СЕДМОКЛАСНИЦИ - Огън, служба не остана!

  • 19 658
  • 387
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 716
Изключая изяществото, това е и нашата челно тройка.
Нека позная: СМГ - немска паралелка?

# 31
  • София
  • Мнения: 4 867

Нека позная: СМГ - немска паралелка?

Естествено. Английският е поизучен вече, а руски спряха да предлагат.

# 32
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Мале, кога ги изписахте тези три страници...  ooooh!
Най-напред - браво на дечицата на Дороти и мамаГаби  Peace
После - благодарско на Знаток за предоставената информация   bouquet
И най-накрая за протокола: Кристина - желания: Немската, другата Немска и следващата Немска  Mr. Green , т.е. 91-во, 73-то и 35-то. А ако случайно вземат че я приемат в АК - май там ще си остане...

# 33
  • България
  • Мнения: 2 164
Да попитам, преди време коментирахте процедурата по вадене на лична карта, това че за подаване на заявлението трябва да присъства родител и дете. Въпроса ми е освен снимки, акт за раждане предполагам също трябва?  newsm78
Ако имате представа, ще бъда благодарна!
Да споделя моя опит от края на януари:
1. Детето, придружено от един родител.
2. Попълнен формуляр - заявление
3. Снимка - 1бр.
4. Копие от акта за раждане.
5. Ако има промяна в адреса - удостоверение за постоянен адрес /в нашия случай имаше/

# 34
  • Мнения: 389
Поздрави момичета и в новата тема извинявам се че не съм писала отдавна
Моят младеж категорично го е дал на инат и не учи и сме скандал след скандал
иначе желанията ни бяха НПМГ -физика , НТБГ-немски или ТУЕС ,
но като му гледам усърдието  абсурд
Поздравления за успехите на дечицата ви  БРАВО  smile3501

# 35
  • Мнения: 2 829
Донесени от вихъра

какво ще кажеш за 35 гимназия
доста противоречива инфо прочетох из форума

на място проверила ли си я ,--въобще нещо повече да споделиш,,ако знаеш разбира се Hug

# 36
  • На село
  • Мнения: 873
Знаток се е постарала доста   bouquet!
Стискам палци на дъщерята на mamaGabi за последния кръг!

Донесена от вихъра, все едно си писала за моята дъщеря, само че не е Кристина, а е Маги Grinning. Меракът да учи немски е водещ в подредбата на желанията й - 91во, 73то, 35то. Напоследък обаче 73то взе да измества 91во, щото било на 5 мин от баба й, а 1 АГ - 35то. Ако пък случайно има късмет и я приемат в АК, ще предпочетем колежа.

# 37
  • Мнения: 3 740
мамаГаби, стискаме палци!

Камен си иска СМГ. Всичко друго са му резервни варианти. Липса на фантазия, бих казала.

# 38
  • София
  • Мнения: 339
Е, момичета, май вече набираме инерция. Вкъщи вече започва да се усеща лека предстартова треска. Желанията ни все още се осмислят. Отнякъде на девойката й е влязла мухата, че трябва да кандидатства и в НПМГ с биология (без обаче да се е подготвяла специално). На мен идеята да учи биология не ми допада особено. Ако целта не е висше образование медицина или подобни - просто няма смисъл. А засега не се очертава такава ориентация (пък и аз не я насърчавам по лични причини). Но нека опита щом иска. Със сигурност отпадат всички варианти на езикови с немски език, защото го учи в момента и изобщо не й харесва, както и СМГ. Така че  приоритет ще са ни испански и английски.
  С други имаме още малко време да подредим желанията.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Здравейте загрижени майчета!
Аз съмо от Бургас, но въпреки това темата ми е полезна и ще продължа да я следя  bouquet

# 40
  • Мнения: 2 716
9. Донесена от вихъра  - Кристина - 91-во, 73-то и 35-то
10. borondy  - младеж - НПМГ -физика , НТБГ-немски или ТУЕС
11. Маринова - Маги - 91-во, 73-то и 35-то
12. prekrasna - девойка- НПМГ биология ( на прима виста  Simple Smile)
13. Кабо Алма - Камен - СМГ
Каква фантазия там? Има само изчисления. Точност  Laughing

Янита  Embarassed забравих да ти честитя бебето вчера на живо. Много съм застреляма. Т.е. не забравих, а се притеснявах да не те сбъркам с Кабо Алма. Което щеше да е по-приемливия вариант, отколкото да гледам като пукъл.

Съветът, който получихме вчера, на родителската среща, беше ПО-ЦЕНТРАЛНО училище за провеждане на изпита. За да им бъде по-спокойно на децата. Останалото се оказа, че ние много добре си го знаем.

# 41
  • София
  • Мнения: 4 867
Не се притеснявай за честитките! И без това не бях на родителската среща  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 2 716
 Embarassed Embarassed Embarassed кой беше с дърветата  newsm78

# 43
  • София
  • Мнения: 1 355
Абе, какви са тези родителски срещи толкова често? В нашето училище досега е имало само една-единствена. #Crazy Решила съм да се обадя на класната в крайна сметка.

# 44
  • България
  • Мнения: 2 164
 Ние до сега имахме три родителски срещи - в началото на учебната година, в началото на втория срок и в края на февруари или началото на март. Последната беше посветена основно на униформите (в нашето училище има униформи).
 В края на март бях на родителска среща в школата, къде се обучаваме по БЕЛ и там ни разясниха подробно всичко за кандидатстването и изпитите.

Общи условия

Активация на акаунт