Хайде мами от Бургас, да помогнем - 20

  • 15 287
  • 339
  •   1
Отговори
# 60
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Добър вечер  bowuu

# 61
  • Мнения: 451
Добра да е Hug Знаех си , че като се заговорим за среща темата ще се пораздвижи Laughing

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
То в събота е работен ден по принцип, така че работещите имайте го в предвид Mr. Green
 Аз ще се включа според възможностите си, че нещо организацията ми куца напоследък. Ако е за кафе предлагам на Краставицата онова дето се събираме по принцип, ако е за по късно нещо нямам идея, ама и нездам дали ще дойда ако е вечер (а ми се пиееее и пушииии- не е истина просто Twisted Evil и говори с много жени едновременно

# 63
  • Мнения: 2 577
Бата, пътуват утре за Шумен, Мадара, Преслав   Peace в цената, която сме заплатили им влиза екскурзовод и входни такси 
Искра ще осъществят екскурзията до Варна в събота. Директорката на дома е успяла да осигури посещение на Делфинариума

за срещата  - нямам претенции дали ще е кафе или нещо по-хард
за събота ме устройва, стига да е след 18ч. Предложението Краставицата е добре, а може и Мърфи, ако е отворено или Тренто, ако ще сме без деца  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 521
Ха здравейте мадами  Grinning ! Много благодаря за пожеланията!Малкото пиле се казва Даниел и толкова много яде че освен гърдите скоро и ушите ще ми изяде  Mr. Green.
Тъкмо на време влизам като гледам за среща се приказва  Mr. Green .До събота мога да дойда че в неделя майка си идва и няма да мога.Та много ви моля казвайте кога ше ви видя че ми домъчня  Hug

# 65
  • Мнения: 723
  smokeuu и аз съм за срещичка

# 66
  • Мнения: 738
И аз, и аз! baby_neutral

# 67
  • Мнения: 527
Ками* браво за организацията относно екскурзиите.  bouquet Преведоха ли от София парите, че да се захващаме да търсим бюра?
Velvet_s най-накрая се появи да дадеш отчет. Hug
За срещата съм пас, но ако случайно ми се отвори парашута ще има ли едно място д.. за мен?

# 68
  • Мнения: 970
За срещичката аз няма да мога да дойда Sad-голямата е към края на антибиотика и горе-долу бива ,но малката от вчера е с температура 39 градуса и не иска да пада с нищо -що Панадоли,Ефералгани изпи.....сега минах на Хексалгин и се смъква до 37,6 за около 2 часа и пак наново..
Така че мен и ремаркето Grinning не на бройте Tired

# 69
  • Мнения: 521
Като гледам никой нищо не казва за среща  Thinking .

# 70
  • Мнения: 2 249
Като гледам никой нищо не казва за среща  Thinking .
и аз поглеждам с надежда ама нъц-не давам предложения,защото не се сещам кое кафенце става и с деца-освен флората евентуално-на Мърфи още не няма къщи4ка и люлка навън и подозирам,4е децата ще бягат все към площадката

Сон4е,айде дай-по едър план на младежа да му се порадваме де-тая малка снимка само ме раздразни

# 71
  • Мнения: 2 577
Ами аз тогава да кажа  Mr. Green
х-л Драма , сряда/или др.ден/ 18.30ч. - има детски кът, има кафе има и бири, ракии, който каквото иска 

# 72
  • Мнения: 2 249
Ами аз тогава да кажа  Mr. Green
х-л Драма , сряда/или др.ден/ 18.30ч. - има детски кът, има кафе има и бири, ракии, който каквото иска 

съгласна за сряда-къде беше тоя хотел? newsm78

# 73
  • Мнения: 2 577
http://hoteldrama.com/bg/
има карта на сайта
иначе хотелът е зад високите блокове срещу детската градина на Вардар, преди Сан Стефано
/уф, голямо обяснение дръпнах/

# 74
  • Мнения: 738
Аз съм "ЗА", ама да ме светнете дали детския кът става за 2г. момченца или изобщо да не го взимам с мен!За деня на слещата нямам претенции! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт