На какво сте готови за този който обичате?

  • 3 397
  • 63
  •   1
Отговори
Бихте ли дали всичко за човека който обичате?
Бихте ли пожертвали най-скъпото за вас заради него?
Нормално ли е да чувстваш че живееш само заради един единствен човек?

# 1
  • Мнения: 156
ммм. аз съм явно доста прозаична личност. да, бих направила много неща за човек, когото обичам. обаче далеч не всичко.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 336
ммм. аз съм явно доста прозаична личност. да, бих направила много неща за човек, когото обичам. обаче далеч не всичко.
И аз
Понякога даже си мисля, че не обичам достатъчно силно (но нямам база за сравнение...)

# 3
  • Мнения: 1 289
Не бих убила примерно. А кое би следвало да е "най-скъпото" newsm78

Нормално ли е да чувстваш че живееш само заради един единствен човек?

Не

# 4
Да,точно така се чувствам.Обичам го толкова силно,той е смисълът на моя живот...и бих направила всичко заради него.Бих продала душата си на дявола,ако от това зависи неговото щастие.Бих посегнала на живота си,ако той го иска...но се надявам,че и той ме обича поне малко и няма да поиска точно  това...

# 5
  • Мнения: 1 289
Бих посегнала на живота си,ако той го иска...

Ти сериозно ли говориш?

# 6
  • Мнения: 4 965
Не бих убила и не бих СЕ убила.
И не мисля, че е нормално да имаш усещането, че живееш само за един човек. Има много други причини да живееш...

# 7
Бих посегнала на живота си,ако той го иска...

Ти сериозно ли говориш?
Абсолютно-напълно сериозно говоря.И само за протокола ще отбележа,че веднъж дори го направих-не за да търся съжаление,а просто внимание....Е,намерих го-той беше човекът,който ме спаси е ме накара да му обещая,че ако искам да продължим да сме заедно/знае много добре кое е слабото ми място и че не искам нищо повече от това/да него да не го правя отново.

# 8
  • Мнения: 1 289
Според мен имаш много изкривена представа за любов. Да не кажа граничеща с патология. Но това си е лично мнение.
azaf е много права, че човек има много причини за да живее. И това далеч не значи, че не обичаш всеотдайно. За да те обичат и уважават, на първо място трябва да обичаш и уважаваш себе си. И ако някой започне да те кара по особени начини да му доказваш любовта си, значи представи си колко те обича той самия...

# 9
  • Мнения: 1 897
И не мисля, че е нормално да имаш усещането, че живееш само за един човек.
Peace
Нито да си готов чак на такива жертви заради любовта си.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 975
Да,точно така се чувствам.Обичам го толкова силно,той е смисълът на моя живот...и бих направила всичко заради него.Бих продала душата си на дявола,ако от това зависи неговото щастие.Бих посегнала на живота си,ако той го иска...но се надявам,че и той ме обича поне малко и няма да поиска точно  това...
[/quote Това ми се струва прекалено,колкото и любим да е любимия ooooh!

# 11
  • Мнения: 4 965
...
Абсолютно-напълно сериозно говоря.И само за протокола ще отбележа,че веднъж дори го направих-не за да търся съжаление,а просто внимание....Е,намерих го-той беше човекът,който ме спаси е ме накара да му обещая,че ако искам да продължим да сме заедно/знае много добре кое е слабото ми място и че не искам нищо повече от това/да него да не го правя отново.

Това си е чиста проба изнудване. Не от негова страна, а от твоя.
Пък да остана с някой от съжаление (точно това е, не се залъгвай) и с надеждата после да не ми тежи на съвестта - няма начин...
Подобни действия са за освидетелстване.

# 12
  • Мнения: 534
Мисля ,че трябва да се обичате толкова ,че да искате да живеете заедно ,а не да се убивате един  друг, за да доказвате любовта си.Човек може да направи много  неща ,но всичко зависи от ситуацията  ,в която попаднеш .Някога си мислех че не мога да живея без гаджето си и без най-добрата си приятелка,сега обаче не съм на това мнение.Живота е пълен с изненади,бих направила много неща стига от това да зависи живота ни и да си заслужава естествено.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 975
Да,точно така се чувствам.Обичам го толкова силно,той е смисълът на моя живот...и бих направила всичко заради него.Бих продала душата си на дявола,ако от това зависи неговото щастие.Бих посегнала на живота си,ако той го иска...но се надявам,че и той ме обича поне малко и няма да поиска точно  това...
[/quote Това ми се струва прекалено,колкото и любим да е любимия ooooh!

# 14
  • Мнения: 139
...
Абсолютно-напълно сериозно говоря.И само за протокола ще отбележа,че веднъж дори го направих-не за да търся съжаление,а просто внимание....Е,намерих го-той беше човекът,който ме спаси е ме накара да му обещая,че ако искам да продължим да сме заедно/знае много добре кое е слабото ми място и че не искам нищо повече от това/да него да не го правя отново.

Това си е чиста проба изнудване. Не от негова страна, а от твоя.
Пък да остана с някой от съжаление (точно това е, не се залъгвай) и с надеждата после да не ми тежи на съвестта - няма начин...
Подобни действия са за освидетелстване.

И аз така мисля ooooh!
А по темата - за човек, когото обичам бих направила всичко добро според разбиранията и възможностите си.
За брат си и човек бих убила (от дъното на душата си се надявам и моля никога да не ми се налага, обаче).

Общи условия

Активация на акаунт