Предложете модерна прическа

  • 26 940
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте на  всички. За първи път пиша във форума и се обръщам към Вас за съвет.Искам да си направя някаква модерна прическа , но нямам представа каква да е.Преди време т.е ноември ме подстригаха на къса черта  и сега косата ми е почти до раменете.Нямам бретон , а като че ли ми се иска да имам нещо като бретон наподобаващо Глория и Преслава.Моля приемете ме във вашето страхотно сдружение и ми дайте съвет Sad Cry

# 1
  • Мнения: 49
То целта е не само да е модерна, ами да отива на лицето ти  Rolling Eyes А незнаем как изглеждаш  Laughing По-добре отиди на добър фризьор и той ще ти даде адекватен съвет.

# 2
  • Мнения: 549
Рошавка ако се включи в темата ще е добре Laughing

# 3
  • Мнения: 1 418
"На око" трудно някой ще те посъветва.Пусни фото.

# 4
  • Мнения: 11
Благодаря ти oooofff ,но вБургас трудно можеш да попаднеш на добър фризьр - от такива добри съм с къса коса а бях с дължина до кръста.

# 5
  • Мнения: 2 163
Сега са модерни късите коси  Wink

# 6
  • Мнения: 758
Няколко идеи от мен, надявам се да съм полезна Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 2 060
Няколко идеи от мен, надявам се да съм полезна Simple Smile


Ето тази е най-актуална. Стои добре на всякакви лица и във всякакви цветове. Peace

# 8
  • Мнения: 11
Супер и благодарско anjela 123 ,много ми харесва.Моята коса е малко по-дълга и много тъмно кафява с някакви червеникакви отенъци тук-там.Вчера ходих в салона на Надя и Вени в Лазур-гр.бургас, и ме съветват да ме обезцветят с някакъв щадящ косата продукт Римулвър май му беше името.За утре имам час , но се колябая дали да не я потъмня и да и изравня цвета или да се обезцветя  Thinking Thinking Thinking

# 9
  • Мнения: 11
И този бретон много ми хареса,но моята тъпа коса е чуплива и незнам как ще го поддържам.Направо ме хвърли в дълбок размисъл - суперско е

# 10
  • София
  • Мнения: 2 060
И този бретон много ми хареса,но моята тъпа коса е чуплива и незнам как ще го поддържам.Направо ме хвърли в дълбок размисъл - суперско е

Кой бретон? Ако е тоя кривия - на чупливи,но изпънати коси се получава много добре.

# 11
  • Мнения: 11
Stacked ,как мислиш , понеже винаги съм била без бретон , ако сега го пострижа и не го изправям винаги да ли няма пак да се разделя настрани

# 12
  • Мнения: 11
Извинявайте , че така Ви тормозя , но явно съм в дупка и искам някаква промяна.Макар , че съм чувала , че когато една жена е в дупка не трябва да предприема промени относно външния си вид.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 060
Ако не го изпъваш и ти е чуплива косата, мисля че ще се разделя. Ще трябва да го правиш, няма как. С четка и сешоар става лесно.
А относно промените по време на такива периоди - аз не виждам нищо лошо. Точно преди няколко дни си потъмних косата, без да съм в дупка или нещо друго и ми подейства освежаващо, така че....ако ти се иска промяна - защо не?!

Само си намери добър фризьор и действай смело!

# 14
  • Мнения: 11
Благодарско   bouquet.Действаш ми стимулиращо Stacked

# 15
  • Мнения: 3
Малко съм изпуснала темата, за да дам съвет. Направи ли се вече? Ако да пусни една снимка преди и след, за да видим Simple Smile

# 16
  • Мнения: 11
Непременно след праздниците , защото вчера бях на фризьор но с мойто сладко 3 - годишно "зверче"в къщи вече и помен не остана от прическа някаква. Joy Joy

# 17
  • Варна
  • Мнения: 136
                                         ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ НА ВСИЧКИ,Много интересна тема и ако позволите да се запиша,Аз съм с много гъста ,чуплива и бухнала коса,Като отида на фризьор дигат рамене че косата ми не подлежала на никаква прическа и от години си хода с коса под раменете на някакви или по-точно никакви пластове и задължително вързана ,защото иначе съм като разплетена дамаджана, smile3511А така ми се иска да хвърля тези ластици,Благодаря че ме изслушахте,

# 18
  • Варна
  • Мнения: 472
И този бретон много ми хареса,но моята тъпа коса е чуплива и незнам как ще го поддържам.Направо ме хвърли в дълбок размисъл - суперско е

Моята коса също е чуплива, но много ми харесва как става с бретон на една страна.
Суша си бретона опънат с фибичка, ако има нужда леко го издухвам с кръгла четка. Колкото до останалата част от косата най ми харесва когато е начупена.
Ще потърся снимки да онагледя, че то стана едно обяснение  ooooh!

# 19
# 20
  • Мнения: 2 110
Аз много харесвам прическата на Тони Дачева, това е супер каре за къдрава коса !
http://www.slava.bg/images/content/8057/img___2_.jpg

# 21
  • У дома !
  • Мнения: 700
Опа,ето ме и мене тук Laughing
Аз искам да съм си остана с дълга коса и в същото време да е модерна прическата ми....... Rolling Eyes
Някакви предложения?  bouquet

# 22
  • Мнения: 3
Ето няколко предложения от мен за прически за всякаква дължина и цвят.  Peace





























# 23
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Вчера мернах Руслана Попова в "На кафе" и прическата й супер ме изкефи!
Много свежа, а и на нея страхотно й отива.

# 24
  • Мнения: 139
Дай снимка , ако може Hug

# 25
# 26
  • Мнения: 14 486
извинявай ама това на Пош е поне отпреди година и половина. Вече е ужасно демоде

# 27
  • София
  • Мнения: 2 060
И аз това казвам - даже е от есента на 2006г., тогава за първи път се беше подстригала така Пош Спайската/, ама ми се сърдят като го пиша в темите..... Sad Все някой иска да си се подстриже така и т'ва си е!

# 28
  • Мнения: 1 418
Е няма лошо-въпрос на вкус!

# 29
  • София
  • Мнения: 2 060
Ох, тия чаршафи със снимки ме тормозят като почнат ди ми се точат. Май имаше преди време една кампания тук във форума да се пост-ват по-малки по размер или линкове, че така се заема твърде много място и се раздуват темите като обем.

Извинявайте за спама. Само давам идея. Нищо лично Peace

# 30
  • София
  • Мнения: 537
момичета извинявайте за спама.но да не пускам нова тема да ви питам за къдренето на коса какво ще кажате. Косата ми е дълга и тук там чуплива  ooooh!, искам да я накъдря за да придобие някаква форма, но се колебая . посъветвайте ме къде, как и дали  Hug

# 31
  • Мнения: 14 486
Е няма лошо-въпрос на вкус!

разбира се. но темата е за модерна прическа, т.е. актуална според тенденциите

# 32
  • София
  • Мнения: 2 060
Аз лично съм против къдренето, много изтощава и накъсва косата. Много е агресивно. Правила съм го в миналото и сега като се видя на снимки умирам от смях. Ама к'во да пра'иш, трябва да се пробва от всичко. По-добре си вземи някакви ролки, подходящи за твоята коса /от тези меките, които правят спирали или от лепещите, няма значение/ и си прави допълнителни къдрици с тях. Има и разни леки фиксиращи препарати, които траят до измиване на косата. Мисля че, така ще е по-добре. Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 537
да и аз вярвам ,ч е това е най-добрият вариант но с 9 месечно бебе няма време да си измия очите пък камо ли да се навивам с ролки  Joy....
е тоз напреднал свят с това неможа да се справи май и да направи по-щадящ препарат за къдрене.
ох ще помисля още малко и приемам предложения де дано ми уври главата  Hug

# 34
  • Мнения: 36
     Здравейте, момичета!
     Ей, вдъхновихте ме и аз да предприема промяна в прическата, че скоро не съм  Wink. И на мен много ми харесва, актуалната напоследък, черта над раменете с бретон  Peace. Но се колебая за цвета. Да я оставя ли естествена(тъмно кестенява) или да я изсветля. От това, което знам, за лятото са по-подходящи по-светлите тонове. Съвет от вас?
     По въпроса за къдренето, аз също съм с две ръце "против". Правила съм го веднъж, беше се получило супер, но няма да повторя. След това трябва или да се къдриш системно или да се подстрижеш така че да се изрежат вълните. Моята коса е супер права и когато израстна стана грозно. А и къдренето си изтощава много. Но пък хубавото е, че не трябва да се сресваш  Laughing. Врящите ролки са добро решение според мен.

# 35
  • Мнения: 11
deizy 13 аз също съм с чуплива коса и изправянето дори и само със сушоар много ми пречи на косата (а камо ли и преса като използвам) а и омръзва и бързо се омазнява , ето защо ме правят на дифузер - много готино стои и трае почти седмица.Недей да предпримаш къдрене ще си изтущиш косата а и пак трябва да я оформяш.Това е моето мнение не го налагам Wink

# 36
  • Мнения: 1 418
http://newwoman.ru/hair_080.html
Това е актуално от зимата.Както виждате карето го има
под различни форми,което означава,че още е актуално.
А това,че Вики Бекъм вече не е така,не означава,че е
излязло от мода.
Ако се поровя мога и още сайтове да намеря,за да го
докажа.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 060
да и аз вярвам ,ч е това е най-добрият вариант но с 9 месечно бебе няма време да си измия очите пък камо ли да се навивам с ролки  Joy....
е тоз напреднал свят с това неможа да се справи май и да направи по-щадящ препарат за къдрене.
ох ще помисля още малко и приемам предложения де дано ми уври главата  Hug

Е, все ще намериш 5 минути да си сложиш ролките, де. То на бебо това няма да му пречи  Wink Ще видиш!

# 38
  • София
  • Мнения: 2 060
http://newwoman.ru/hair_080.html
Това е актуално от зимата.Както виждате карето го има
под различни форми,което означава,че още е актуално.
А това,че Вики Бекъм вече не е така,не означава,че е
излязло от мода.
Ако се поровя мога и още сайтове да намеря,за да го
докажа.

Говорим именно за френското каре на Виктория Бекъм и не си правим изводи за модите от това дали тя е подстригана по някакъв начин или не. Следим Haute Coiffure Francaise!

А и в руския сайт няма подобни карета. Нали правите разлика между каре и черта?!

Писах преди и пак ще го напиша, всеки да си се подстригва както иска и както му отива и се чувства добре. Тук просто коментираме тенденциите. По случайност съм добре запозната с тях, без да съм фризьорка затова се включвам Peace

# 39
# 40
  • Мнения: 1 418
Много си компетентна.Ето ти линкове не от руски сайт.
Незнам дали знаеш,че карето има безброй разновидности.

# 41
  • Мнения: 64
http://newwoman.ru/hair_080.html
Това е актуално от зимата.Както виждате карето го има
под различни форми,което означава,че още е актуално.
А това,че Вики Бекъм вече не е така,не означава,че е
излязло от мода.
Ако се поровя мога и още сайтове да намеря,за да го
докажа.

И аз исках това да напиша снощи, но размислих. Тука супер много мадами се разхождат така подстригани напоследък. Вяено, че прическата не е никак от вчера, но е актуална и днес. И къдравата, която пуснах тип "боб шорт" е от шейсетте, но и до днес а хита на мита! Всичко ново е добре забравено старо.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 060
Много си компетентна.Ето ти линкове не от руски сайт.
Незнам дали знаеш,че карето има безброй разновидности.


Ех, що такава злобица бе? Що така?

 Не се заяждам, просто изразявам мнение. Всеки да прави каквото иска. Peace

Съгласна съм, че тези прически са непреходни, но има тенденции и в подстригването. И съм много, ама много наясно с разновидностите на карето ....даже и на подстригването на черта......!!!!!!

Не мога да разбера що се обиждате и нападате?!Наистина не мога да разбера.

Има класически прически, има и модни тенденции. Нали сте чували за това?!

Е, просто си говорим тук за тенденциите, не за класиката!

# 43
  • Мнения: 1 418
Злобата прозира от друго място...във всеки случай
не и от мен.
И като си изразяваш мнението,що коментираш
това на другите?
И като си толкова наясно,защо реши тогава,че
карето не е модерно?
Не можеш да опровергаеш очевадното,колкото
и да ти се иска...  bouquet

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 13:09 от `Belissima`

# 44
  • Мнения: 64





Ето тия емо щуротии са много модерни сега в Германия. Аз обаче изобщо не ги харесвам, защото изискват страшно много грижи и не отиват на всеки.  Sick И като вземат да се боядисват в зелено, лилаво...

# 45
  • София
  • Мнения: 2 060
....
Злобата прозира от друго място...във всеки случай
не и от мен.
И като си изразяваш мнението,що коментираш
това на другите?
И като си толкова наясно,защо реши тогава,че
карето не е модерно?
Не можеш да опровергаеш очевадното,колкото
и да ти се иска...  bouquet

Ох, нямам намерение да споря с Вас. Вие ме нападате, а не аз. Казах просто, че карето излиза от мода и Вие го направихте на световен проблем. Наистина няма как да се опровергае очевидното!
Нека проследим постовете, а?!

Живейте в мир, моля ви Peace Peace Peace

И хайде вече да прекратим това, че спамим темата. Няма да я чета повече.

Еййй човек да съжали, че изобщо се включва тук. Все ще се намери някой да се заяжда. Знаех си аз

# 46
  • Мнения: 850

http://svejo.net/home/link_summary/81128-Damski-pricheski2009-«
 Карето наистина не е актуално в този сезон  , не се нападайте а просто потърсете съвета на чичко Гугъл !  Grinning

# 47

http://svejo.net/home/link_summary/81128-Damski-pricheski2009-«
 Карето наистина не е актуално в този сезон  , не се нападайте а просто потърсете съвета на чичко Гугъл !  Grinning
защо ли аз прочетох точно обратното в тази статия  Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 64

http://svejo.net/home/link_summary/81128-Damski-pricheski2009-«
 Карето наистина не е актуално в този сезон  , не се нападайте а просто потърсете съвета на чичко Гугъл !  Grinning
защо ли аз прочетох точно обратното в тази статия  Rolling Eyes

И аз така.  newsm78
Цитат от статията: съживяват се ретро тенденции от късите коси тип „боб” до прическите тип „пчелен кошер” от 60-те години, като те търпят съвременни модерни интерпретации.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 060
последна добавка:

Прическа тип "боб" не е каре, доколкото съм осведомена. Peace Peace Peace

Всъщност няма значение....

Общи условия

Активация на акаунт