билки и лекарства за нерви

  • 113 415
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 208
Има билкови хапчета глог ,мента и валеряна. Те са много добри има ги и във вид на капки

# 16
  • Мнения: 2 005
Аз пък съм много доволна от Дианксита  Peace Пия си по 1 на ден сутрин и се чувствам много добре  Laughing

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 606
Против нерви и стрес помага следното: Купувате си един буркан мед акациев и всяка сутрин в една чаша топла вода се слагат 2 лъжици мед и се пие на гладно.  Вечер се повтаря преди лягане.  По време на пиенето на медта не трябва да се консумира кафе и газирани напитки.

# 19
  • плевен
  • Мнения: 644
Аз пък съм много доволна от Дианксита  Peace Пия си по 1 на ден сутрин и се чувствам много добре  Laughing

И аз съм пила това чудо но не помага изобщо,пак съм същото нервно кълбо ooooh!

# 20
  • Мнения: 2 005
Какво чудно има в това ... newsm78 На мен лично много ми помага дианксита и се чувствам добре  Grinning Това , че на някой не помага ...да съгласна съм  Peace

# 21
  • Мнения: 65
Какво чудно има в това ... newsm78 На мен лично много ми помага дианксита и се чувствам добре  Grinning Това , че на някой не помага ...да съгласна съм  Peace

Спор няма, че помага, но докога?!!! Ако го спреш, според мен, ще се почувстваш по същия начин. Не вярвам да искаш да го пиеш цял живот?! Имам наблюдения, че когато един пациент отиде при личния си лекар с оплаквания, свързани с някакво нервно разстройство, лекарството, което изписва на момента е Дианскит, или негово производно, без да пробва някакъв алтернативен и по-безопасен начин. Аз лично не съм съгласна с този начин на лечение  Naughty Пила съм лекарства от този тип и хиляди пъти съжелявам за това. Ненужно съм си тровила организма, и то без грамположителен ефект, след прекъсване на приема  ooooh!

# 22
  • Мнения: 957
Рескю Ремеди от цветята на Бах  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 440
Рескю Ремеди от цветята на Бах - откъде да си купя капките?
Аз в момента пия атаракс само сутрин по половин,но имам чувството че пълнея с часове.Много ми се приспива и имам страхотен апетит.Но поне ходя спокойно на работа и не получавам всекидневните си нервни кризи.И другия му плюс е че не се впечатлявам толкова от оценките на детето Joy

# 24
  • Мнения: 957
Рескю Ремеди от цветята на Бах - откъде да си купя капките?

Здравей,за съжаление не знам от къде да си ги купиш в БГ.Дано другите момичета тук знаят повече.Мисля си че повечето хомеопати трябва да ги имат. Peace

# 25
  • Мнения: 730
В БГ ги доставя Д-р Пашкулев. Потърсете му координатите в Интернет.

# 26
  • Мнения: 22
Има един билков препарат Дормиплант - в него се съдържа само валериана и маточина. По принцип то изписват против безсъние, но те билките така или иначе са с успокоително действие, така че аз го пия понякога и против нерви.

# 27
  • Русе, у дома
  • Мнения: 738
И аз се записвам да следя темата. За съжаление при мен нищо алтернативно не можа да ми помгне - билки, добавки и т.н., дори и психотерапията. Сега пак съм със сменена лекарствена терапия, сменят ми вече трети вид лекарство и организма ми съвсем ще се обърка. При мен май помага единствено, когато мисля за нещо много странично, музика, интериор, почивки, книга. Но когато съм с децата в къщи е трудно да правя само това.
А до колкото знам има йога в Русе, лошото е че и аз още не съм се заинтересувала, мисля си че и тя ще ми помогне. Казаха ми да проверя в Университета имало залепен голям плакат за курс по йога, ако отида да проверя ще пиша.

# 28
  • Мнения: 22
Момичета,
моето мнение е, че каквито и билки и хапове да се приемат, нещата няма наистина да се подобрят, докато човек не промени тотално мисленето и светогледа си и не спре да се ядосва за дребнавости.

# 29
  • Мнения: 33
Момичета,
моето мнение е, че каквито и билки и хапове да се приемат, нещата няма наистина да се подобрят, докато човек не промени тотално мисленето и светогледа си и не спре да се ядосва за дребнавости.
абсолютно си права.На мен след поредната нервна криза невролога ми се разкрещя буквално с думите :НЕ МОГА ДА ТИ ВЛЯЗА В ГЛАВАТА ,СТЕГНИ СЕ И ПРОМЕНИ МИСЛЕНЕТО СИ,РАДВАЙ СЕ НА  ЖИВОТА ,МИСЛИ ПОЗИТИВНО.Няма хапче което да промени съзнанието и ми задедаде въпрос :Кои живеят по дълго newsm78Отговора:глупавите и мързеливите.
Послушах я и имам напредък,когато се почуствам напрегната и развълнувана приемам  капки валериана или мента глог валериан.

Общи условия

Активация на акаунт