Влизане с обувки...

  • 38 088
  • 841
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
На познати за мен хора казвам да се събуват, но на непознати ми е неудобно, а и нямам чехли за външни хора.

# 16
  • Мнения: 212
Никого не карам да се събува у нас и не обичам да ходя в къщи, в които това е обичай. Има си парцал за тая работа. Не е кой знае колко трудно да забършеш.

Подписвам се под изказването на Марчето!!!
Абсолютно! А и е грозно да караш някой да се събува. Най-малкото това показва неуважение и липса на достатъчно възпитание. Второ той не ти идва на гости ( тогава е нормално сам да се събуеш без да те подканят) и не е длъжен да се събува. Работата на човека е точно за 1 минута. А не си единствената чиито водомери отчитат. Събуването и обуването ще му отнеме повече време отколкото да си свърши работата и да изчезне. Както каза някой по-нагоре-оставяй си бележка на вратата с отчетените стойности и така няма да ти влизат дори в къщата!

# 17
  • Мнения: 229
Купила съм си найлонови калцуни, които се слагат върху обувките и така влизат Peace

# 18
  • Мнения: 3 634
Иска се култура и от двете страни! Не може на тези, които идват да отчитат да се рони кал от обувките им и аз после да пера килими цял ден.
Всички останали се събуват и не предлагам чехли, у дома навсякъде е постлано и само детето носи пантофи!

# 19
  • Мнения: 2 100
Casual_girl88, не виждам защо да караш някой да се събуе когато влиза в собствената ти къща да е НЕУВАЖЕНИЕ и ГРОЗНО, а виждайки, че имаш малко бебе той съвсем спокойно да си влезе, да е УВАЖЕНИЕ и ХУБАВО!

desinkata_85, да помолиш някого да се събуе, защото си с  малко дете не значи, че си "вманиачена чистофайница"  ooooh!

# 20
  • Мнения: 12 662
Урааа! Откога не беше имало тема за обувките.
У нас идва майстор да разгледа щранговете. Бяха му завързали 2 найлонови пликчета върху обувките. Та вземи или големи чехли - като тези по музеите едно време, или найлонови като в болниците. Защото не си представям как жената на всеки апартамент ще се събува и обува.

# 21
  • Мнения: 7 723
Урааа! Откога не беше имало тема за обувките.
У нас идва майстор да разгледа щранговете. Бяха му завързали 2 найлонови пликчета върху обувките.
Ми да!
Аз имам чувал с калцуни до вратата  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 721
и според мен това е решението.слагаш бележка с показанията на вратата, няма значение че си си у дома.и аз не съм чистофайница, обаче никак не ми е приятно някои да се разхожда из дома ми с калните си обувки(може да вали,да е настъпил някое кучешко аки и др.гадости)не би ми било удобно да го карам да се събува пък и не виждам смисъл от това след като ще ми стъпва по пода с потните си крака и пак ще трябва да чистя след него

# 23
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Всеки,който влиза в домът ми се събува пред вратата,който и да е ще го накарам да се събуе  Naughty,не ми пречи толкова чистенето,колкото това,че пазя котката от микози предвид безбройните бездомници на улицата разнасящи всякакви болести...жената  за водата  въобще не влиза,някой от двама ни ѝ диктува числата и така...

# 24
  • Свищов
  • Мнения: 873
В коридора имаме пътеки...не ми е ясно как се мият с парцал точно, но май трябва да се перат, а това не е възможно всеки път. Мъжът, който проверява водомера се събува и не му предлагаме чехли...Няма да му замръзнат краката по пътеката все пак.

# 25
  • London,Istanbul,Varna
  • Мнения: 30
Намери си найлонови медицински галоши за такива случаи.Нито те ще се събуват,нито ти ще чистиш Peace

# 26
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
и според мен това е решението.слагаш бележка с показанията на вратата, няма значение че си си у дома.

# 27
  • Мнения: 26
  Слагаме бележка на вратата със показателите.
Те винаги идват към обяд, а ние сме на работа със половинката.

# 28
  • Мнения: 2 070
Урааа! Откога не беше имало тема за обувките.
У нас идва майстор да разгледа щранговете. Бяха му завързали 2 найлонови пликчета върху обувките.
Ми да!
Аз имам чувал с калцуни до вратата  Simple Smile
е за това не ти идвам на гости,обидно е.плюс това че не си ме и поканила де Mr. Green

# 29
  • Мнения: 12 662
Урааа! Откога не беше имало тема за обувките.
У нас идва майстор да разгледа щранговете. Бяха му завързали 2 найлонови пликчета върху обувките.
Ми да!
Аз имам чувал с калцуни до вратата  Simple Smile

Имаш ли в различни цветове. Щото ако не ми върви на роклата...

Общи условия

Активация на акаунт