Някой знае ли добър детски пулмолог в София?

  • 22 316
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 679
Здравейте!

Племменницата ми (6 г) има от няколко месеца суха, лаеща кашлица, а лекарите й поставят различни диагнози: първо беше бронхит, после пневмония, сега казват, че било астма?!? (Била имала удължено издишване...) Тъпчат детето с лекарства и нищо не помага. Майката е много притеснена и ме помоли да попитам за добър лекар в София - педиатър или пулмолог, който да помогне на детето. Моля ако някой знае такъв, да сподели! Благодаря предварително!

# 1
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Аз лично съм доволна от д-р Куфарджиева, но мисля, че не работи със здравната каса. Ако те интересува - пиши ми на лични - ще ти дам координати!

# 2
  • Мнения: 679
Благодаря ти за отговора!  Hug Ще ти пиша!

Ще се радвам ако и някой друг сподели мнението и опита си, защото аз лично си нямам никаква идея за лекари и болници в София.  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 114
д-р Райчева от Детската пулмология. На два пъти ми се е налагало да и се обаждам и съм много доволна. Първият път беше след като с 2г. син лежахме в болница и ни изписаха болни и с хрипове. С нейна помощ и инхалации с вентолин се оправихме. Вторият път беше по Коледа и пак се разминахме с поредния антибиотик благодарение на нея. Пиши ми на лични и ще ти дам тел.

# 4
  • София
  • Мнения: 618
dixiр здравей.
Когато моят син беше на 3 месеца, личният му лекар каза че има астма. Можеш да си представиш какво се случи с мен. Той имаше хрипове, които аз чувах в гърлото. Но доктора ми обясняваше, че има обструкция на белия дроб и затруднено дишане. Глупости. Аз не се поддадох и веднага потърсих лекари, пулмолози, хомеопати/ и те ме подведоха че е астма за да взимат парите/ зарязах ги, в здравен център Дар го водих и там отхвърлиха че е астма. Обикалях с бебе на ръце 1 месец над 8 различни специалисти #Cussing out И личния лекар не се съгласяваше че на детето нищо му няма #2gunfire, тропаше ми с крак защо не искам да му взема помпичка............ отлагаше ни всички ваксини.Аз се побърках. Накрая каза последно идете при д-р Райчева, даде ни направление и отидохме. И тя категорично отрече че на детето му има нещо. И въпреки това онзи отказа да приеме че детето е здраво. Явно се взимат пари от тези диагнози. Махнах детето от там. До сега не е имал проблем
http://www.zdraveto.com/index.php?option=com_content&task=vi … =16&Itemid=38
Но всички казват за д-р Райчева че е невероятен специалист

# 5
  • Мнения: 139
Аз лично съм доволна от д-р Куфарджиева, но мисля, че не работи със здравната каса. Ако те интересува - пиши ми на лични - ще ти дам координати!
Аз също съм много доволна от Куфарджиева. Работи само в Дженерали и не със здравната каса. Моя син е с астма и тя го следи. Прегледа е 25лв.

# 6
  • Мнения: 679
Благодаря ви на всички, момичета, които се отзовахте! Бабъл ми даде координати на д-р Куфарджиева, за което много благодаря!  Hug

А тази детска пулмология къде се намира? Welldone, ще ти пиша на лични за координати на д-р Райчева. Нека майката на детето сама избере къде да отиде...

# 7
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Д-р Валери Исаев - шеф на интензивното отделение в белодробна клиника по детски болести,  УМБАЛ „Александровска”, София, ул. "Здраве".
Постъпихме по спешност в интензивното отделение на болницата със сина ми, който беше с тежка дихателна недостатъчност в резултат на бронхиолит. Беше му лекуващ лекар и денонощно го следеше,за няколко дни го излекува. Изключително съвестен и човечен.   bouquet
Преглежда и в Медицински център "Детско здраве"
http://209.85.129.132/search?q=cache:l0XZ0tUwGWYJ:www.zdraveto.com/index.

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 22:49 от скубиду

Общи условия

Активация на акаунт