Великденски яйца боядисват МАРТенските ни деца!

  • 14 896
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 734
Добро утро  Hug
Да споделя какво откритие направих от вчера - моята беба обича класическа музика Laughing Ами вчера както си въртях радиостанциите и тя си мрънкаше аха да зареве и случайно попаднах на Класик-фм. Няма да ви казвам как се заслуша и как се омълча чак заспа  Mr. Green Та сега само такава музика звучи, за сега дава добър ефект!

Зелено човече, ако мога да дам предложение за срещата - Западен парк, но централен вход или някъде там, че има удобни места за паркиране. Иначе много ми се ще да дойда, да видим дали ще успея!

За чайчето на Хип гледам си говорите, аз давам от това с анасон, копър и лайка. Лора не го харесва много и изпива по 30-40 гр. за целия зен, от капките ползвам Колийф и май действа (но не знам дали е от комбинацията чай-капки). Иначе не съм усетила да я запича, а не виждам кое в чая може да я запече. Слагам дозата както е на упътването - на 100 гр една чаена лъжичка от чая.

Да ви се похваля, днес в градината на големият ми син Боби ще имат тържество и ще ходим аз, таткото и Лора, да видим как ще се справим с бебе.
Поздрави и хубав ден!

# 16
  • Мнения: 1
Здравейте,мамчета!
Пробвах "белите " шумове и май вършат работа,но само ако е неспокоен по повод,различен от колики.Снощи направо ми изкара акъла-както си сучеше лакомо(както всеки път)взе да ме удря с ръчички,да се извива и да реве.Успокоявахме го повече от час,добре че накрая заспа.Полле цяла нощ хленчи и пръцка,та в тази връзка-който разправя,че бебетата не плачели ,защото имат колики,да има да взема!
От 2 дни правя едни преводи на любимия за предстояща презентация(ама много скромни и елементарни).Почувствах се великолепно-ето, и аз да съм полезна с нещо!Не вярвах,че толкова ще ми липсва ходенето на работа...

# 17
  • Варна
  • Мнения: 38
Здравейте! И аз искам да попитам какво ви е мнението за пътуване с бебетата, защото ние сме запазили една къща в Еленския Балкан за 3 нощувки през почивните дни в началото на май, и аз хем се радвам, че ще сменим обстановката, хем малко се притеснявам дали е добре за бебка. Мисля, че ако времето е хубаво, дали ще се разхождаме във Варна или в планината, няма особено значение за децата (даже би трябвало да им е полезно). Надявам се, че слингът ще ми върши добра работа на почивката. Вия няма ли да пътувате за Великденските празници?
Никита, днес бях на контролен преглед и въпреки че Симона продължава да хърка, личната лекарка ми каза да спра с капките (капем ги вече 1 седмица) и да минем само на физиологичен разтвор. Явно така ще я караме с хъркащо носле...

# 18
  • Мнения: 5
Здравейте мамчета.Ехххх и днес се очертава да си стоим вкъщи Crossing ArmsДано по скоро да се оправи това време че нещо взех да изкуквам JoyПо повод пътуването аз мисля че ще се отрази добре на бебоците стига времето да е хубаво.
Белла и Слънце поздрави за темата  bouquet
Даниелка Hug
На всички пожелавам един спокоен и много усмихнат ден.
Честито на всички бебоци на 1 и 2 месеца. Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 105
Здравейте и от нас:) Днес грее слънчице и май ще излизаме  Laughing Вчера ходихме на ортопед и всичко ни е наред. Малката тази нощ като заспа към 23.30 и се събуди чак в 7.30 сутринта.
Бела, много красива тема   bouquet Признавам, че не знам как се пускат теми. И аз като други мами нямам претенции за картинките и оформлението, важното е да има къде да пишем.
Зеленко, ние пътуваме Перник-София-Перник вече няколко пъти и малката спи обикновено в колата. За 1-6 май ще ходим на Плевен, а после може да мръднем за 3 дни и до Русе, ако мъжа ми си вземе отпуска.  И по този повод ще вземаме преносимо легло без екстри, с едно ниво. Снощи в Кауфланд видях, че има легла на Hauck за 80лв  (http://www.kasidabg.com/product_info_cpath-289_294_531-products_id-10185.html )  и мисля оттам да вземем (с парите от погачката).
Засега толкоз, че пак ревна Мария....
Ей, щях да пропусна:
Честит рожден ден на Глафира! Много здраве и сбъднати мечти   bouquet

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 11:42 от shushi_13

# 20
  • София
  • Мнения: 4
Здравейте и от нас мили момичета !

Ние ще пътуваме за Великден - и да ви кажа честно не ме притеснява самото пътуване (ще ходим до Пловдив при родителите ни), а по-скоро самата промяна на обстановката - все пак се свиква на удобствата и уюта, които вече сме си създали у дома за гледане на бебе. Та сега определно се вълнувам - дали няма да пропусна нещо при стягането на багажа, ще се поберем ли в колата ... Crazy

Но пък това изобщо не ни пречи усилено да си мечтаем и говорим за предстоящото море с Билянка - може би септември.... освен ако не избързаме за юли..... Много е приятно да има нещо, което да очаква човек

Иначе вече съм стегнала тоалета за излизане Crazy Само дето малката одеве като се хранихме така хубавичко се наака.... аз не посмях веднага да я сменя, исках да изчакам малко да й помине храненето (да не повърне) и си мислех, че ще мрънка и ще се кисели, а тя заспа като талпа... и така вече 1 час  Laughing Бебешка му работа

А коликите май не ни минават още - вчера привечер пак дадох капчици (сап симплекс) - мъчеше се детенцето - доста по-малко от преди, ама все пак... толкова жално ме гледаше... Вече имаме едни разбиращи погледи, много са сладки тези пусти бебчовци

Хайде и аз да се запиша за голямата среща в Борисовата градина, а защо да не се включа и в Люлинската, особено ако е в Западен парк

А на всички ви пожелавам приятна разходка и кротки бебоци  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 0
Добър ден милички.
БЕЛА СЛЪНЦЕ  bouquet  bouquet

 За пътуването Иво от като започна да излиза навън все пътува. Родителите ми живеят на 40 км и събота и неделя ходим при тях на въздух а и живеят в къща. Пепи лудее по цял ден, цялата улица е пълна с деца. Аз непрекъснато шофирам я до градина я до магазин до бургас ходя често. И моите дечурлига са си вечно с мен. Пепи така си го изгледахме сега и Ивко го чака същата орисия.
А пък и в момента в който запаля колата е заспал на секундата.
 Сега ви оставям че днес така и така сме принудени да стоим в къщи поне да се развихря с почистване. А пък нали един от белите шумове е звук на прахосмукачка едновременно ще приспя и детето Mr. Green
Незнам кой беше писал за класическата музика ама Ивко заспива на гръцка Shocked ама умира си за нея веднага млъква и започва да дреме, което е странно защото нито милото нито аз имаме гръцко у себе си newsm78

# 22
  • Варна
  • Мнения: 858
Запис  Hug
Белла, Слънце  Hug  страхотна тема, благодаря   bouquet  Благодаря и на Окич за рамката  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 263
Здравейте и от нас!
Честита месечинка на Борис на napa    bouquet
Белла, мерси за темичката! Hug Да видим утре как ще ги боядисаме великденските яйца Rolling Eyes
Вадя си извод, че който не си е дал снимка за рамката на първа страница- не го интересува как ще изглежда темата. Затова ще потърся последните снимка на бебетата им в другите албуми- и слагам тази която аз преценя. Все пак почти месец мина откакто обявихме за тези снимки.
За  travel - първо-на мен ми казаха, че бебето не е хубаво да стои в столчето за кола повече от 3 часа. Мислехме да ходим до морето ние за Великден, с почивка от пътя в Ст. Загора- но аз се разубедих. Колкото и да е - 6 часа на отиване и 6 часа на връщане за 3-4 дни, мисля че няма да е добре за бебче. Май за 6 май ще има по- голяма почивка и тогава може да се пробваме. Вие как мислите? А иначе на такива близки разстояния- 100-200 км. веднага тръгвам!
Дез и аз се открекох в понеделник от тестото и сладкото. И аз малко не на време, защото нало пък в БГ Великден и тази неделя. ПРосто като си спомня покрай тези две погачи, що сладки, торти, погачи, бонбони и пасти погълнах- направо ми иде да се гръмна  smile3517
За боята за коса-аз се боядисах вече един път и не мисля, че й се отрази на бебка! По- скоро би й се отразила депресията, която ще ме налегне, като ми израстат 5 см. черни корени. Mr. Green
dilein , много неприятно това , дето е станало с количката! Ама аз, да ти кажа, нашата не е уж от ефтините, ама още на първото излизане, имах чувството, че ще се разбие. То по тези офроуд пътища #Cussing out

# 24
  • Мнения: 361
здавейте мамчета,
ЧРД на Глафира! Да си много здрава, щастлива мама и обичана жена!
Честита месечинка и на бебоците родени на този ден!

Аз бях на доктор- матката не се е събрала напълно, но каза, че може да правим любоФ Embarassed Two Hearts smile3521 Че и без това съм яхнала и аз метлата като Дез. Иначе шевовете са паднали нормално и съм зарастнала нормално. Изписа ми противозачатъчни (нали не кърмя и можа да пия), но каза да минат поне 2 цикъла. Разбрахме се началото на юли (ако няма проблеми) да ида да пуснем едни изследвания и да сложа спирала. Точно сега друго бебе не ми се ще. А със спиралата ще поседя 3години и после второто.
Да ви се похваля, че вече и аз си имама една малка торбичка с малки дрешки на Елия.
за чайчето- на нас ни хареса, пие го без да се мръщи.
за белите шумове- действат ако е неспокойна,но чак да имат поразяващ ефект- НЕ. Гледах и клипчетата за шъткането и т.н. При нас не се получава. Но бебка мрънка по-скоро защото е гладна.
за пътуването- ние нали имахме погача в Люлин, та сменихме обстановката. Нищо и нямаше на Елия. Дай и да е напапкана, да и е топличко и сухо. Сега на 24 и 25 мислим ако е хубаво времето и разни други фактори да идем на селото на мъжа ми. Естествено си мъкнем цял багажник с легълцето, коритчето и т.н.

за сега толкова
  bouquet

# 25
  • Мнения: 68
Ехо,здавейте и от мен.
oki4,аз бих искала да сменя снимката на Борис на първа страница,ако все още е възможно,ей сега ще кача в албума, тази която харесвам.
Ние отново изкарахме една кошмарна вечер,вече незнам какво да предприема,ужасни колики ни мъчат,не спи нито през деня нито през ноща.Поръчах от продавалника капките от англия сега чакам дА МИ ГИ ДОСТАВЯТ И ЗАПОЧВАМ С ТЯЙ.
СТИСКАЙТЕ ПАЛЦИ ДАНО ПОМОГНАТ
За  срещата в Борисовата градина се записвам и аз

# 26
  • Мнения: 35
Здравейте мамчета. Днес ще излизате ли? На мен много ми се иска, че ме хвана секлета в къщи. Не че нямам какво да правя, но...Simple Smile

Зеленко, Gery Moore за пътуване с бебетата питаш. Аз не мисля, че ще е проблем. Даже утре заминаваме за Плевен за Великден. Пътуването е 2 часа и половина, надявам се да мине без проблеми. Но като знам Алек как обича да се вози-спи през цялото време в колата като ходим някъде. Само се притеснявам, че точно преди това сме на преглед и ще бъде разстроен.

TaniaR  и мен ме притеснява да не забравя нещо. Като се замисля колко неща трябва да взема...

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Днес ще излизате ли?

Аз излизах от 10 до 11 и 30 макар да беше облачно. До сега спа Симона сега яде и пак излизам. На вън поне спи като къпана. След вчерашния тежък ден (от 08.00 до 22.00 в ръцете ми ) днес вече нямам нерви и излизам квото ще да става.

# 28
  • София
  • Мнения: 673
Някой питаше за пелените Канбебе
http://baby-market.911.bg/a2/firm.asp?id=5168

има адрес и телефон, от този магазин съм ги купувала

# 29
  • Мнения: 1 906
Относно пътуването - аз родих в болница на 60 км, така че на 5-ия ден на бебка й се наложи да пътува  Mr. Green .
Когато стана на една седмица пак пътувахме оре-долу на такова разстояние. Иначе и ние ходим на селото ни поне веднъж в седмицата, заради чистия въздух. Утре сме на преглед пак на 60 км, а почивните дни живот и здраве пак мислим да попътуваме и да останем поне за два дни (естествено с цял куп багаж на госпожицата  ooooh! ).
На моята сладурана много й харесва да се вози - пътешественичка е като родителите си!!!

glafira, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! ДА СИ ЖИВА, ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА  smile3525  newsm59 newsm67  party023

Общи условия

Активация на акаунт