Алое вера от Форевър ливинг

  • 305 013
  • 1 317
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5
Здравейте sne,
мога само да ви поздравя, за увереността!
Периода на детската градина - децата имат най-чест контакт с бактериалните инфекции, често, почти постоянно боледуват от настинки, хрема, кашлица, конюнгтивит и др. Заразните болести като шарка, скарлатина, заушка и др. са нормални за периода, защото децата си изграждат собствен имунитет.
Приемливият профилактичен прием за деца е на половината за възрастни - от 30  до 60 мл.
Може да смените бутиклката с боровинка след това с прасковка.
Напитките са храна за организма. Ако прецените, след известно време спрете , но пак давайте полезни неща - например - мултивитамини.
Поздрави!

# 181
  • Мнения: 45
Освен алоето й давам и Forever Kids, а усетя ли, че започва да става нещо в гърлото, пръскам с Forever First. Тази комбинация при дъщеря ми е прекрасна и всичко стопира в зародиш!

# 182
  • Мнения: 5
Да, напълно съм съгласна за aloe first. Ползваме го от години и не оставаме без него.

# 183
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
Здравейте!Има ли някакъв каталог ли,или поне представяне на продуктите.силно съм заинтригувана.А какви ориентировъчно са цените на Гел алое боровинка?

# 184
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
http://www.flp.bg/bg/Products_bg.htm

# 185
  • Мнения: 51
 Ванче,Цвети, благодаря ви страшно много за отзивчивостта и бързината.
Искам да ви попитам този активатор този ли е :
   http://www.flp.bg/bg/P_Activator_bg.htm

Защото се води козметика и никъде не пише,че може да се ползва вътрешно  newsm78  .Да не би да има и друг?

# 186
  • Мнения: 5
Да, същия е -  от края на 2012 г е в продажба новата опаковка.
Лично аз използвах стария за капане в очите и носа. 
Не мисля, че ако се обтрие лигавицата на носа ще навреди, ако имаш това в предвид.

# 187
  • Мнения: 3 540
Споделям личният си опит за активатора и със старата и с новата, ги ползвам за капки за нос, просто имам хроничен проблем и се справям чудесно с активатора, вместо , да продължавам да си увреждам носната лигавица , без видим резултат с капки от аптечната мрежа.

# 188
  • Мнения: 17
Добре, убедих се че продуктите са повече от много добри и даже станах дистрибутор , само защото видях че имат чудесно действие при детето ми, но то пак направи пристъп, който приключи с прием на Вентолин.Има ли нещо, което може да помогне следващият път да не стигаме до Вентолина.Знам, че това не са лекарства, но все се надявам , че можем да избегнем Вентолина.Като го заведох на преглед при личната му лекарка тя ме пита какво му давам и аз и казах детските витамини на форевър,абсорбент Ц и алое, тя каза добре, познаваше фирмата и каза да продължа да ги давам, но все пак му изписа и Вентолин...

# 189
  • Мнения: 5
Здравей Eliniq,
добре правиш че даваш от  продуктите на Форевър, но първо  кажи  от колко време има този проблем и от колко време приемате тези добавки. На колко годинки е всъщност? От кое алое му даваш?

# 190
  • Мнения: 17
Ами първият пристъп се случи миналата година на 7.03. , после имаше още 2 -един през април и един през юни-тези и трите ги спряхме с инжекция Урбазон.През август една приятелка ми подари детските витамини и през септември пак направи лек пристъп, но тогава витамините успяха да го спрат.Правихме най-различни изследвания- не е нито алергия, ното астма...Той е на 4 и 7 месеца, алое(това с прасковата) пие от 2 седмици, ама е голям зор-хич не го иска.Иначе другите неща ги взима.Пробвах да дам и прополис, ама го повърна...Давам и пробиотик и чесън с мащерка(видях , че съм го пропуснала в предния пост).

# 191
  • Мнения: 5
почни да даваш алое с боровинка, е докторите какво казаха все пак...............

# 192
  • Мнения: 17
Ами незнаят какво му е...Като свършим с тази туба ще вземем от другото, но ако е кисело няма да го пие...В къщи сме ги пробвали всички без боровинката( и аз не го пия, просто като го гледам и ми става гадно, та не мога да си представя как ще го пия), иначе детето,мъжа ми и свекървата го взимат.

# 193
  • Мнения: 5
В какво се изразява пристъпът - кажи симтоми,
а за другото, че го пият близките ти ме накара да се усмихна.
Имам един познат - хлапето му е на 5 г. и решиха да пие от чистото алое - знаеш ли какво казва малкият на татко си - "дай да пия от онова гадното".
Начини се търсят и се намират.
Естественият вкус на алое вера е такъв - мирише на лекарство. С добавена боровинка е сладникав, резлив - на повечето хора им харесва.

# 194
  • Мнения: 17
Ами почва да кашля и да се задушава от кашлица , първия път продължи от 8 вечерта до 5 сутринта през 1 минута, като през това време се опитвах с какво ли не да го спра и накрая усъмнахме в "Спешна помощ" и от тогава само щом почне да кашля съм на щрек да не се повтори пак...

Общи условия

Активация на акаунт