Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Момичета знае ли някой от вас ,какви са необходимите документи ,за да се бракува една кола в КАТ.Знаете ли дали се плащат някакви такси.Благодаря ви предварително.
Цитирай
Носят се старите номера в кат заедно с талона на колата, в кат си прибират номерата а на талона пишат че е бракувана (поне на старите талони де) след това с тоя талон се отива в общината където колата е на отчет( плащате данъци ) и я заявявате за бракувана за да ви свалят от отчет. Не знам дали в момента има някакви еко такси при бракуването навремето се обсаждаха много усилено някакви 200 лв. еко такса.
След като колата е бракувана викате фирма за изкупуване на стари коли, тя си прави фотокопие на талона на колата товари колата и ви харизва 200-300 лв. според зависи и сте се отървали Smile.

Ако я продавате на части при продажбата на купето и двигателя май купувача трябваше да си извади нотариално заверено копие от вашия талон за да докаже от къде е купена частта.
Цитирай

там, където каже сърцето

Миналата година го правих това упражнение - занасят се номерата и талона в КАТ, от там дават бележка, че колата е бракувана, с бележката я отписваш от данъчното и я предаваш на фирмата за изкупуване. Такси никакви не ни взеха.
Цитирай

Моми4ета благодаря за бьрзите отговори.Защо фирмата която купува колата иска да минем през нотариус
Цитирай

Моми4ета благодаря за бьрзите отговори.Защо фирмата която купува колата иска да минем през нотариус
Фирмата,която изкупува ли? Каза ли, какво иска аджеба от нотариус да вземете?
Цитирай
Нотариус сигурно искат за да се завери копието от талона, намери друга фирма която няма да иска нотариус Smile
при мен само си снимаха талона и толкова
Цитирай
Някой знае ли кои фирми в Бургас се занимават с изкупуване на стари коли? Ако да - впечатления, цени, координати, ако обичате!
Цитирай

Бургас

Някой знае ли кои фирми в Бургас се занимават с изкупуване на стари коли? Ако да - впечатления, цени, координати, ако обичате!
Здравейте, мен също ме интересува за Бургас фирмите /ако има/ които изкупуват стари коли.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.