Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

София/Москва

Вреден или безвреден е той за бебето?  Колко често може да се гледа бебока с него, така че да не вреди? Четох,четох,така и не ми стана ясно дали има странични ефекти.. newsm78
Цитирай

Sofia

няма бе
Цитирай

Това си е облъчване с ултразвук.Така че-на 2 месеца веднъж.Повече-само по лекарска преценка.
Цитирай

Варна

НЕ Е ВРЕДЕН!
Потърси с търсачката, по едно време имаше доста полемики по този въпрос Mr. Green
Цитирай
Имам позната, която поради усложнения по време на бременността трябваше всеки месец да ходи на ехограф...нямаше никакъв проблем...все пак по-добре да не се ходи прекалено често.
Цитирай

Burgas

newsm10
Цитирай

Не е вреден, не влияе на бебето, наслаждавай се на срещите с бебочето  Very Happy
Цитирай

Sofia

Естествено, че не е вреден! НЯМА такова нещо като ОБЛЪЧВАНЕ с ултразвук! Лека бременност!
Цитирай

Пловдив

Ултразвуковите вълни не облъчват. Това не е рентген. Така че нищо му няма на ултразвука. Не е вреден.
Цитирай

Това си е облъчване с ултразвук.Така че-на 2 месеца веднъж.Повече-само по лекарска преценка.

Ултразвук, а не ултралъчи  Laughing - работи се със звук!

Аз бях на 3 седмици веднъж!
Цитирай

О.К.,не се изразих правилно с "облъчването".Но след като сте сигурни в това,че е безвреден,защо по дяволите в МУ-Варна (ха така,нека ги набедя),преподават на студентите си,че е вреден! #2gunfire
Цитирай

UK, Harlow/София

Мен пре първите 3 месеца ме гледаха почти всяка седмица,понякога и по 2 пъти.Просто едната лекарка имаше видения в моя корем за чудни неща и по мое желание посетих още няколко гинеколози.Въпреки многото гледания с ултразвук,детенцето ми е добре.Тъй,че споко PeaceБременей спокойно и не се замисляй за всяко нещо,успех!
Цитирай

Споко, не е вреден за плода! Smile
Цитирай

Аз като бях на преглед последния път и казах на мойта лекарка да ме гледа всеки път на ехографа защото така съм по-спокойна и тя ми каза, че не трябва всеки път -  не било добре, но  аз мисля че не би трябвало да е вредно, знам ли ... Thinking
Цитирай

Gabrowo->Sofia

tanitaia , бъди спокойна не е вредно.
Между 5 и 8 седмица мен ме гледаха по два пъти в седмицата, след това до 12 седмица всяка седмица, а сега всеки месец на консултация. Няма никакво облъчване!!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора