Всички правим св.рки, но някои на когото трябва!

  • 5 383
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 686
За протокола:
Вие бихте ли купили на някой нещо за да ви из...же като хората ?  Crossing Arms Thinking
Ако купувах всеки път нещо на мъжо,до сега да съм се разорила Mr. Green.

# 61
  • Мнения: 2 491
За протокола:
Вие бихте ли купили на някой нещо за да ви из...же като хората ?  Crossing Arms Thinking
Не, бих му направила една качествена с пожелание да ми врътне също такава Mr. Green
Или ще му купя семки и лимон Mr. Green

# 62
  • Мнения: 0
Не, бих му направила една качествена с пожелание да ми врътне също такава Mr. Green
Или ще му купя семки и лимон Mr. Green

Не говорим за бартер  Grinning

п.п. Страхотен аватар  Sunglasses

# 63
  • Мнения: 78
За протокола:
Вие бихте ли купили на някой нещо за да ви из...же като хората ?  Crossing Arms Thinking
Сладолед!

# 64
  • Мнения: 0
Бреееее !! Големи скръндзи сте  Grinning
После що не ви л....  качествено ...
Ами според подаръка :
мама Яни - нищо
Гигова - семки и лимон
Стринка Ягодинка - сладолед

А искате са всяка ваша с.. да има Бентли  newsm78 newsm78

танто за кукуригу  Whistling

# 65
  • Мнения: 593
За протокола:
Вие бихте ли купили на някой нещо за да ви из...же като хората ?  Crossing Arms Thinking

А ти какво искаш да ти купим?  newsm53


По темата: свиркам с удоволствие на когото трябва.  Whistling

# 66
  • Мнения: 212
1. Имате ли или имало ли е моменти, в които се получавали нещо срещу "свирка"? Като казвам нещо не визирам само пари.- Да...получих секс в замяна Confused
2. Я си признайте: Има ли такива, които свирукат дето трябва, за да си оправят живота? Flutter -Не
Аз стигнах до извода, че на моя колкото и да му свия, бентли няма да ми купи. Значи ли, че трябва да намеря правилния? Тоест този дето ще ми купи бентли? И колко трябва да свиря, за да го получа.- Много и навсякъде
3. Свирите ли на правилното място според вас?-Абсолютно

# 67
  • Мнения: 593
Casual_girl88, това че няма да ти купи Бентли, не значи, че не е правилния, нали?

3. Свирите ли на правилното място според вас?-Абсолютно

То и при мен няма изгледи нито да карам Бентли, нито да се возя в такова, ама не са ми това приоритетите.  Peace

# 68
  • Мнения: 5 710
мдам, правих веднъж на когото трябва, но немАх успех.
да знаете, че само с това не става. трябва и нещо в главата да имаш, което аз го нямах.

# 69
  • Мнения: 5 539
Напоследък не съм особено музикална, а пък мъжът ми ме натиска да ми купува кола. Знаех си, че са извратени нещата в нашето семейство Confused

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Това го прочетох в Кино и телевизия.
Та се замислих....
1. Имате ли или имало ли е моменти, в които се получавали нещо срещу "свирка"? Като казвам нещо не визирам само пари.
2. Я си признайте: Има ли такива, които свирукат дето трябва, за да си оправят живота? Flutter
Аз стигнах до извода, че на моя колкото и да му свия, бентли няма да ми купи. Значи ли, че трябва да намеря правилния? Тоест този дето ще ми купи бентли? И колко трябва да свиря, за да го получа.
3. Свирите ли на правилното място според вас?
Ако ви е неудобно да си признаете можете и анонимно  Mr. Green

1. Да- удоволствие, още повече че на партньора му е хубаво. Но не е било "пазарено", естествено.

2. Не разбирам как така аз да си призная дали има "такива".

3. Да, смятам че го правя.

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
До тук извода е: всички работим за каузата на любовта, което пък ни прави добри музикантки в очите на правилният мъж. И ако някой се погрижи за нас в най - добрият случай ще получи сладолед.
Правилният мъж е разтегливо понятие и неговото тълкуване би определило и смисъла на любовта.

# 72
  • София
  • Мнения: 547
..И така може да се каже, но по-важното е да свършиш всичко сама т.е. без никаква чужда помощ...
би ли дефинирал "чужда помощ" newsm78
стана ми интересно Thinking

# 73
  • Мнения: 95
Аз пък винаги съм се чудела колко километра трябва да издухаш, за да получиш такава кола. Ако една хубава кола струва 200 000лв /на пример/, а една хубава свирка 100лв и средната дължина на пениса 20см. Ами получава се само 40км. к.р /извинете   така ми дойде   /.
Та не е важно къде духаш, за какво разстояние ще получиш желаната "стока".

[/quote]

Не е нужно да издухаш километри по пътя в живота си..може да духнеш веднъж,ама качествено!

# 74
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
За протокола:
Вие бихте ли купили на някой нещо за да ви из...же като хората ?  Crossing Arms Thinking

На един такъв се навих да му родя две деца и сега ме ..... без да очаква нищо защото му гледам децата и съм безпарична.

Общи условия

Активация на акаунт