Алое вера от Форевър ливинг

  • 304 925
  • 1 317
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4
здравейте и от мен!От няколко месеца ползваме продуктите на форевър и за мен няма по-добри от тях!

# 121
  • София
  • Мнения: 2 801
Незнам дали въпросът ми е за тук, но все пак да попитам дали имате впечатления от Forever Kids и какво бихте ми препоръчали за детенце на 3-4 годишна възраст за общо укрепване, че в детската градина лепи всякакви вируси. Ако има дистрибутор, ще се радвам да ми пише.  Hug

# 122
  • Мнения: 3 540
Forever Kids, са много вкусни и нтересни с фигурките си за децата.
Добре е за малките деца, като имуномудолатор да се пие алоето с праскова, което ще спомогне за доброто изграждане на имуната система.
А в този сезон на вируси и грипове е добре да се взема профилактично прополис или по таблетка чесън с мащерка.

# 123
  • Мнения: 3 410
Сиси, аз бих ти препоръчала да комбинираш детските витамини с пръскане в гърлото сутрин и вечер със спрея Алое фърст - прополиса и алоето правят лигавиците устойчиви на бактерии, а нали в детската градина те изобилстват.

# 124
  • Мнения: 0
Аз съм изключително доволен от пчелните продукти на Форевър, иначе от продуктите с Алое Вера съм ползвал гела, при рани и ухлузвания на децата, много съм доволен.

# 125
  • Мнения: 4
Здравейте,
моя съседка е дистрибутор. Тя взима много малка надценка върху продуктите.
Не съм много наясно с това как се пие алое от децата, но знам че е подходящо да се дава Алое с боровинка или с праскова. Обикновеното алое не е вкусно и децата не го предпочитат.
Витамините Форевър Кидс ги давам всеки ден, малкия много ги харесва.
Алое Гел за мазане позлвам за изгаряния и открити рани. За лишеи и други подобни - крем Алое с прополис.

# 126
  • Мнения: 631
Търся дистрибутор на Форевър. Моля ако има тук да ми пише.

# 127
  • София
  • Мнения: 626
Аз си поръчвам от тук-
http://www.алоевера.com

# 128
  • Мнения: 3 540
Мама Вики  пиши, какво те интересува .

# 129
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Здравейте на всички  Hug
Радвам се да намеря съмишленици и тук. Нашето семейство от три години насам ползва много добавки от Форевър. В хладилника винаги има две туби с алое и сутрин всеки минава и "забърсва" по една доза преди да поеме по задачките си. Относно козметиката и продуктите за лична хигиена смея да твърдя, че нямам намерение да ги заменя с други. И както писа една дама по-горе ходим на лекар само за диагноза или просто за документи.
Пожелавам на всеки да успее да пробва повече продукти на Форевър и няма да съжалява.

# 130
  • Мнения: 3 254
Чудя се от каква възраст може да се дава алоето за деца  Rolling Eyes Някъде бях чела, че може да подразни стомахчето при по-малки деца.

# 131
  • Мнения: 3 540
Има значение, как е обработен, самият лист от алое.
Когато е заедно с кората на самото листо, не се препоръчва за деца и бременни.
Нашите напитки със алое вера са само от чистия гел, без самата кора на листото и няма проблем, да се приема и от деца и бременни.

# 132
  • Мнения: 3 254
А за дете на година и половина дали е подходящ?

# 133
  • Мнения: 3 410
Племенницата ми пие алое откакто навърши 1г и беше лепнала някакъв стомашно-чревен вирус. После започна да си пие и детските витамини вече им е голям фен, а и  боледуваше много  леко и рядко докато ходеше на ясла и градина.

# 134
  • Мнения: 4
Здравейте, аз също съм доволна от продуктите и по тази причина станах дистрибутор..Ако на някой му трябва информация за продукт, да си поръча нещо или иска да работи за компанията с удоволствие бих помогнала.

Общи условия

Активация на акаунт