днес се храним от 7.40 сутринта :(

  • 378
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 028
сега е 11.40!

папка по 5-10 минути, после се унася, слагам го в легълцето и след малко започва страшен рев, отваряне на уста с размерите на китова паст и като го сложа на гърдата захапва все едно сме го държали гладен от 3 дни

какво е това чудо #Crazy #Crazy

със сигурност имам кърма, тя просто излиза на струи и виждам как му пълни устенцата, ама 3 часа да не се наяде, направо съм в потрес

дайте мнения... да не би да е прословутата "криза на растежа"? какво представлява тя и колко продължава, че имам опасения накрая ще сме с разширен стомах и ще трябват поне дузина млекоцентрали

# 1
А да не би просто да го боли коремче, милото бебе? Не иска ли беберон? Когато ги боли коремче, повечето бебета неистово дъвчат беберона. Щом имаш кърма да не би да му претовариш стомахчето. Малко е още и може и да преяжда. Твърдо ли е коремчето, свива ли крачета, а плачът внезапен ли е? Ако е така, просто го гушкай, да се оригне хубаво и му дай почивка, мила.

# 2
  • Мнения: 2 028
не започва да плаче изведнъж, първо диша тежко и отваря уста, все едно търси цица, после ако го гушна и го сложа да се оригне, той си лапа юмручетата

оригва си се добре, даже още докато папка, ака почти на всяко ядене

а и как захапва гърдата като му я подам, не е истина

пък и не е малък, роди се 4100, на мама пухчо, да го жаля, че е мъничък, ама не е  Joy

и аз си мислех дали не са колики, ама май не са  newsm78 в библиотеката тук четох, че ако се чуди майката дали бебето има колики, значи не са, защото иначе веднага ще ги познае

# 3
  • Мнения: 35 962
използва те за биберон, успокоява се докато спи; при моята беба хавата е същата Simple Smile /коликите минаха отдавна/

# 4
  • Германия
  • Мнения: 8 099
като гледам възрастта - връзва се  горе долу, или поне и при моят хищник някъде втората -третата седмица беше го обърнал на маратонско кърмене.
Коликите.....там като реве и си свива крачетата към тялото (дано не ви сполетят, че е ужас за мъниците)

# 5
И аз мисля, че те ползва за беберон.За това те разпитвах, защото зная, че етрудно някой път да се разпознаят коликите. Ще му мине на бебчо, не се тревожи, мила. Но не мисли, че е гладен. Аз така постъпих с моята хубавица,Ева, точно на вашата възраст и после корема и от лакомия стана още по-зле. Та зор голям да го изака всичкото. Ще се оправите.

# 6
  • Мнения: 2 028
хитър е моят Оги  Wink, мен ме ползва за биберон, а биберонът-залъгалка престоява в устата му точно 3 секунди преди да бъде позорно изплют

дано да се регулират нещата и да се оправим, както казваш

# 7
  • Мнения: 1 586
Това е най-естественото и очарователно поведение за едно двуседмично бебе, не се притеснявай. Целият свят за едно бебе се състои в мамината прегръдка и гърда Simple Smile И от тази гледна точка хич не ми харесва израза "Ползва те за биберон". По-правилно е да се казва, че ползва биберона за гърда Wink

Гушкай го постоянно бебчето и го кърми когато поиска. Това е всичко, от което има нужда в момента. Един слинг ще ти свърши чудесна работа Simple Smile Не се притеснявай, че честото кърмене ще предизвика колики или преяждане - това не е вярно, въпросът е обсъждан многократно.

Наслаждавай се на тези мигове с новороденото, понеже бързо отминават. А как ми липсват сега... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт