Алое вера от Форевър ливинг

  • 304 482
  • 1 317
  •   1
Отговори

Анкета

Доволни ли сте от продуктите на Форевър ливинг

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 17 май 2009, 21:56

# 1 305
  • Мнения: 3 540
За дете на четири години, може да се ползва, напитката ни алое с праскова, добавките чесън с мащерка и абсорбент С.

# 1 306
  • Мнения: 3 410
Аз бих допълнила и пробиотик или поместийн, докато се стабилизира след тежкия грип

# 1 307
  • Мнения: 4
Здравейте,
Взех за дъщеричката ми,която е на 2.5г Forever kids, дадох и първото витаминче,задържа го малко в устата и го изплю.И не пожела по никакъв начин да го приеме.
Моля, кажете ми има ли друг вариант да и ги давам ? Например стрити и с лъжичка ?

# 1 308
  • Варна
  • Мнения: 1 521
Здравейте,
Взех за дъщеричката ми,която е на 2.5г Forever kids, дадох и първото витаминче,задържа го малко в устата и го изплю.И не пожела по никакъв начин да го приеме.
Моля, кажете ми има ли друг вариант да и ги давам ? Например стрити и с лъжичка ?

Здравей,
Може да ги стриваш и да й ги слагаш в храната. Нека е в нещо сладичко, защото самите витамини имат вкус на горски плодове, та може да й ги даваш с мляко например.

По принцип се дъвчат. Simple Smile

# 1 309
  • Мнения: 3 410
Здравейте,
Взех за дъщеричката ми,която е на 2.5г Forever kids, дадох и първото витаминче,задържа го малко в устата и го изплю.И не пожела по никакъв начин да го приеме.
Моля, кажете ми има ли друг вариант да и ги давам ? Например стрити и с лъжичка ?

Eдна позната мама на малка госпожица стрива витамина между две супени лъжици и прави с него плодово кисело мляко.

# 1 310
  • София
  • Мнения: 45
Здравейте, бихте ли ми препоръчали кои от добавкиъе на Форевър са най-подходящи за възбуждане на апетита за 5годишно дете?

# 1 311
  • Мнения: 3 410
Здравейте, бихте ли ми препоръчали кои от добавкиъе на Форевър са най-подходящи за възбуждане на апетита за 5годишно дете?
Детски витамини или пчелно млечице. В компанията на Нектара от слое с боровинки.

# 1 312
  • Мнения: 4
Благодаря на mama Tin и Gaburata за отговора.
Засега си приемаме витаминките стрити  в малко сокче.
Искам да попитам предварително за Алое фърст спрея,след многото положителни отзиви,които изчетох,при впръскване в носа специално,какво е усещането? Има ли някакво щипане?
Искам да го взема за дъщеричката ми (2.5г) за впръскване в гърлото и нослето преди и след градина.
Имам вкъщи едно спрейче подобно по състав на гореспоменатото,в гърлото се търпи, има някакъв кисело- сладък вкус, но в носа първо си пръснах на мен и доста трудно го изтърпях,доста ме щипеше и не посмях на нея.Та затова искам мнение за Алое фърст. Как го понасят нослетата на дечицата ви ?

# 1 313
  • Мнения: 352
Ние използваме алое фърст за в носа,но щипе много,затова слагам малко алое фърст в едно шишинце спрей за нос и доливам с физиологичен разтвор,за да не щипе чак толкова много.

# 1 314
  • Мнения: 3 410
Аз съм изпразнила едно шишенце от Олинт и съм го напълнила с Фърст, то впръсква направо в синусите, не щипе и децата не са се оплакали че щипе. Верно, моите са по-големи Simple Smile Като бяха малки за хрема използвах фърст или алое джели - с него мажех с нослето и ги карах да смръкнат навътре джелито, изобщо не щипе с него

# 1 315
  • Мнения: 1
Здравейте ,мамчета.
Искам да попитам как давате Алое Вера гел за пиене праскова на децата си.Дъщеря ми е на 2г.5м.,но не иска да го пие.Можели да го разреждам с сок.

# 1 316
  • Мнения: 35 873
Моля някой да пусне нова тема.

# 1 317
  • Мнения: 3 410
Момичета, имаме нова тема Simple Smile
http://old.bg-mamma.com/?topic=1018690.new#new

Общи условия

Активация на акаунт