Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Здравейте мамчета,
Имам много кърма и направо се чудя какво да я правя.Интересното е , че никъде във Варна няма пункт или банка където да я изкупуват.
Много искам да помогна на тези бебчета , които са лишени от този елексир.
До този момент имам замаразена над 15 л. кърма.
Ако някой прояви интерес моля да ми пиши на лични.
П.П. Аз живея във Владиславово.
Цитирай

Съвет от мен - в този форум всички са кърмачки, защо не пуснеш обявата в Продавам или Майки?! Успех!
Цитирай

Варна

Благодаря ти
Цитирай

София

Ами и аз да ти дам един съвет...
Не вярвам да има мама, която да купи кърмата, без значение дали е от теб или друга непозната, без да иска да са ти направени някой от основните излседвания - СПИН, хепатит и т.н., някои дори искат личен контакт с дарителките на кърма...

Така, че съветът ми е да направиш някои изследвания, или поне да напишеш дали си съгласна да направиш такива...

Ако го решиш, можеш да се обадиш на банката за майчина кърма в София и да попиташ кои изследвания те искат да бъдат направени - просто като ориентир за теб...

Те иначе купуват кърма на 9 лева, поне толкова беше последно, но я продават за 1.80 на литър май  newsm78

Казвам всичко това, защото наистина е похвално от твоя страна, че имаш желание да се погрижиш и за бебе/та, които нямат възможността да се хранят с най-ценното мляко  Love

Успех ти желая от все сърце!  Hug
Цитирай

гр.Пловдив

Да допълня и че трябва да осигуриш и стерилност при изцеждане и съхранение на кърмата! Поздравявам те за решението, моя син 4 месеца беше с дарителска кърма.Със сигурност ще е от полза на някой, но не се ли замисляш да спреш да изцеждаш, че да няма свръхстимулация?
Цитирай

Варна

Да допълня и че трябва да осигуриш и стерилност при изцеждане и съхранение на кърмата!

Винаги , след всяко кърмене , когато започна да се изцеждам помпата и шишетата ми се стерилизират.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.