Алое вера от Форевър ливинг

  • 304 998
  • 1 317
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 3 540
И аз от много години съм с Форевър. Все още си вися на ниво нов, но и отдавна се отказах да убеждавам хората в ползите на продуктите. Нямам много контакти поради естеството на работата ми, а и всички се отказват заради цената. Доволна съм от всичко, което съм ползвала. Имах едни здрави деца  когато бяха малки, а сега един добре чувстваш се и изглеждащ младеж, които си търси дозата гел от Алое, ако забравената му майка се е отплеснала и не му е дала.
Мила Раче, толкова много се радвам за твоето пораснало момче и ползата за него от продуктите ни.
А това е страшно важно за неговото здравословно състояние, тъй като е с една от многото, редки болести Sad

# 1 126
  • София
  • Мнения: 985
Здравейте !
Колко е максималното количество алое, което може да се приема?

# 1 127
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Здравейте !
Колко е максималното количество алое, което може да се приема?

Няма ограничение в приема на алоето на Форевър. Но да приемем, че 100-120 м на ден са предостатъчни като максимално количество. За профилактика повечето хора приемат между 30-60мл, а повече, ако искат да въздействат на конкретно заболяване. Преди няколко дни се опита да ме тръшне някакъв вирус и започна с болки в гърлото. За 2 дни се оправих само с алоето на Форевър, като изпих 1 бутилка за този период. Често на малки глътки и много вода през деня. Без никакви прахчета, аспирини, упсарини и тем подобни средства.

Така че в общи линии - количеството според нуждите.

# 1 128
  • Пловдив
  • Мнения: 687
При настинка и грип пак ли се пие по 60мл сутрин?

# 1 129
  • Варна
  • Мнения: 1 529
При настинка и грип пак ли се пие по 60мл сутрин?
При настинка и грип пак си пиеш сутрин дозата, но през целия ден продължаваш да пиеш от алоето по няколко глътки. Както приемаме повече витамини, като сме болни, така пием и повече алое през деня. И вода естествено.

# 1 130
  • Пловдив
  • Мнения: 687
При настинка и грип пак ли се пие по 60мл сутрин?
При настинка и грип пак си пиеш сутрин дозата, но през целия ден продължаваш да пиеш от алоето по няколко глътки. Както приемаме повече витамини, като сме болни, така пием и повече алое през деня. И вода естествено.
Мерси Simple Smile

# 1 131
  • Пловдив
  • Мнения: 687
А, този сорбитол в съдържанието не е ли вреден?

# 1 132
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Многократно е коментирано в темата, как се стабилизира гелът. Всички стабилизатори се извличат от растения, което напрактика ги прави безвредни. Точно това е едно от характерните неща в патента на Форевър. Затова може да се приема от всякакви хора.

Пиша кое от какво се извлича:
сорбитол - царевица
гума ксантан или ксантанова смола - кафеви водорасли
аскорбинова киселиан или вит. С - портокали
лимонена киселина - лайм
токоферол или вит. Е - пшеница
натриев бензоат - листа на горски плодове и най-често от листа на капина

# 1 133
  • Мнения: 34
Здравейте момичета,
С голяма радост и удоволствие чета темата и много се радвам,че попаднах на нея.
Пример сте за споделяне на опит и взаимопомощ, без излишни спорове и размяна на реплики!  bouquet

Аз се включих във Форевър Ливинг преди шест-седем месеца и повода бяха детските витамини- първите с видим ефект при двете ми дъщери. Нямах намерение да дистрибуторствам. Но споделих за витамините с познати, те поръчаха, споделиха добри отзиви. Това ми даде кураж да продължа.

Изпих една бутилка алое с боровинка, взех си пастата за зъби, липс, на мъжа ми автършейв, всичко е страхотно.
Купих си и Клийн 9, но все още не съм го започнала.

С нетърпение ще следя темата и отново - много се радвам,че попаднах сред съмишленици!
Бъдете здрави и до скоро bouquet

# 1 134
  • Варна
  • Мнения: 1 529

mama na borda, добре дошла! На правилното място си Grinning Само да ти кажа, че колкото повече неща използваш на Форевър, толкова повече ще се влюбваш в продуктите, защото са прекрасни с отлични резултати и то видими! Ще чакаме да се отчетеш, след като направиш Клийн 9!

# 1 135
  • София
  • Мнения: 1 762
Аз направих Клийн 9 преди десетина дни. Виеше ми се свят, гадене, разстройство, дори бъбречна криза направих. След петия, шестия ден започнах да се съвземам. Но не се заблуждавайте, това е показател, че съм пълна с отрови, задръстила съм се. Тази програма е толкова добра, че просто нямам думи. За да ми направи такава реакция, значи действа с пълна сила. Поговорих с колеги минали по този път. И те споделифха, че при тези реакции, като в моя случай, трябва да направя поне още два клийна. И постепенно ще се изчистя. Само си представете какво има в телата ни, колко сме пълни с токсини, пък после си мислим, че сме здрави. Убедих се, че алоето е най- добрия чистач. А да не говорим как човек изхвърля с отровите и излишните кила.
Ще почина месец и започвам Клийн отново. Ще споделя пак.

Последна редакция: чт, 06 апр 2017, 08:42 от abet

# 1 136
  • Мнения: 34
Страхотни сте момичета, благодаря ви за топлото посрещане  bouquet bouquet bouquet

Разбира се,че ще споделя след програмата. Ще се наснимам, ще се измеря Simple Smile

Хубава вечер!

# 1 137
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Може ли някой да ми каже, колко точно ЕПА и ДХА има в Arktic sea?

# 1 138
  • Мнения: 3 410
Може ли някой да ми каже, колко точно ЕПА и ДХА има в Arktic sea?
по 200 мг  от всяка една в 1 капсула от 500 мг

# 1 139
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Може ли някой да ми каже, колко точно ЕПА и ДХА има в Arktic sea?
по 200 мг  от всяка една в 1 капсула от 500 мг
Благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт