* Красиви Гърди *

  • 13 749
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 619
Не съм ползвала козметика досега. Единственото, което правих, е да завършвам банята винаги със студен душ и масаж, и после упражнения. По време и на двете ми бременности носех сутиен непрекъснато, а и после, докато гърдите ми си възвърнат нормалните размери. Има резултат. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 408
Да използвам темата и да питам за кремчета които сте ползвали и са с доказано действие за стягане и тонизиране на кожата на гърдите и коремчето.Мисля че ще е добре да се събере такава информация на едно място Peace

да и на мен ми е това идеята

# 17
  • Мнения: 408
Аз мога да похваля крема за гърди на Евелин. Супер стегната кожа и гърди беше резултата. Много съм доволна от него Simple Smile

супер, и аз ще го ползвам.. от толкова време го гледам в магазините и аптеките.. все му се каня Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 645
Аз мога да похваля крема за гърди на Евелин. Супер стегната кожа и гърди беше резултата. Много съм доволна от него Simple Smile

супер, и аз ще го ползвам.. от толкова време го гледам в магазините и аптеките.. все му се каня Simple Smile


Аз пък съм в Холандия и тук не съм го виждала.Ляятото като си дойда в БГ ще го потърся.
Сега съм поръчала два на Ив Роше - за бюст и за коремче и като мине време ще напиша за тях.До сега други не съм ползвала,ще ми е за първи път Peace

# 19
  • Мнения: 408
Мими, като ги изпробваш, ще кажеш как са. Аз от днес почнах по-сериозно с контрастния душ и след него се обтрих с лед. както е писала луна, мисля, че студената вода доста помага.
от утре ще почна и упражнения

# 20
  • Мнения: 97
gardje, писах ти на ЛС, но ти е препълнена пощата.
Аз в момента ползвам всичко на лиерак и за бюст и за корем. Ефектът  май е само за в момента. Един съвет, нищо не деформира така гърдите, както рязкото отслабване!!!

# 21
  • София
  • Мнения: 38 410
Пак да похваля гела за гърди на Галеник.
А може да пробвам и мазилата на Евелин.

# 22
  • Мнения: 1 645
Пак да похваля гела за гърди на Галеник.
А може да пробвам и мазилата на Евелин.

Галеник едно време ги ползвах за тяло- душгел и стягащ гел за тяло. Обожавах ги,не толкова заради ефекта но най вече заради аромата на зелената гелообразна течност  Crazy Миришеше ми на борови иглички и цитруси....освежаваше,тонизираше и правеше кожата много хубава. Тук в Холандия не съм ги срещала по магазините.
Дай повече информация относно гела им за бюст - как действа,какво постига,къде го купуваш,цена...?!

# 23
  • Мнения: 408
gardje, писах ти на ЛС, но ти е препълнена пощата.
Аз в момента ползвам всичко на лиерак и за бюст и за корем. Ефектът  май е само за в момента. Един съвет, нищо не деформира така гърдите, както рязкото отслабване!!!

vessit, изчистих я.

Съгласна съм за рязкото отслабване  Peace

# 24
  • Мнения: 68
това с гел4етата не ми се виарва много но сте взема все пак да пробвам newsm78

# 25
  • Мнения: 11
Хоп  и аз тук Wink.Момичета , моля ви кажете какво разбирате под добър ефект.Смея да твърдя ,че имам що годе добър бюст /нося сутиен 85 D /,но след две раждания и рязко отслабване се поотпуснаха и макар че мойчкия ме харесва ,аз нещо не се чувствам стегната.Наистина ли има ефект от тези гелчета или  трябва да ги съчетавам и с упражнения.Защото честно казано относно всякакви упражнения съм много мързелива Confused

# 26
  • Мнения: 408
Хоп  и аз тук Wink.Момичета , моля ви кажете какво разбирате под добър ефект.Смея да твърдя ,че имам що годе добър бюст /нося сутиен 85 D /,но след две раждания и рязко отслабване се поотпуснаха и макар че мойчкия ме харесва ,аз нещо не се чувствам стегната.Наистина ли има ефект от тези гелчета или  трябва да ги съчетавам и с упражнения.Защото честно казано относно всякакви упражнения съм много мързелива Confused

според мен трябват упражнения....  Confused

# 27
  • Мнения: 13 623
Трябват и упражнения. Аз нося размер на сутиен 90 D..но кожата ми е много тънка и за това редовно си се мажа с кремовете. Кожата става много по-стегната и просто изглежда значително по-добре. Те кремчетата много ясно, че не правят чудеса, но както примерно ползваме кремове за лице за да изглеждаме добре, трябва да се ползват и за бюст (поне според мене) Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 629
Много полезна темичка Hug Аз съм доволна от маслото на Кокона и Майка за бюст, след него си купих Лиерак Бюст Лифт (пълна дупка), сега се мажа с едно масажно масло за бюст на Етерика, но от него резултат не може да има Mr. Green Ще си купя това на Евелин. Аз контрастни душове не мога да си правя Shocked

# 29
  • Мнения: 15 619
Дайче, контрастните душове са балсам за кожата. newsm10 След студения душ се чувствам по-загряла и от най-жежкия, който съм си пускала.

Общи условия

Активация на акаунт