Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Рискова бременност
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора
Здравейте!последния ми редовен цикъл беше на 21.02.09.
на 25 март -първи преглед и установяване на бременност.
на 15 април - преглед коремен и вагинален ехограф,липса на ембрион.доктора каза,че трябва да съм в 7.5.г.с,но вижда плоден сак в 6.5.г.с.Извика ме на преглед отново на 17 април - няма наличие на ембрион,направление за болница.
на 15 април - правя втори преглед при друг лекар на триизмерен ехограф,не се вижда ембрион.лекариа там установява плоден сак на 4.5 г.с.- пълен хаос.
на 17 април отивам на първия лекар и след като ми дава направлението за болница и казвам,че на триизмерния се вижда плоден сак на по-малко седмици.Той казва абсурд.За него плодниа сак е сприал развитие и нма наличие на ембрион.симптомите ми продалжават да са същите както при нормална бременност.Нямам кървене никакво за в момента

Имал ли е някой такива момент,адски изтормозена в момента
Цитирай

гр. Софиа

Единственото, което бих могла да те посъветвам е да потърсиш и трето мнение.,колкото се може по скоро.Съжелявам за проблемите които имаш и ти желая ат сърце всичко да е наред.
Цитирай

Видин

Потърси още едно лекарско мнение!Аз бях горе-долу на твоето дередже само дето изчаквах "чудото" и така до 12г.с.
През цялото време си беше кухо яйце, но бяха празници и какво ли не и затова толкова късно се установи.Случва се.Кураж Hug
Цитирай

И на мен ми се случи същото в 10 г.с. И да, симптомите си ги имах, а кървене никакво. Потърси още едно мнение, ако и то е категорично, работата е ясна. Кураж и дано на теб да ти се случи чудото!  Hug
Цитирай

И при мен беше горе-долу сходна ситуацията. Имах кухо яйце и се наложи абразио в 7-ма ГС.
Когато има плоден сак и се случи нещо с ембриона - загине, тогава започва смаляване на ембриона и сака, трябва да се отиде веднага при АГ, който да те насочи за абразио - не се чака, защото има разлагане и освобождаване на много токсини в организма на майката.
Цитирай
niakoi znae li za aborta kakvi izsledvania 6te mi praviat?to az ve4e sam nastroena za abort,niama drugo kakvo da e.gardite mi spadnaha drasti4no ne use6tam nikakva bolka.edinstvenoto koeto ostana e ludoto gadene i vse o6te nikakvo karvene.
Цитирай

Пълна кръвна картина и резус фактор, питат за алергии (заради упойката), друго няма май, доколкото си спомням. Ходи ли пак на преглед?
Цитирай

teodora78, не ги прави предварително изследванията. Повечето болници и клиники не признават направени другаде изследвания и искат те да си ги правят.  Hug
Цитирай
Dove4era za vori pat sam na triizmeren,ako se potvardi,v koeto maj sams i ubedena -ostaviam napravo v bolnicata.
Цитирай

teodora78 , в коя болница ще си ?
Цитирай
Az sam ot imbol i poneje v tozi grad nikade niama triizmeren ehograf i lekari s dobra reputacia/osven tazi ,koito mi prepora4aha i mi postavi diagnozata/,zatova 6te hodia v  Sliven.
Цитирай

до като лежах в АГто в Бургас чух много добри неща за някаква частна клиника в Сливен. Имаше доста момичета родили там и с много добри впечатления от специалистите там.
Успех!  Hug
Цитирай
blagodaria mnogo.az potvardi se diagnozata -kuho iace.v ponedelnik sam imenno v tazi 4astna bolnica v Sliven.za jalost radostta mi be mnogo kratka.ama kakvoto e do6lo -tirabva da go posre6tna.pojelvam na vsi4ki ot sarce - de ne izpitat tazi bolka nikoga
Цитирай

Сжалявам teodora78 !
Стискам палци всичко да мине възможно най-леко и най-добре! Не се отчайвай, следващия опит ще е успешен!  Hug
Цитирай

teodora78   , много съжалявам за това , което ти се случва!
 При мен ситуацията беше същата и най - накрая се установи миссед в 9 г.с. Sad
Не губи вяра !
Ако и друг път ти се е случвало това , попитай за необходимите изследвания , които е редно да направиш!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора