Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте,

Искам да ви попитам дали и на вас това лекарство действа така чудодейно, защото ми е много странно... Предишния път като го пих направо ми минаха всякакви негативни мисли, а сега за 2 дни съм мноооого по-спокойна и весела... Толкова ли е силна тази билка или просто това е плацебо ефект? newsm78
Цитирай

addicted to phone

... или просто това е плацебо ефект? newsm78
Ми явно не е. Аз имам капки, българско производство и взимам от тях когато трябва, а не мога да спя нощем. Действат безотказно всеки път.
Цитирай

Какви са тези капки?А този РЕМОТИВ как го пиеш,по колко на ден?благодаря
Цитирай

София

Едно сутрин и едно вечер. Води се много лек антидепресант.
Цитирай

София / Пловдив

Отпуска се без рецепта в аптеки и дрогерии, водят го успокояващ билков продукт, не е в групата на антидепресантите /те се изписват задължително от лекар, за повечето трябва спец.рецепта/.

И на мен ми е интересно да прочета още за ефекта му от тези от вас, които са го пили. Че само от рекламата по ТВ ми звучи прекалено хубаво.

autumnsphere, лекар ли ти го предписа?
Цитирай

София

Не, една позната ми каза. Съвместим е с кърменето, проверила съм. За бременни обаче е забранен. Naughty
Цитирай

София

Аз пих Ремотив 6 месеца за следродилна депресия и тревожност и съм доволна. Усетих действието му някъде след 10 дни, определено повдига настроението и успокоява лека до средна тревожност. Peace
Цитирай

в страната на чудесата

от жълтия кантарион е екстрахирана само онази част, която действа като антидепресант. механизмът на действие е подобен на т.нар. SSRI - най-известен медикамент в тази група е прозак (той обаче не е растителен, има по-силен ефект и се изписва от лекар).
ремотив се приема 2 пъти по една табл.
Цитирай

На мен не ми помогна.
Цитирай

addicted to phone

Какви са тези капки?
Ето ги и описанието им.
Цитирай

все тук

Пила съм Ремотив - определено помага, но трябва и волята си да впрегнем, за да помогнем.
Цитирай

Тези  и аз съм ползвала ,поне нямат странични реакции !
Цитирай

в страната на чудесата

Тези  и аз съм ползвала ,поне нямат странични реакции !
билка не е = на липса на странични реакции! напр. фотосенсибилизация може да има и при пиене на чай от жълт кантарион в нужното количество.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.