Помогнете да затворим изолатора за кучета в Пловдив

  • 7 875
  • 207
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Във въпросния изолатор от години наред се извършват зверски неща с беззащитните животни. Дори и днес много малка част от тях биват пуснати на свобода. Лично аз станах свидетел на "хайка" за събиране на бездомните кучета и повярвайте ми, не бихте искали децата ви да видят това. Извършва се по изключително агресивен начин, няма никаква гаранция, че има шанс отново да върнат кучето, въпреки че служител от общината ме увери в обратното. За радост хора от Пловдив са се вдигнали, учредили са Дружество за защита на животните. Повече за зверствата, които са пркатика може да прочетете тук: http://www.freewebs.com/pawsbg/index.htm

Моля Ви помогнете да съберем 10 000 подписа, за да бъде спряна тази жестокост към беззащитните животни. Може да дадете гласа си тук: http://www.ipetitions.com/petition/paws4justice/index.html

# 1
  • Мнения: 95
Подписах вече  Peace ...ама защо прехвърля в пейпал ми е въпроса?

# 2
  • Мнения: 0
Благодаря ти, аз много се трогнах от тази тема. Мисля, че това е стандартно, но не е задължително. Важни са подписите. Сдужението е на собствена издръжка, доколкото разбрах, но по никакъв начин не задължават. Все пак основното са гласовете.

# 3
Аз пак няма да подпиша,затото не искам моите деца да са нападнати от бездомните кучета.

Предпочитам децата ми да видят хайка за събиране на кучета отколоото да им се случи ето това

http://nauka.bg/forum/index.php?showtopic=4017&pid=28633& … readed&start=

# 4
  • Мнения: 95
Да гласовете се записват и без плащане,но просто се учудих..Дадох моя глас,сега ще предам на колежките Wink И аз не искам кучетата да се разхождат на глутници от по 10-20-30..но не искам и да биват избивани по мизерен,грозен и брутален начин..Била съм в такъв "приют" там има не по-малко ужасни гледки  Peace

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 150
А каква алтернатива се предлага след затварянето на изолатора за бездомните кучета?

# 6
  • Мнения: 46 429
Няма да подпиша.

Ще подпиша, ако някой гарантира, че ще отидат в по-добри усповия.

Това "пуснати на свобода" е същата работа, както и сега, с тази разлика, че ще бъдат заплаха за жителите на Пловдив, които благодарение на кмета, позабравиха какво е да живееш в страх като нас в София - да не можеш да се прибереш нормално или да изведеш детето си на разходка!

Ако някой поеме отговорността да им осигури покрив, храна и вода, както и достъп до лекарска помощ, тогава ще го подкрепя.
Но да ги пусне сред хората, без да го е грижа дали ще има какво да ядат, това не е спасение, а криворазбрана хуманност.

# 7
  • Мнения: 0
Аз пак няма да подпиша,затото не искам моите деца да са нападнати от бездомните кучета.

Предпочитам децата ми да видят хайка за събиране на кучета отколоото да им се случи ето това

http://nauka.bg/forum/index.php?showtopic=4017&pid=28633& … readed&start=

Изключително ограничесно мислене!!! Става въпрос за бездомните животни (агресивните е ясно, че са опасни). Надявам се тези като Вас да са по-малко. Повече няма да коментирам.

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 19:26 от frogger

# 8
  • Мнения: 6 029
Няма да подпиша до като не стане ясно каква ще е алтернативата.

# 9
  • Мнения: 0
Алтернативата е не да бъдат избивани по зверски начини, а да са под ветеринарен контрол както се прави в ЕС. Съответно се маркират, кастрират се, ваксинират и т.н. с цел намаляване на популацията.

# 10
  • Мнения: 9 990
Божеее, не сте наред, честно.При снимков материал на оглозгано детско дупе, вие ми казвате,че горките бездомни кученца,,,,как може да ги прибират.Ей заради такива като вас има толкова по улиците.Вие ги и храните. Tired

# 11
  • Мнения: 46 429
Алтернативата е не да бъдат избивани по зверски начини, а да са под ветеринарен контрол както се прави в ЕС. Съответно се маркират, кастрират се, ваксинират и т.н. с цел намаляване на популацията.

Посочи ми поне 1 държава в ЕС, в която пускат кучетата сред хората на свобода, след кастрирането.
Пред блока имам 2 кастрирани, които нападат, каква ми е файдата, че са кастрирани и ваксинирани?

# 12
  • Мнения: 95
Божеее, не сте наред, честно.При снимков материал на оглозгано детско дупе, вие ми казвате,че горките бездомни кученца,,,,как може да ги прибират.Ей заради такива като вас има толкова по улиците.Вие ги и храните. Tired

Аха това ми е заниманието в свободното време просто  Tired Не,когато пред блока ми се родиха 2 кученца пуснахме обява и се намириха свестни хора да ги приберат...

# 13
  • Мнения: 0
В сайта, който съм посочила пише достатъчно. Аз лично се трогнах, незнам вие какви сте и какви са тези въпроси???
Ако искате дайте подписа си, никой не ви кара на сила. Ако си направите труда да прочетете малко по въпроса може би бихте спестили питанията си. Няма да отговарям на никой повече, ако смятате че това, което се случва е редно ок, това си е ваш избор и философия на живот.
Ако мислите, че това трябва да спре- знаете как да подкрепите каузата.

# 14
  • Мнения: 9 990
Чудесно.Ако и аз намеря- ще е прекрасно.Ама не намирам.И освен, че не намирам, дребните порастват и нападат.В другата тема обширно съм разказвала.Кучетата Трябва да се прибират в кучкарниците/приютите и както искате ги наричайте.Тези места са ЗА това.Не пречете на хората да си вършат работата в ПВ, щото там поне има кой, в СФ-няма.Непотърсено до 2 седмици куче заминава по канален ред.Това е положението.Силно се надявам и в СФ да има такива кучкарници, които да намаляват популацията.
Темата е болезнена и ще си давам мнението, но подписа ми-само през трупа ми.И без туй за малко детето си да загубя, айде нЕма нужда.... Tired

Общи условия

Активация на акаунт