Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

Анкета

Кога спряха коликите на вашите кърмени бебета?

(Гласуването приключено: сб, 20 авг 2005, 16:55)
Въведи твоя глас

СОФИЯ

Мамчета, мойто слънце се изтормози с теи колики, ни капки еспумизан, ни саб не помагат( май само запичат) Хем е кърмено бебе, ама суче лакомо, гълта въздух и после колики!та ми е интересно кога ще свърши този ад?
Цитирай

Пловдив

При нас свършиха към средата на 2-я месец, но не бяха така страшни. Бебка също е голяма лакомница. Гледай да избягваш храните, които предизвикват колики и го гушкай - само това можеш да направиш. Дано минат бързо!
Цитирай

София, Младост 2

Не знам как да отговоря - съвсем не съм сигурна,че плачът беше от колики,защото съвършено липсваха обичайните симптоми,които се асоциират с колики - нито епръцкала,нито се е свивала,просто си ревеше вечер на общо основание.Мина докъм 6-тата седмица.
Цитирай

Варна

Нямахме колики  Hug!
Цитирай

Sofia

И аз като Хедра не съм сигурна, че имахме колики, но аз и давах Инфакол от втората й седмица, така че.....Но пък като ревеше наистина нямаше спиране:)
Цитирай

USA

Алекс нямаше  newsm53
Цитирай

На остров

NE SAM SIGURNA DALI PLA4AT BE6E OT KOLIKI,NO DAVAH INFACOL I VSIO4KO PRIKLIOU4I DO KAM 5-tata SEDMICA. newsm53 newsm53 newsm53 newsm53
Цитирай

Германия

средата на 2-ри месец. Капките май..са за успокоение на съвестта повече, отколкото срещу колики ама нейсе
Цитирай

София

Чудех се с коя опция да гласувам. При нас коликите се изразяваха главно в къркоренето на коремчето и до към средата на 3-тия месец давах Бейбинос. Но не е плакал - само малко няколко вечери първия месец преди да започнем капките.
Цитирай

София

Гласувах след 3-тия месец, но тогава колики имаше само в отделни случаи, в зависимост от моята храна. Особено зле му действаха доматите, бадемите и пшеничният зародиш. Sad
Цитирай

Видин

Много колики, много чудо почти до края на четвъртия месец ooooh! Crazy От там насетне - светлина в тунела Laughing
Цитирай

София

Гледай да избягваш храните, които предизвикват колики и го гушкай - само това можеш да направиш. Дано минат бързо!

а кои са тези храни?
Цитирай

София

Бобовите растения - боб, грах, леща, газираните напитки, люто. Друго сега не се сещам, ама ми се спииии, кое време е станало Shocked
Цитирай

Айтос

Ива имаше до края на 2-я месец, но не неконтролируеми, рев еднъж дваж в денонощието. Дали капките помагаха или бяха слаби коликите не знам.
Цитирай

ville de Quebec

Вики имаше до малко след 40 ден, може да се каже и до края на втория месец, не помня точно, но определено бяха по-кратки, отколкото аз се бях настроила.... Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора