Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора

И така, при смяната на сезоните пак се оказвам без обувки. Като се вземе предвид, че нося 35 номер и нямам време за обикаляне на магазини из целия град, направо ми иде да зарева. Ако някоя колежка по съдба с малко краче скоро е попадала на толкова малки обувки в София, които не са откровено спортни, моля да сподели.

Предишни години съм попадала на 35 номер на пещерската фирва SVIK, но не знам имат ли магазин във фабриката. Ако някоя мама от Пещера знае, ще е чудесно. Склонна съм и до там да отида. Ако пък знаете магазин в София където да ги намеря, още по-добре.
Цитирай

WONDERLAND so far

В "Младост"4 има до "Фантастико" един базар.Там в едно
магазинче има малки номера,ама са цифра.Над 70лв.
Ако те устройва...
Цитирай

софия

Охххх напълно те разбирам. И аз съм с 35 ти номер и едва си намирам....
Цитирай

В "Младост"4 има до "Фантастико" един базар.Там в едно
магазинче има малки номера,ама са цифра.Над 70лв.
Ако те устройва...

До 100лв. мисля, че ще ги преживея. Моля те, обясни по-подробно къде е това магазинче (може би номер на съседен блок). Благодаря.
Цитирай

София

Привет и от мен ... и аз съм в тази категория - 34 сандали 35 за обувки - и то зависи:-)
Скоро от Мола на Стамболийски си купих на Hush Puppies - обувки - много удобни, 35 номер за 70 лева - бяха намалени
Цитирай

София

В Стил 99 има на Свик обувки, има и на други български марки, майка ми също с малък крак от там си взима. Имат магазини на различни места може да разгледаш къде ти е най-удобно.
http://www.stil99.com/network.php
Цитирай

града на тепетата

а аз нося 34 номер.направо ми е много трудно,но с много обикаляне все пак намирам
Цитирай

tancheto76, благодаря. Днес ще се метна до магазина им в Младост. Дано да имат нови неща, че преди 2-3 седмици беше пълна скръб.

Мола на Стамболийски ми е малко далече, но благодаря и на теб little stranger.
Цитирай

WONDERLAND so far

До 100лв. мисля, че ще ги преживея. Моля те, обясни по-подробно къде е това магазинче (може би номер на съседен блок). Благодаря.
Точно до "Фантастико"-Младост 4.Базарът се казва
VS Market
Цитирай

Магазини Пепина М. Имат и два аутлета, където продават минали колекции и по - скоро тези номера, които са им останали - от всички модели имат 35 и 41, масовите номера ги няма. Единият аутлет на на ул. Лавале - отстрани на Булбанк, а другият е в един от безистените срещу площад Славейков.
Цитирай

Благодаря на Тути и atenan. При малко свободно време ще "преслушам" и тези магазини.

Иначе вчера успях да си купя 2 чифта от Стил 99 в Младост. Сега ще трябва да се уча да ходя с тях  Very Happy, защото са с токчета. Направи ме впечатление, че от няколко модела има и 34 номер. Shocked Мислех, че не правят толкова малък номер.
Цитирай

край морето

И аз съм с 35 номер, но нямам проблем с намирането на обувки. Във Варна веднага бих ти посочила два - три магазина от които си купувам обувки
Цитирай

гр.Варна

И аз съм с 35 номер, но нямам проблем с намирането на обувки. Във Варна веднага бих ти посочила два - три магазина от които си купувам обувки
Казвай, че с тези малките номера вече лошо ми става  Hug
Цитирай

ако си фенка на онлайн пазаруването виж в сайта на Паоло ботичели, има такава номерация  Peace
http://www.paolobotticelli.com/bg/index/index/index.html
има дадена и магазинната мрежа  Smile
Цитирай

гр.Варна

ако си фенка на онлайн пазаруването виж в сайта на Паоло ботичели, има такава номерация  Peace
http://www.paolobotticelli.com/bg/index/index/index.html
има дадена и магазинната мрежа  Smile
Стига сте ме дразнили с тези обувки във Варна ги няма  Crying or Very sad иначе съм си харесала няколко модела и то много, но не ми се рискува онлайн.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора