Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца с увреждания и хронични заболявания
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 644 отговора

СТАРИ ТЕМИ

ПОЛЕЗНИ ЛИНКОВЕ

Цитирай

С пожелание в тази тема да пишем само хубави неща  Hug  bouquet
Цитирай

Варна

ted  bouquet Благодарим за новата темичка,дано само добри новини се пишат тук Praynig
Благодаря и на всички за поздравите Hug Hug Love
Цитирай

Честито нова темичка момичета,дано лошите неща останат зад гърба ни и да споделяме само хубави моменти.Пока да ти е жива и здрава рожденничката и от мен. Hug
Цитирай

Варна

Туп и аз!
ted_ благодаря за пожеланието!Аз като майка която все още не знае какво става с детето й (но пие Конвулекс) с надежда чакам новото ЕЕГ и първото ЯМР, че да се успокоя.Ми то голямо отлагане падна... все нещо става и...а дано е другата седмица!
Praynig
Цитирай

ted_,чудесно оформление!  bouquet

Вече да се надяваме и големите да дойдат при нас! Hug

Тъй като днес едно чудесно момиченце навърши първата си годинка,нека темичката ни да е усмихната и борбена като нейната майчица! Love
Цитирай

Варна

И аз съм тук, нека в новата темичка има изписани само хубави страници.  Hug Hug Hug
Цитирай

В къЩи.

Хайде и аз тук.
Честито на малките рожденнички,с малко закьснения Blush
В тьрсене сме на нова квартира и нямам много време на пиШа...в неделея Криси получи оЩе един пристьп,този пьт в будно сьстояние и мина за не повече от минутка,Ще изчакам оЩе и ако се повтори Ще се обадя на невролога(дано да не се налага Praynig)
От 4 дни му давам едно сиропче ,за да спи по/добре през ноЩа,хомеапатично е ,но няма оЩе никакьв ефект.... направо ни побьрква през ноЩа  ooooh! по цяла ноЩ се вьрти ,не ни оставя да мигнем Tired ,направо сьм заприличала на зомби  Twisted Evil
Цитирай

София

Ето ме и мен тук.  SmileАз малко ви пиша, но много чета. Все пак съм от скоро във тази каша - епилепсията, а пък и при нас е много странно - конвулекс, но без видими пристъпи. Стига оплаквания ....  Stop нека САМО хубави моменти имаме за споделяне тук Hug.
Цитирай

СОФИЯ

Хайде,цап-царап и ние тук Love
честито ни нова тема и сааамоо  хубави неща Hug
Цитирай

Здравейте и от мен в новата тема!
Пожелавам в тази тема много хубави моменти!
Най-важното е че се подкрепяме и разбираме!
Благодаря много за подкрепата на Vanq_66!
И аз повече чета отколкото пиша, постоянно съм между страниците на форума. Hug
Цитирай

Варна

Ето една от снимките от рождения ден.

Тук вече сме към края на партито и Иренка е много сериозна че празника свършва.
Тук http://www.bgbaby.net/irena/gallery.php може да видите и и други снимки от рождения ни ден. Peace
Цитирай

До бадемовата гора

Опалянкааа ето ме мен!Много сте сладки!!Този сайт нещо не ми го зарежда ама може и от моя "прекрасен "Интернет да е .
Цитирай

Ямбол

Честита нова темичка и само хубави нещица да пишем тук, ей!! Че напоследък нещо и ние сдадохме багажа, ама нали знаете, че "Можеше и по-зле да бъде" Peace Пък матури и балове хлопат на вратата, няма време за отпускане  Naughty
Темата е много хубава, благодарим ти, Тед!
Честит рожден ден на патерици на Иренка!!! Голямо е сладкишче! Разгледах всички снимки, страхотни сте, сияна  Hug
Ваня, да си жива и здрава, че без теб ... незнам закъде сме ...   bouquet
Цитирай

Варна

siqna страхотни снимки, паднал е купон вчера, а Рени е сладурче и половина! Love
.........................
Ваня, да си жива и здрава, че без теб ... незнам закъде сме ...   bouquet
Присъединявам се с две ръце за към това! Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 644 отговора