Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 95 отговора
ne знам дали е менте, но тук в испания чак по новините го бяха съобщили, че най-после дошъл  този продукт
Цитирай

тук в Лондон също много се рекламират тези хапчета ,в доста аптеки виждам основно постери на това чудо за отслабване,но нямам идея дали е ефикасно
Цитирай

Според мен, това е поредното менте за привличане на хора, като нас опитали какво ли не и искащи да печелят на гърба на чуждото нещастие.

Ти какво разбираш под менте-лекарство?
За какво чуждо нещастие говорим?Затлъстяването си е заболяване,за което съответно се предлага лечение
Цитирай

ВЕЧЕ ГО ИМА И ТУК,НА МЕН МИ ГО ДОНЕСОХА НО ТАКА СИ СТОИ
Цитирай

Гледах му рекламата на това чудо newsm78
Някой ползвал ли го е?
Цитирай

от вчера го ползвам,ще пиша дали има ефект
Цитирай

Хайде ще чакам! Hug
На мен ми останаха едни 4 кг. и отърване няма  #Cussing out
Хем гладна ходя хем с тях си стоя Mr. Green
Цитирай

Записвам се и аз да следя
Цитирай

запис и от мен
Цитирай

Лек за отслабване причинявал тумори
12.04.2006, Стандарт

Лекарството за отслабване "Ксеникал" на "Рош холдинг", продавано срещу рецепта, би трябвало незабавно да се изтегли от пазара в САЩ, защото неотдавнашни изследвания върху плъхове показват, че то причинява предракови тумори на дебелото черво, предаде Ройтерс, като цитира потребителската група "Пъблик ситизън".
В специална петиция групата настоява американското Управление за контрол на храните и лекарствата да забрани производството на хапчето за отслабване, което на много места се купува и без рецепта. Лекарството се продава и се рекламира в България.

================================================================

Ако съставките на това лекарство са същите като на Ксеникал, помислете добре преди да започнете да го пиете  Peace
Цитирай

Да, за Ксеникала са ме предупреждавали. Щом Али има същите съставки .... вие си решавате.
Вчера го видях в аптека в Дианабад - 96 лв. Имаше оставени рекламни брошури, взех си 1 и аптекарката викна по мене - те били само за купувачите. А ние как да се запознаем със лекарството като няма брошури - не можа да ми отговори, само се пулеше.
Цитирай

В чужбина (ebay особено) alli е доста по-евтин....
жалко, че тук отново ни изнудват толкова яко  #Cussing out
Цитирай

А колко е това доста?
Цитирай

http://www.framar.bg/%D0%B0%D0%BB%D0%BB%D0%B8-%D0%BA%D0%B0%D0%BF … -actualen103.html
не знам до колко е точна информацията от този сайт....позната каза, че в аптека е видяла 50бр. хапчета за кум 60лв..... пият се по 3 на ден, т.е. за 60лв. пиеш хапчетата 15 дена.
Хапчетата трябва да се изпълняват с нискомазнинен режим за хранене. Има издадена книга на бг. език за режима и самите хапчета, която струва 18лв. Днес си я купих....
Интересно ми е ако някой е пил хапчетата да каже мнение, но се съмнявам че има много такива хора, тъй като в БГ те излязоха скоро...в Щатите са известни отдавна и из нета има доста положителни мнения за тях.  Rolling Eyes

Цитирай

Забравих да допълня този линк http://www.doozie.com/alli-p-1132.html?gclid=CJCM8PzBwZoCFQ2T3wodl3kBsg , т.е. 90 капсули (достатъчни за 1 мес.) са на цена $60, което по днешния курс на долара е около 87лв.
Цитирай

15-29 от 95 отговора