Др Енжи Касабие

  • 10 313
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Мили момичета не искам да правя реклама на никой юзера ми е нов защото на стария съм забравила паролата не съм влизала тук близо 2 години.Родих 2007 година преди това си бях пълничка но след раждането не можах да сваля нищо нито с глад нито с нищо в отчаянието си и покрай детето не си объщах много внимание до сега. Случайно моя позната ме свърза с Енджи и така от 2.04 съм на нейния режим до сега съм свалила 10 кила ( не се нахвърляйте имам да свалям минимум 40) Ходя на преглед всяка седмица на който се вижда колко мазнини и колко вода съм свалила. Споделям с вас за да знаят тези жени кото имат да свалят килограми че има начин работещ.С този рижим не се лишаваш от нищо нито от хляб нито от картофи нито от спагети защото в крайна сметка неможеш да си на диета цял живот.Вярно е че е скъпичко но пък за здравето ми и самочуствието ми мисля че нямя цена.

# 1
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Интересно ми е Simple Smile Я кажи нещо повече за това.Какво ядеш,въобще какъв е този режим?
Дай повече информация  Peace

# 2
  • Мнения: 1
След среща с докторката тя ти определя колко хранения ще имаш на ден в зависимост от това колко калории изгаряш в покой.В мая случаи беше 6 хранения през деня .Питат те какво обичаш да ядеш и какво не обичаш съобрезано с това ти се предлага меню на стойност от 20 до 35 лв дневно. Днес примерно моето меню беше Закуска - млечна баница обяд - палеа + салата торта за следобетна закуска и за вечеря зелечукова супа + салата. В този режим се храниш със всички групи храни несе лишаваш.

# 3
  • Мнения: 1 844
звучи прекрасно-спагети,торта,картофи..ммм,любимите ми храни.единствено не мога да проумея как ще се отслабне при положение,че се ядат едни от най-калоричните храни.моят скромен опит до сега ме е научил,че за съжаление чудодейни хапчета и вълшебни режими с вкусотии не могат да те накарат да отслабнеш,колкото и да ни се иска.
разбира се,не казвам,че авторката си измисля или че просто прави реклама на някого.но просто ми е чудно как става тая работа.. Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 99
Вече има пускана такава тема преди около два месеца. Ето темата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=374896.0
Мисля, че това е прекалено-20 или 35флв. на ден за храна, която може и сама да си подсигуриш. Много от режимите тук ще ти свършат същата работа като диетата на тази докторка. Огромна част от темите тук са от диетолози  и са добре балансирани от хранителна гледна точка. Ходила съм на диетолог и си мисля, че е пръскане на пари Peace

# 5
# 6
  • Мнения: 1
Всички храни които праща докторката са приготвени без мазнини и с диетични продукти не искам да навивам или рекламирам нищо просто казвам своя опит Преди 3 години с режимите на Ипо  свалих 16 килограма за около 6 месеца задържах ги известно време и забременях.След раждането не можех да отслабна с нищо НА мЕН ТОВА мИ ПОмАГА споделям тук ако някой има също нужда от помощ. Можете да се обадите на лекарката да ви прегледа само без да правите нейния режим няма да ви вземе пари за това а и моето мнение е че за здравето си не жаля средства.

# 7
  • Мнения: 1
за един месец на този режим на хранене свалих 14 кила ако някой не му се вярва да ми пше на лични да му пратя снимки. Нека тези жени който наистина имат проблем с килограмите просто пробват дори и за 2 седмици за да се убедят сами за какво става въпрос аз започвам втори месец без лишения без хапчета без колебание пожелавам ви го и на вас.

# 8
  • Мнения: 564
pink-lime , поздравления за постигнатия резултат!  Peace
Мисля да направя, ако не друго, поне консултация с лекарката Simple Smile А и да те питам - храната, която плащаш за целия ден количеството ли е?

# 9
  • Мнения: 1
да за целия ден е при мене е така закуска втора закуска обяд следобена закуска и вечеря това го определя лекарката колко храна трябва да получш като те измери и види колко калории гориш в покой горещо ти го препорачвам пробвай за консултация няма да ти вземе пари

# 10
  • Мнения: 564
Благодаря ти!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт