dm babylove в България

  • 25 360
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 152
в България откриват дрогерии DM i в тях има серията bаbylove. ПОнеже не намери никъде инфо за адаптираните мляката (отзиви и тн) решавам да питам вас(мамите в чужбина) тъй като сте запознати  с веригата. Моля за отзиви и мнението ви за Адаптираните млека(видях в немския сайт, че имат БИо мялко(тук го няма).
сърдечно благодаря!!!

# 1
  • Мнения: 4 399
За млеката не мога да ти помогна, не съм ги ползвала. Но по принцип ДМ има много продукти с добри оценки на разлиЧни тестове и същевременно много по-евтини от марковите им еквиваленти. Надявам се някой друг да може да ти каже повеЧе по въпроса с млеката. А къде имат филиали в България?

# 2
  • Мнения: 11 314
По принцип контрола на тези продукти е много висок, така че едва ли ще е по-лошо мляко от останалите марки, които се продават в момента в България. Големият плюс на тази продукция е ниската цена.
Освен това козметичната серия за бебета на ДМ е производство на Байерсдорф, които правят и серията Нивеа Бейби.

# 3
# 4
  • Мнения: 7 605
А къде имат филиали в България?

За сега във Видин, Пловдив и Бургас.

# 5
  • Мнения: 4 399
А къде имат филиали в България?

За сега във Видин, Пловдив и Бургас.



Наистина ли няма в София? Shocked

# 6
  • Мнения: 7 605
Май още не.

# 7
  • Мнения: 152
в ямбол е открит от вчера, изглежда добре(за ямбол)Simple Smile
предстои откриване в доста градове,знам че го има в цяла европа и наистина ползват ресурсите на нивея.

# 8
  • Мнения: 1 572
И аз съм много щастлива от факта , да видим кога ще ги "допуснат" във Варна

# 9
  • Мнения: 573
А може ли да ми кажете къде по-точно се намира в Пловдив!?

# 10
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
срещу Баумакса на Менделеев

# 11
  • Мнения: 3 241
Любимите ми магазини, жалко, че няма в София Sad

asyalein, този  в Пловдив отворен ли е вече, имаш ли впечатления как е в сравнение с Германия?

# 12
  • Мнения: 1 190
Не съм asyalein, но ДМ се намирал в "Ритейл Парк Пловдив", срещу "Баумакс", на Асеновградско шосе Grinning

# 13
  • Мнения: 6 390
за млеката не знам, но за кашите им хубави отзиви съм чувала по нашия край
ползвам памперси и мокри кърпички от тях - доволна съм

# 14
  • Мнения: 573
asyalein, Eli_cz   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт