Израел33

  • 15 855
  • 292
  •   1
Отговори
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
                               
Израел 33



                                       
                                                                                                                                                                     

                   


(на руски език)










Нашите стари теми






                                               

# 1
  • Мнения: 1 526
Ееееее пу си минус първа! Да не ви гоня утре.
Бубе, бравос не беше трудно, нали?
Що няма Апоел Холон  Shocked, ние там спортуваме   Grinning!



Тук играе медалиста от аватара sohappy #Milti newsm18 !

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 23:17 от Tali Dan

# 2
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Няма, Тали, и аз и казвах, че много жълти (т.е. от Макаби Тел Авив) има на снимката, а-Поел по-слабо представен,  Laughing в следващата тема ще ни конпенсира Бубето  Grinning

Бубе, мерси за темата и оригиналната идея   bouquet  Hug Да ни е на сладка приказка и на спортивност в дискусиите  Sunglasses

Аз не се броя коя съм по ред, важното е, че ще се появя на първа страница  Mr. Green

# 3
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ами малко трудно ми беше защото не можех да намеря снимки на зала"Нокиа" незнаех как се пише на иврит(Мента помага) От там пък тя помогна и с националния стадион...А за Апоел Холон-ами аз хванах първите лога които намерих  Joy
Еееееех Апоелки как се вкарах сама в беля-от къде да знам,че имате чак пък отборни предпочитания  Joy Следващия път проучвания,пък знае ли човек може по нормална идея да ми дойде  Mr. Green

# 4
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Мър-мяу!
Тук съм вече и аз...   Grinning

Я всички "апоелки" да извадят по 10 шекела и да ми ги пратят. Аз ще дам половината на Боряна и тя ще добави всички желани емблеми. Така всички ще са щастливи и доволни!

Май няма да има "апоелки" вече...  Confused

# 5
  • Мнения: 20
Браво Борянче, оригинално!!! И аз да се запиша на 1 страница!!!
До сега четох в учебната, открадвам си малко време когато децата заспят - да понауча нещо. Всеки ден по нещо....и за момичетата после....да им помагам. За мен всичко това е тъй интересно, а на тях май малко взе да им доскучава....Аз упорствам обаче.
Лайла тов.

# 6
  • Мнения: 490
Браво Бубале  Hug, знам не е лесно да се прави темичка, отнема време  smile3501.
На мен ми отне около 4 часа като през цялото време мъжа ми мрънкаше,че съм окупирала компа(нали един си делим ooooh!).  За спортуването има нужда след Песах има...,
      
       За Биби да споделя,че дойде чак днес, я те приготовленията траяха три дни, за половин час гости олелия 3 дни  #Crazy. Кметове, членове на парламента за половин час тук и то било по случай Мимуна(мароканския празник). Бяхме окупирани, и хазяите полудяха, всичко им преровиха на хората колите, храстите, и настаниха и на покрива един младеж  Shocked. Е,видяхме го де (той нали е много за гледане), ама събра се пак народ.... Crazy
        
         Мента и мъжа ми каза,че не е виждал такива документи за самоличност като на снимката, но като видя реши,че ако се правят вече такива ще си сменя паспорта, нищо,че му  е до 2014. За личната карта винаги ми е било странно, че в Израел не ти се сменя. Неговата си е 1993г , а снимката му тинейджърска, не е като в Бг да се сменят лични карти и снимки Thinking.
         Ина  как са твоите сладурани, на тях липсва ли им София?
         
     А за този отбор чували ли сте?http://www.bnt.bg/bg/news/view/5692/bylgarski_evrei_v_izrael_sys … oj_futbolen_otbor

# 7
  • Мнения: 1 526
Тигре, писмото за онез парИ не съм го получила  Mr. Green!

При нас валя дъжд, това е защото на връх празника мих триси  Whistling.

# 8
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Добро утро! Имате по едно еспресо ристрето от мен  Grinning




Tali Dan, имаш късмет, че аз не съм си мила щорите, тогава щеше да видиш буря и кал  Mr. Green

mimkis, това е явно отборът в Яфо, заради който българският равин е карал колело в събота  Thinking
За личните карти - моят съпруг беше със снимка от преди 18 години - на снимката е на 16. След като сключихме брак, отидох в Мисрад аПним с двете лични карти )моята и неговата), за да ни отбележат промяната в семейсното положение, и те погледнаха снимката и се засмяха "Ти с малолетен ли си се омъжила?!", поискаха ми актуална снимка да му я сменят, но нямах в себе си. Моята снимка я смениха, въпреки че беше от преди 6 год. и половина и не съм се изменила много (леко съм застаряла само) Mr. Green

Няма да пропуснат властимащите да се направят на много почитащи Мимуна, ейй! И ориенталски танци ще затанцуват, за да покажат колко са "навътре" с материала  Crazy Да мине покрай Рамат Ган, бих му казала някои неща на г-н м-р -председателя  Rolling Eyes

imaina, казвай ни за какво да пишем в темата за иврита, да не го даваме напосоки  thumbsup

Бубе, аз се шегувам, защото знам, че носиш на майтап  Hug В емблемите има превес на апоелските отбори, това ми е утеха   Flutter а Тигър има да чака превода...  Whistling

Отивам да си подготвя къщата за ремонт преди бояджията да се е събудил  Laughing

# 9
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ментичка,това кафе само като го гледам и ме заболяха зъбите  Mr. Green изглежда и мъртвия ще събуди...това не ми харесва на Италия-късото кафе,но имам мляко разредих си го  Mr. Green
И при нас валя,оня ден мих прозорците  Tired

# 10
  • Мнения: 2 952
 Добро утро ! При нас не валя хич ... Мрачно, студенко , но дъжд няма .Освен ако нощеска е поваляло и не сме разбрали. Имах един познат , който казваше - "Когато няма за какво да си говорят хората - говорят си за времето" - английска МъДрОсТ  Mr. Green ...Това в кръга на шегата , защото ние винаги има за какво да си говорим  Simple Smile .
Боряна , много спортна тема ! На мене особено ми хареса тая кака :   Joy Най - важното е , че пъпът е отвън и остана да скокне да друсне бели денс и става точно ориенталка като някои политици ( Мента , Mr. Green).

 

# 11
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Бубе, браво Hug, личи си спортна натура си Grinning
Аз да не разваля времето в София още не съм измила прозорците в къщи Laughing, нека поне през празниците да не вали Peace
Лек ден от мен  bouquet

# 12
  • Мнения: 310
Бубе БРАВО - ти си нашата гордост - благодарим за новата темичка - много добре си се справила.

Ментичка тази кобилка я почакахме, снимахме я и накрая тръгнахме лекичко да я заобиколим и тя ни направи път.

Пете много съм впечатлена на какви неща учите дечицата си, въпреки че са още толкова мънички - имам предвид снимките с атласа и уроците по география.

Тигрис личи си, че имаш еврейска жилка - да ти изпратят парички  половината за Бубето Joy много предприемчив  Peace

# 13
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Бубе, аз се шегувам, защото знам, че носиш на майтап  Hug В емблемите има превес на апоелските отбори, това ми е утеха   Flutter а Тигър има да чака превода...  Whistling

Знам, знам... но съм длъжен да пробвам!  Laughing
Може пък и да се получи, макар че тук сме все свои... Както казва на майтап една братовчедка на баща ми - "По цял свят евреите са като тор - където ги има всичко се развива по-бързо и по-добре! Ама в Израел, понеже има само евреи... много тор на едно място се е насъбрала и освен това и повечко мирише..."  Laughing

# 14
  • Мнения: 2 952
 Joy УЖАСт ,ТигрисЕ !

suni4ka, Саги вече си избира откъси от  филмчета  по интернет .Давам му страницата с проверени филмчета (Дора ,Мики Маус , Бръм и още доста , цар Лъв ..такива).От там си движи нагоре и надолу страницата и си избира  филмчета . Много се занимава.

 Скоро ще започнем с игрички по интернет ако намеря подходящи за 3 и половина годишно дете. Давайте идеи (знам , че са пускани из форума , но не ми се връща да ги търся). Шахар засега само наблюдава  Simple Smile , но и нейният ред ще дойде скоро.Май ще трябва да си имат един компютър за тях си в стаята на Саги. Стаята на Шахар е все още по-бебешорска  Heart Eyes .

Духа страшен вятър ! Crazy

Общи условия

Активация на акаунт