Промоция на тигани Tefal Ingenio в Kaufland

  • 30 731
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 678
Аз също се възползвах от миналата годишна промоция и си взех тигана 28 см и мога да кажа че  е супер.Ползвам го много често,не ми се е надраскал.Имам много точки от предния път и сега ще си вземем дълбоката тава,дръшката и капака.

# 16
  • Мнения: 7
Тиганите на TEFAL са невероятни,имам ги от 2 години и няма  по-качествени наистина!Една драскотина нямат от непрекъснатата употреба!До кога е промоцията в Кауфланд някой може ли да ми каже? Laughing Peace

# 17
  • Мнения: 3 698
Пише :
"Търсете червените точки от 13 април до 13 юли...
Попълнените паспорти могат да се използват до 31 юли 2009г."

# 18
  • Мнения: 13
Пише :
"Търсете червените точки от 13 април до 13 юли...
Попълнените паспорти могат да се използват до 31 юли 2009г."

До изчерпване на количеството !!!

# 19
  • Мнения: 3 698
Пише :
"Търсете червените точки от 13 април до 13 юли...
Попълнените паспорти могат да се използват до 31 юли 2009г."

До изчерпване на количеството !!!
Не би трябвало...
Информация от паспорта за точки :
"В случай, че в периода на промоцията възникне временно изчерпване на някой от промоционалните продукти, организаторите на промоцията гарантират, че до 31 юли 2009 ще осигурят достатъчни количества така, че всеки участник събрал необходимия брой точки да има възможност да закупи избрания от него продукт на промоционална цена"

# 20
  • Мнения: 0
Мисля днес да си взема капака от промоцията - любопитно ми е, че е съвместим с всички продукти от серията  newsm78

# 21
  • У дома !
  • Мнения: 700
Някой да сподели кой тиган си заслужава от всичките?
Имам вече точки,а незная кой да си купя newsm78

# 22
  • Мнения: 7
Някой да сподели кой тиган си заслужава от всичките?
Имам вече точки,а незная кой да си купя newsm78
Който и да вземеш няма да сбъркаш ,ако можеш повече от един-сигурна инвестиция! Flutter Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 1 890
   Аз пък имам от старата серия Индженио (купени от Метро) - не са мръднали.  Peace Някой пробвал ли е дали дръжката става на тия новите ?  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 0
Някой да сподели кой тиган си заслужава от всичките?
Имам вече точки,а незная кой да си купя newsm78
Който и да вземеш няма да сбъркаш ,ако можеш повече от един-сигурна инвестиция! Flutter Peace

Съгласна съм с Лейдито. Със сигурност трябва да си вземеш дръжката, а другото е според нуждите. Като се замисля обаче, всичките са необходими    chef

# 25
  • Мнения: 3 698
   Аз пък имам от старата серия Индженио (купени от Метро) - не са мръднали.  Peace Някой пробвал ли е дали дръжката става на тия новите ?  Rolling Eyes
И моите са от старата серия от Метро, дръжката от комплекта става и за новите /аз сега си взех wok/  chef.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 735
Първо от БИЛА съм си взела един с червената точка,а миналата година от Кауфланд и оребрен и съм много доволна.Сега ми трябва и един с капак и добре,че прочетох за промоцията.  bouquet

# 27
  • Мнения: 3 698
Аз мисля, че откъдето и да са купени няма разлика в качеството, имам и тиганите, които някога се продаваха в Била, имам и тези, които после се предлагаха в Метро и сега от Кауфланд, много са хубави.Капака, който аз имам обаче е по-различен от този, който сега има в Кауфланд, иначе дръжките си стават, а старият капак си е екстра на всички тигани, предполагам и този от промоцията ще става на всички.

# 28
  • Мнения: 202
аз не пазарувам в кауфланд-но ще взема да си купя тиганчетата, защото явно сте доволни от тях-а пък интерестното е че никъде не се продават тази серия на тефал newsm78не знам причината

# 29
  • Мнения: 0
Аз мисля, че откъдето и да са купени няма разлика в качеството, имам и тиганите, които някога се продаваха в Била, имам и тези, които после се предлагаха в Метро и сега от Кауфланд, много са хубави.Капака, който аз имам обаче е по-различен от този, който сега има в Кауфланд, иначе дръжките си стават, а старият капак си е екстра на всички тигани, предполагам и този от промоцията ще става на всички.

Да и този е универсален капак и става на всички тигани   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт