маслини

  • 1 698
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 541
здравейте     bouquet
дъщеря ми е на 1г.и 6м. но е МНОГО ЗЛОЯДА( още пасирам гладко - това нормално ли е иначе се дави и повръща?!?) ,единственото нещо което яде с удоволствие е маслини , пастърма и царевични пръчки , за последните няма да питам - зная , че са вредни , но тях давам за да "свикне да дъвче" - маслините излизат цели в памперса ,така както и ги давам Tired - въпросът ми е нормално ли е това и полезни или вредни са маслините (за да ги пасирам в храната и така да я накарам поне малко с апетит да хапне)
дайте ми и препоръчителен режим за храна - сега се храним с малките порции( 180 гр. на детска кухня ) като не винаги слагам хляб .
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!! Hug

# 1
  • Мнения: 5 760
Можете да използвате маслинова паста или да пасирате сама маслините Можете да ги давате намазани  с масло на филийка. и чаша 150 мл. мляко -това е достатъчно за закуска. Маслините са много полезни.  За закуска можете да давате кроасан или друга кифличка с мляко, попара със сирене, музли или корнфлекс с мляко. 10 часа плод.
На обяд ядене предимно  с кайма и малко супа(може с хляб или сухарче) Общо количество около 200 гр.
Следобед кремче, баница, някаква каша, плодово кисело мляко.
 Вечеря Супа с хляб и 100 мл. кисело мляко филийка със масло и сирене и кисело мляко, варено яйце на филийка с масло и пак кисело мляко.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 541
Благодаря     bouquet
А нормално ли е все още да пасирам и до кога  newsm78- ако не пасирам се дави и повръща - пробвала сум и продулжавам да пробвам , но всеки път ми е не успешен . Много се притеснявам  Tired

# 3
  • Мнения: 5 760
Е, кото повръща при всички случаи е по-добре да пасирате, като постепенно оставяте по-едри частици.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 541
Е, кото повръща при всички случаи е по-добре да пасирате, като постепенно оставяте по-едри частици.

да така правя Д- р Слънчева , но тя това което е по едро го гълта направо и се ... втриса от "хапката"  ooooh!- не знам до кога е редно да продължавам така - не знае действието  "дъвчи и тогава гълтай" направо съм отчаяна - моля за съвет  Hug
Благодаря   bouquet !

Общи условия

Активация на акаунт