«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

јлтернативна медицина
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 40 отговора

¬ прегръдката на две малки ръчички

ћнени€: 208
»ма билкови хапчета глог ,мента и валер€на. “е са много добри има ги и във вид на капки
÷итирай

√орно нанадолнище

ћнени€: 1 998
јз пък съм много доволна от ƒианксита  Peace ѕи€ си по 1 на ден сутрин и се чувствам много добре  Laughing
÷итирай

ƒобрич, ¬арна

ћнени€: 724
ћол€  Shocked
÷итирай

—офи€

ћнени€: 589
ѕротив нерви и стрес помага следното:  упувате си един буркан мед акациев и вс€ка сутрин в една чаша топла вода се слагат 2 лъжици мед и се пие на гладно.  ¬ечер се повтар€ преди л€гане.  ѕо време на пиенето на медта не тр€бва да се консумира кафе и газирани напитки.
÷итирай

плевен

ћнени€: 523
јз пък съм много доволна от ƒианксита  Peace ѕи€ си по 1 на ден сутрин и се чувствам много добре  Laughing

» аз съм пила това чудо но не помага изобщо,пак съм същото нервно кълбо ooooh!
÷итирай

√орно нанадолнище

ћнени€: 1 998
ћол€  Shocked
 акво чудно има в това ... newsm78 Ќа мен лично много ми помага дианксита и се чувствам добре  Very Happy “ова , че на н€кой не помага ...да съгласна съм  Peace
÷итирай

ћнени€: 53
ћол€  Shocked
 акво чудно има в това ... newsm78 Ќа мен лично много ми помага дианксита и се чувствам добре  Very Happy “ова , че на н€кой не помага ...да съгласна съм  Peace

—пор н€ма, че помага, но докога?!!! јко го спреш, според мен, ще се почувстваш по същи€ начин. Ќе в€рвам да искаш да го пиеш ц€л живот?! »мам наблюдени€, че когато един пациент отиде при лични€ си лекар с оплаквани€, свързани с н€какво нервно разстройство, лекарството, което изписва на момента е ƒианскит, или негово производно, без да пробва н€какъв алтернативен и по-безопасен начин. јз лично не съм съгласна с този начин на лечение  Naughty ѕила съм лекарства от този тип и хил€ди пъти съжел€вам за това. Ќенужно съм си тровила организма, и то без грамположителен ефект, след прекъсване на приема  ooooh!
÷итирай

¬ сърцето(моето)иначе DE

ћнени€: 957
–ескю –емеди от цвет€та на Ѕах  smile
÷итирай

ћнени€: 245
–ескю –емеди от цвет€та на Ѕах - откъде да си куп€ капките?
јз в момента пи€ атаракс само сутрин по половин,но имам чувството че пълне€ с часове.ћного ми се приспива и имам страхотен апетит.Ќо поне ход€ спокойно на работа и не получавам всекидневните си нервни кризи.» други€ му плюс е че не се впечатл€вам толкова от оценките на детето 35
÷итирай

¬ сърцето(моето)иначе DE

ћнени€: 957
–ескю –емеди от цвет€та на Ѕах - откъде да си куп€ капките?

«дравей,за съжаление не знам от къде да си ги купиш в Ѕ√.ƒано другите момичета тук зна€т повече.ћисл€ си че повечето хомеопати тр€бва да ги имат. Peace
÷итирай

ƒобрич, ¬арна

ћнени€: 724
¬ Ѕ√ ги достав€ ƒ-р ѕашкулев. ѕотърсете му координатите в »нтернет.
÷итирай

¬елинград

ћнени€: 22
»ма един билков препарат ƒормиплант - в него се съдържа само валериана и маточина. ѕо принцип то изписват против безсъние, но те билките така или иначе са с успокоително действие, така че аз го пи€ пон€кога и против нерви.
÷итирай

–усе, у дома

ћнени€: 380
И аз се записвам да следя темата. За съжаление при мен нищо алтернативно не можа да ми помгне - билки, добавки и т.н., дори и психотерапията. Сега пак съм със сменена лекарствена терапия, сменят ми вече трети вид лекарство и организма ми съвсем ще се обърка. При мен май помага единствено, когато мисля за нещо много странично, музика, интериор, почивки, книга. Но когато съм с децата в къщи е трудно да правя само това.
А до колкото знам има йога в Русе, лошото е че и аз още не съм се заинтересувала, мисля си че и тя ще ми помогне. Казаха ми да проверя в Университета имало залепен голям плакат за курс по йога, ако отида да проверя ще пиша.
÷итирай

¬елинград

ћнени€: 22
ћомичета,
моето мнение е, че каквито и билки и хапове да се приемат, нещата н€ма наистина да се подобр€т, докато човек не промени тотално мисленето и светогледа си и не спре да се €досва за дребнавости.
÷итирай

Ѕлагоевград

ћнени€: 33
ћомичета,
моето мнение е, че каквито и билки и хапове да се приемат, нещата н€ма наистина да се подобр€т, докато човек не промени тотално мисленето и светогледа си и не спре да се €досва за дребнавости.
абсолютно си права.Ќа мен след поредната нервна криза невролога ми се разкрещ€ буквално с думите :Ќ≈ ћќ√ј ƒј “» ¬Ћя«ј ¬ √Ћј¬ј“ј ,—“≈√Ќ» —≈ » ѕ–ќћ≈Ќ» ћ»—Ћ≈Ќ≈“ќ —»,–јƒ¬ј… —≈ Ќј  ∆»¬ќ“ј ,ћ»—Ћ» ѕќ«»“»¬Ќќ.Ќ€ма хапче което да промени съзнанието и ми задедаде въпрос : ои живе€т по дълго newsm78ќтговора:глупавите и мързеливите.
ѕослушах € и имам напредък,когато се почуствам напрегната и развълнувана приемам  капки валериана или мента глог валериан.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 40 отговора