знае все пак) - проблемът в българските карти ли е, или в доставката до български адрес? Някъде в темата прочетох, че Есприт не приемат плащания с различни от UK карти, което едва ли е точно така?

И по-точно - дали мога да платя с българска карта и да ми доставят на адрес в Гърция? Или трябва и картата да е гръцка?

Някой знае ли за какво могат да се използват натрупаните e-points?

# 57
  • pomorie
  • Мнения: 848
Искам само да уточня (ако някой знае все пак) - проблемът в българските карти ли е, или в доставката до български адрес? Някъде в темата прочетох, че Есприт не приемат плащания с различни от UK карти, което едва ли е точно така?

И по-точно - дали мога да платя с българска карта и да ми доставят на адрес в Гърция? Или трябва и картата да е гръцка?

Някой знае ли за какво могат да се използват натрупаните e-points?
ами възможно е за картите аз така писах на Armani Exchange да ги помоля да ми изпратят нещо до БГ въпреки че ни няма в списъка но те ми отговориха че приемат само карти издадени в UK

# 58
Здравейте! Аз също се интересувам от тази марка. Фирма "empresa" доставя от Англия за 1.1 паунда на килограм на различни марки. Аз сега си поръчах на River Island чрез тях. Навсякъде трябва да се регистрираш и платиш с карта при поръчването, но на Есприт не може да се направи регистрация - иска клубна карта. От английския есприт съм си поръчвала пак чрез фирма вносител http://femmytrade.hit.bg/ която взима 1.5 паунда на кг и 5 роцента от общата сума. И куриерски услуги от Варна. Надявам се да съм ви била полезна

# 59
  • Мнения: 4 150
Здравейте! Аз също се интересувам от тази марка. Надявам се да съм ви била полезна

Ето ти още по-полезна тема по въпроса. Цените на новата транспортна фирма на chocha са по-ниски от тези, които споменаваш.
Също така има доставчици в други градове и се спестява куриерската услуга. Има в София, Пловдив.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=438556.0


Общи условия

Активация на акаунт