LaRedoute.fr - 111 - Всичко за поръчката!

  • 47 723
  • 864
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 932
Уф че съм и аз !Чета 3-тия коментар с моя недобър френски и се чудя какво толкова му има на тре семпа - коментара  Joy И аз я гледах тази пола , който я е получил да пише дали е до коляното и как стои изобщо с плата за 2 евро

аз имам 40 размер - в лилаво и екрю, 176 см съм висока и са ми точно до коляното дълги. на мен ми харесват, за тези пари - още повече  hahaha
Би ли измерила точно колко е талията , че да преценя дали ще се напъхам в 40 или нямам шанс

# 61
  • Мнения: 12
Момичета само да кажа,че получих тези дънки
http://www.laredoute.fr/vente-jean-femme-denim-stretch-ligne-lar … &numberpage=1
страхотни са,купих си ги с огромно желание, но на мен са големи.Размер 38.Разменям ги за номер 36 или 34 или в краен случай продавам доста на по ниска цена -  на 59лв.
Размерите на мойте са: Дължина 106,само крачол 82,талия 34,ханш 43,широчина крачол подчатала26,най - долу 25.

# 62
  • sofia
  • Мнения: 176
Христос Воскресе! Желая на всички сбъдване на мечтите ви и много великденски чудеса  Hug

Да споделя последната си поръчка
 На тази блузка дълго и се точих и съм много доволна.  Не е къса както се опасявах.
Тази блузка ме изненада приятно. На снимката не изглежда нищо особено, но материята е много приятна и мека (биопамук).
Тази блузка е както вече казаха съвсем обикновена, но на мен ми харесва (но аз не съм много претенциозна)
Очаквах, че тази ще е някакво трико, а тя се оказа ситна плетка, но ми харесва. Може би номер по-малка щеше да ми е по-добре. Цветовете са като на снимката в сайта.
И още "пингвинските" чаршафи (нещо се опингвиних тази пролет, но нищо чудно като не се стопля времето...). Много ми харесват.
Упс, забравих реалните снимки
тук

# 63
  • Мнения: 330
Запис и от мен да ви следя! Аз още си чакам поръчката от 27.03.Какво става незнам вече!! newsm78

Почакай още 2-3 дни и иди да попиташ на място в пощата. Може известитето да не е стигнало до теб. А може и да си има закъснение - там бяха празници, сега при нас...

Мерси,Слънчогледка!Аз вече ходих да питам в пощата, но ми казаха,че щом имам колет, ще ми пратят известие!А всички вече си взеха поръчките доста след моята дата! #CrazyДали е защото съм от малък град newsm78

# 64
  • Мнения: 0
Уф че съм и аз !Чета 3-тия коментар с моя недобър френски и се чудя какво толкова му има на тре семпа - коментара  Joy И аз я гледах тази пола , който я е получил да пише дали е до коляното и как стои изобщо с плата за 2 евро

аз имам 40 размер - в лилаво и екрю, 176 см съм висока и са ми точно до коляното дълги. на мен ми харесват, за тези пари - още повече  hahaha
Би ли измерила точно колко е талията , че да преценя дали ще се напъхам в 40 или нямам шанс


39 см е в талията

# 65
  • Мнения: 2 495
Питам пак за да не стане гаф
Тази тениска http://www.laredoute.fr/vente-tee-shirt-clima-365-modele-adulte- … &numberpage=1
Мъжа ми е 178 висок, 95 кг, гръдната му е 105-106...кой размер да взема?

# 66
  • Мнения: 28
kriss and,скоро ще дойде.Аз от същата дата я взех в петък.Също съм от провинцията. Peace

# 67
  • Мнения: 330
kriss and,скоро ще дойде.Аз от същата дата я взех в петък.Също съм от провинцията. Peace

Благодаря ти и на теб Deska!Вече се отчайвам, а искам да ги видя вече и да ги премеря,за да знам все пак, че много съм си харесала пак

# 68
  • Варна
  • Мнения: 932
zuzzy Благодаря много . Поръчвам и аз смело 2 броя

# 69
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
 smile3525

# 70
  • София
  • Мнения: 766
Момичета само да кажа,че получих тези дънки
http://www.laredoute.fr/vente-jean-femme-denim-stretch-ligne-lar … &numberpage=1
страхотни са,купих си ги с огромно желание, но на мен са големи.Размер 38.Разменям ги за номер 36 или 34 или в краен случай продавам доста на по ниска цена -  на 59лв.
Размерите на мойте са: Дължина 106,само крачол 82,талия 34,ханш 43,широчина крачол подчатала26,най - долу 25.
Тези размери ми се струват доста малки за 38  newsm78 по-скоро наближават размери на панталон - 34 номер - говоря за широчините. А сподели как са като материя, летни ли са или са дебели - и аз ги бях загледала, но реших да изчакам отзиви  Hug

# 71
  • Мнения: 146
Толкова много хавлии накупувах,че ми пратиха запитване от Ларедута какво ми е мнението за тях.Че какво да им кажа,задействат кода ли? Laughing Laughing Laughing

# 72
  • София
  • Мнения: 2 004
Притеснява ме, че моята подгръдна е 73см, слабичка съм, гръдна около 85, май не са за мен Confused

Няма да са ти големи, според мен ще са ти точно!  Peace
Току що си измерих и подгръдната - 78 см. Бюстиетата са ми съвсем точно. Не знам с 5 см по-малка обиколка дали няма да са ти широки. То няма и как да се коригират.

# 73
  • Мнения: 4 406
Тези размери ми се струват доста малки за 38  newsm78 по-скоро наближават размери на панталон - 34 номер - говоря за широчините. А сподели как са като материя, летни ли са или са дебели - и аз ги бях загледала, но реших да изчакам отзиви  Hug
дебели са. взех си друг модел, сега не ги откривам, бяха 9 евро миналата седмица- платът е един и същ- релефен, стои на чертички. не стават за носене, ако навън е 30 градуса.  Laughing

Последна редакция: пн, 20 апр 2009, 22:05 от Бумеранг

# 74
  • София
  • Мнения: 766
дебели са. взех си друг модел, сега не ги откривам, бяха 9 евро миналата седмица- платът е един и същ- релефен, стои на чертички. не стават за носене, ако навън е 30 градуса.  Laughing

ейййй... ама какъв е тоя техния маниер - лятото да пускат дебели дънки, така и май не се изказа, някой който да е попаднал на типично летни дънки - явно ще се обзавеждам от тук с тях.....

Общи условия

Активация на акаунт