124 DE. Връзки и развръзки

  • 12 122
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 636
И аz се чудя къде Ще я търсят. На мен най_ми хареса 3 дена път и оЩе не са там  hahaha. Ние zимата си ходихме и бяхме zа точно 17часа от Плевен в Мюнхен. Пътя го сравнявам със zимата, zаЩото лятото е друго покрай ваканциите, а те мисля сега март са пътували  Thinking
Чакам с нетърпение продължението. Жалко, че не е по една цяла серия само с едно семейство, както аz първо си мислех.
Каза че за 30 години практика, такова нещо се случва за 2 път.
Те 30_те години са беz zначение, zаЩото аz преди 3 год.като се ре6их zа Мирена оЩе бе6е сравнително нова,мисля не повече от 2_3 год. Преди 7 оЩе няма6е  Naughty Така, че да вzеме да си намали стажа, като се говори zа неЩо определено. Струва ми се, че проблемът е бил в нея. Другите иzлиzат с тампони, но не и таzи.

Последна редакция: вт, 21 апр 2009, 23:30 от Чиколина

# 76
  • Мнения: 7 605
Aaaa, the grip каъа Джордж, шофьора, не татко Майер. Малеее, и той тръгнал беъ подписан трудов договор  ooooh!  Я да видим дали наистина ще получава 3000евро или по скоро лева  Whistling

Мамун, на Риен не й е родна Варна  Wink

# 77
  • Мнения: 911
Е не, предаването беше просто...абе чудо. Кога е следващата серия?
Сбъдваща, това zа спиралата zвучи обеzпокояващо. Дано всичко да е ок.
Риено, я обогати предраzсъдъците с едно З, да не те емне правописната полиция Laughing
Джен, таzи година не ги гледам, не мога да ти кажа, ама виж на сайта може би? http://www.rtl.de/tv/superstar.php

# 78
  • UK
  • Мнения: 3 959
Сайта е съвсем на немски и нищо не разбирам... Simple Smile

# 79
  • Мнения: 1 242
Ха, сега де. Татянче, забравям, недочувам, уйдурдисвам си. С една дума - остарявам. Grinning

П.С. Риен, и оправи запетайката непосредствено след думата и преди шпацията. Laughing

П.П.С Чико, пък на теб исках да ти кажа, че Bursche не е диалектично.

# 80
  • Мнения: 7 605
Другия вторник е следващата серия. По вокс като глас, не по Фокс като лисица  Laughing

# 81
  • Мнения: 911
Сайта е съвсем на немски и нищо не разбирам... Simple Smile
е то така се учи...и аz едно време не раzбирах текстовете на Лед Зепелин, ама се дерях и zедно с Плант и така дума по дума- английски прави Wink

# 82
  • Мнения: 166
Пак забравих за фиертел нойн  ooooh! или по-точно се опитвах да приспя Яна, но хванах пътуването до Слънчев бряг с няколко автобуса  hahaha и края, когато добрия хазяин Явор реши да ги кара към Варна да търсят мама. Чакам продължение.....

Дианджели стискам палци да е фалшива тревога и малчо да е добре.

Сбъдната как така изчезнала  Shocked Ох хич не съм запозната с тези спирали, дано се намери  Praynig
Сърфи добре се завърнала. Готини снимки.

Изпуснала съм скандала за връзките и развръзките, но си имам гости и нямам много време.

Ще гледам да ви следя.

# 83
  • UK
  • Мнения: 3 959
Тъй де, и аз така правя (е, Лафе например не става за дране, ама върши работа), ама там съвсем хич не се ориентирам, онзи ден си играх два часа докато изгледам всички клипчета от събота. Simple Smile Ама ги изгледах. Simple Smile

# 84
  • Мнения: 1 242
Цепелин. Лед Цепелин.  Wink

# 85
  • Мнения: 7 605
Петка, до Сл. Бряг наистина ще йм трябват няколко рейса. До Златните пътуваха  Wink

# 86
  • Мнения: 1 610
 Joy Joy Joy Joy
Верно, че цял ден съм с главоболие и накрая като ми мина, си забравих главата някъде. Много ми е смешно напоследък - умрях от смях на собствения си подпис....
Татяноу, Vox  се казва на немски, иначе на кирилица всякак е грешно.   Laughing Laughing ай си'а Со или Зо се казва...Ела питай във Франкен. /Ша ти кажат, че е Вуршт.
Какво стана с колелото? А заключеното какво го направи? Ти я посъбери малко неща за подаряване, аз накрая с тира ще дойда.  Joy Joy
Утре, ако Мая не е болна, ще ходим в този парк. Желаещи да дойдат? Татянка може и велосипедно да се яви.

# 87
  • Мнения: 1 190
Деси, от както попита за петната, все се каня да пиша, обаче си забравям - това няма ли да ти свърши работа?

# 88
  • Мнения: 911
Муно, той графът така, ама групата нали на ангуийски, та zатуй Flutter

# 89
  • Мнения: 7 605
Аааа риено, вокс е латинска дума  Flutter Баш вокс си е.
Май ти липсва Лиска, признай си  Flutter

Колелото....ами решихме да не купим друго от тия, дето ми продадоха колело което не съществува  Laughing Т.е. няма да взема мъжкия модел, който ми предлагат. Ще се мъ4им да отключим старото  Crazy  и ако не успеем, в градчето има магазин където скоро имаше промоция на модели от миналата година, ще погледна дали е останало нещо  Wink

Общи условия

Активация на акаунт