ПЛЕВЕН - 94

  • 18 141
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • плевен
  • Мнения: 644
Ние след час ще ходим до 2-ра поликлиника да взимат кръв от пръстчето на малката и урина трябва но не мога да я хвана и няма начин да стане.

Ние урина не сме давали.Купихме там уж някакъв контейнер ли незнам точно как се казваше но не можах.Знам ли го кога ще пикае.Ако не успееш мисля че няма да е фатално  Peace

# 16
  • Мнения: 506
Да и аз и взех контейнер но нищо не се получи малка е още всичко върши в памперса.Да не е фатално знам.Иаз не я знам кога пикае така че ще я пропуснем.

# 17
  • Мнения: 207
Да и аз и взех контейнер но нищо не се получи малка е още всичко върши в памперса.Да не е фатално знам.Иаз не я знам кога пикае така че ще я пропуснем.
Чувала съм, че пишкат веднага щом се събудят сутрин. Трябва да се събудиш малко преди нея, да свалиш внимателно памперса и да чакаш  Laughing. Аз  взех на сина ми много лесно, но при "мъжете" е така. Съблякох го, сложих му контейнерчето, почаках около 10 мин и готово!

# 18
# 19
  • Мнения: 765
И в тая темичка ще копна линкчето http://evasvatbensvqt.blog.bg/viewpost.php?id=314176
Днес ще боядисвам яйцата, а утре ще се захващам с козунаците.
Вчера с триста зора резервирах места за Велинград за майските почивни дни.
Уж хората нямали пари, а хотелите препълнени и веднага ти отказват, още преди да си попитал. newsm78

# 20
  • Мнения: 2 111
Леле,колко сте ранобудни,изписали сте 2 страници.
И аз боядисвах яйца като бременна и после прокървих 2 пъти,ама едва ли има връзка.
Честита трета месечинка на Анчето  Hug

# 21
  • Мнения: 2 135
С първото червено яйце потърках челото , бузите и ръчичките на сина ми когато беше на няколко месеца и стана страшен обрив. Така че, може затова да се отнася поверието.
Ева, страхотна украса.
Green eyes честита 3 месечинка. Отивам да си купя ягоди  Wink
ice_  лепиш колекторчето и слагаш памперса. След 20-30 мин. проверяваш дали има нещо в него.  Колекторите са различни за момченца и момиченца.
В тази връзка се сетих че някога имаше различни памперси за момчета и момичета.

# 22
  • Мнения: 2 070
а обривчето не може ли да се е получило от боята, един вид алергична реакция?

Ние с Яна вече побоядисахме тази сутрин, имаме няколко с лепенки на Марипоса - да раздава на дружките, няколко в един цвят и няколко с памуци - шаренки. Може по Гергьовден, ако ни се занимава, да боядисаме пак, за да са пресни.
Отхвърлихме работа, че в събота сме на рожден ден на Радостка, тя тая година е рожденичка на Великден баш.

Към 14 ще излизам с двете деца, може да се засечем, с който е навън.

# 23
  • Мнения: 220
Ех,с тези постове ме отказахте -няма да боядисвам .И без това си имам свеки в къщи -жената се чуди какво да прави цял ден ,ще и намеря работа - та аз няма да се цапам .

Като се замисля -и с Валя не съм боядисвала ,защото баба ми  даде направо боядисани една кора , та и сега няма да е фатално ако не съм ги боядисала аз .

Уж не съм суеверна ,ама що да предизвиквам съдбата , я да си почивам Joy.

# 24
  • Мнения: 2 070
Аз боядисвах като бременна, нищо ми нямаше.

# 25
  • Мнения: 1 951
 И аз днес ще боядисвам, ама то при мен вече няма значение  Laughing
Приготвих си сака преди малко. Като го погледна и ми се разтуптява сърцето.

Ядох торта от "100гр. сладки" с Атракция, да не ни е уроки добре си хапваме  Grinning

От доц. Томова съм изключително доволна. ФМ правих в 19 г.с. при нея.

А за яйчените поверия и малките деца, освен да кажа като ДеЩоВиди, че може да е алергична реакция, другото са глупости. Митко беше на 3 месеца, когато за пръв път му намазах челото с първото червено яйце, нищо му нямаше.

# 26
  • Мнения: 5 026
Как ме вкарахте в размисли с тия боядисваници  Rolling Eyes
Ева, страхотни нещица  Peace Чак до Белене ли се вейна?
Честити 3м на дебеланче-Анче  Heart Eyes
Дивианка, върна ли се? Новини за бебока?

Ядох торта от "100гр. сладки" с Атракция, да не ни е уроки добре си хапваме  Grinning
Да, но да ни личи?  Flutter

# 27
  • Мнения: 2 556
Ех, съвсем ме успокоихте, децата и без това винаги с баба си боядисват яйца и играят на воля с боите, сега пак така ще е, особено като съм бременна, няма да рискувам я  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 560
Константина, не е ли рано за пробиване на уши? В Авис Медика също пробиват.

Ние ходихме миналия месец и ни пробиха ушите там.Таксата е 20 лв и си избираш обички(който между другото са много сладки).Но Бети много плака и лекаря ми каза че идваме късно-трябва по рано да се пробият когато бебето не разбира нищо Peace
Ние сме пак болни и то точно на Рд се разболя.Довечеря е детския РД и след това ще пусна снимки Peace


И аз днес ще боядисвам, ама то при мен вече няма значение  Laughing
Приготвих си сака преди малко. Като го погледна и ми се разтуптява сърцето.
Всички стискаме палци Hug

А за урината аз така и не се справих нито с пликчета или разни други приспособления.НА 6 м, и дадох едно шише вода, съблякох я и я чаках да се изпишка. Сета е още позлеработа зашото вече не седи на едномясто и незнам какво ще правя.Мъча се вече втора седмица, дотук неуспешно

Последна редакция: чт, 16 апр 2009, 15:20 от vesy1

# 29
  • Мнения: 220
И аз водих Валя на 1 годинка ,много плака ,направо съжалих ,че въобще съм я завела .
Милата направо хълцаше .
Мои познати ,които си водиха дечицата по- малки казаха ,че нищо не са разбрали ,ако пак е момиченце този път по -рано ще се отредя.

Пак поверия -ама ми казаха да е на някакъв празник -аз я водих на Димитровден.

Общи условия

Активация на акаунт