А как се справяте...

  • 2 356
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 19
Ето това искам,да мога да простя,и да забравя...Но те продължават да се трупат...И да напомнят за старите такива...

За казване,казвала съм...30 години вече се опитвам да се справя със себе си...Знам че няма да променя нищо в отношенията ни,каквото и да направя...Знам го защото между пропастта и звездите,аз нямам връзка с тези хора...И въпреки това ги обичам,и не мога да спра да се надявам...А тази надежда ме погубва...За това искам да простя,и да забравя...Как се забравят живи родители?!


И аз съм била в твоята позиция.Бях прочела около 30 пъти "Излекувай живота си",и в крайна сметка се поуспокоих ,но не съм простила.Приемам ,че никой не избира родителите си и ,че моите такива са прости ,за което само те могат да съжеляват,а не аз .Вече съм по-спокойна.Полагам усилия и до ден днешен да запазя добрия тон,но това далеч не значи ,че им спестявам каквото и да било.Казвам си го с доста спокоен тон/трудно е ,но не е невъзможно/,т.е. старая се да издавам вид,че  биха могли да ме подразнят.И най-важното -обещам ,че няма да допусна същите грешки към моето дете.Дерзай!!!УСПЕХ!!!

# 31
  • Мнения: 1 394
Как се справям ли?Не ми се е случвало да са от близки хора...е не де,имало е и такива,но не се чак толкова сериозни ,че да им обърна внимание,но все пак:
Вариант едно:поплаквам си ,така ми олеква.
Вариант две:отвръщам на "удара" с усмивка /така адски много се дразнят/
Вариант три:просто не си го слагам много навътре...
Вариант четири:/Ако обидата е непростима и силна/-На удара с удар!

Общи условия

Активация на акаунт