1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 61

  • 19 506
  • 440
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6
Да ви кажа честно аз пък Керем не го харесвам той никога не застана твърдо зад нито едно негово решение
Обича Шех после пък не я обича
Обича Бенну ама пък не може да й го докаже
На Севал сто пъти й вика -ти вече не си ми майка после пък -Майче еди какво си...
Баща ли му е (ох как се казваше) той ли е виновен за смъртта на майка му че пък Севал ли е виновна
Изобщо искам да ме извинят момичетата дето го харесват това си е мое мнение но Керем е слабохарактерен мъж за мен и за състоянието на Бенну той има много голяма вина

Как така, не е застанал твърдо, зад нито едно свое, решение?!!  newsm78

За Шех - ами влюбен беше човека, но накрая разбра, че не по силите му да се бори и с отегли ...
За Бенну - ами тя просто не се задоволява с това, което той и дава - до момента с изневярата, той се държеше перфектно с нея, не виждам какво повече трябваше да и се доказва на Бенну ...  Crazy
За Севал - първоначалната му реакция си беше напълно естествена и нормална. Колко хора,  ако разберат, че не са това което винаги са си мислили, биха се държали по различно? След това и прости - нима това не е похвално?!! След това разбра истината - вече беше тотално объркан - и реакцията му отново за мен беше нормална... Все пак крайния резултат е, че той !прости на всички - напълно заслужени адмирации за което!
За Семих - еми няма по нормално нещо,от това  да иска да узнае истината.
И не ни се извинявай, това е твоето мнение - всички имаме право на такова ...  Hug Но, не съм съгласна, че е слабохарактерен. Само човек със силен характер, би могъл да понесе толкова много разочарования, и да не се промени тотално.
Да кажем на Бенну, че е слабохарактерна - да, но за Керем - категорично - НЕ.  Crossing Arms



Ами я върни да видиш дали обръщаше внимание на жена си тя млада булка до него той се занимаваше с баща си със сестра си със Севал с незнам си кого все нервен все има нещо,че той така й се озвери когато тя му каза да поговорят за сватбата си да не е вдовица или нещо друго че не направи сватба младите момичета държат на това нещо Докато той се занимаваше със разочарованията си Бенну беше много самотна .Той дори не я изслуша и не чу от нея че е бременна .Ами тя нито веднъж не нагласи вечеря и той да е в настроение да си я изяде офффффффф абе Онур е друго нещооо  newsm51

# 61
  • Мнения: 20 795
Planet на 100 % съм съгласна с тебе.

# 62
  • Мнения: 683
   Едва  ли  я  е  забравил  напълно!

  А  може  би, точно  за  да  я  забрави,  се  ожени  за  Бенну! Но  тя  за  него  беше  ІІ-рия

  избор!!!  Просто,  както  каза  той - Единствената  жена,  която  го  обича безпричинно  и 

  безрезервно!!!
 Надяваше  се, че  ще я  заобича, защото  тя  е  добра. Надяваше  се, че ще я  

  направи  щастлива, защото  и  тя  искаше  само  него!!!  

  Е  вярно,  не  се  получи,  но  само  той  ли  е  виновен  за  това ?!!?    newsm78

Точно това е и според мен истината за връзката Бену/Керем. Той се надяваше че с времето може да я заобича а пък тя се надяваше обичайки го да го промени и той да се влюби по късно

# 63
  • Мнения: 3 626
Втора опиция. Не показва такова уважение към Бену, както Онур към Шехерезада. Това е мое мнение.

# 64
  • Мнения: 1 101
Малеее спрете се бе...всеки ден нова тема ли 6те изписвате newsm78 Joy
Майтап бе пи6ете аз се връ6там да 4ета Peace

# 65
  • Мнения: 683
И за да не ме обвините в дискриминация ето ви и снимка на Бену от вчера по време на Afife Tiyatro Ödülleri 2009

# 66
  • София
  • Мнения: 3 404
Втора опиция. Не показва такова уважение към Бену, както Онур към Шехерезада. Това е мое мнение.
Е, има нещо вярно. Но Бенну не е Шехерезада.
И Онур не е Керем.

Много хубави жени са повечето в този филм.
Еда също ми харесва, ако се абстрахираме от ролята и.
Бенну, специално ми е олицетворение на женствеността.
Анна, много хубави снимки.

# 67
  • Мнения: 1
KRASSI_EL,  напълно съм съгласна с теб. И на мен Керем не ми допада много. Още в първия сезон, като стана скандала на сватбата на Онур и Шехи как я измъкна и избяга с нея, тайно се надяваше тя да му обърне внимание. Като кученце я гледаше в очите. Обаче Шехерезада тогава го отряза съвсем недвусмислено. И той, ако беше мъж на място, трябваше да разбере. Намери на Бену квартира в блока на Шехи, само и само да може да се отбива у тях по всяко време. Вярно, на война и в любовта всички средства са позволени, ама защо само той прави кофти номера на най-близкия си приятел. Как Онур винаги е честен и почтен, а Керем все нещо задкулисно върши. И в последните серии на този сезон, как жена му, може да е пияна заляна, но имаше нужда от него, а той си вдигна чуковете и при Еда. И то съвсем обмислено, не беше спонтанно решение и двата пъти, защото извика Мелек да стои при Бену. И се раздрънка, без да мисли. А Еда само това чакаше.
Оф, някоя "керемка" да не ме замеря с домати. Аз не го мразя чак Керем, но има много кусури.  Twisted Evil

# 68
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
anna3com, много е хубава тук Джейда

# 69
  • Мнения: 959
...........................................................
Ами я върни да видиш дали обръщаше внимание на жена си тя млада булка до него той се занимаваше с баща си със сестра си със Севал с незнам си кого все нервен все има нещо,че той така й се озвери когато тя му каза да поговорят за сватбата си да не е вдовица или нещо друго че не направи сватба младите момичета държат на това нещо Докато той се занимаваше със разочарованията си Бенну беше много самотна .Той дори не я изслуша и не чу от нея че е бременна .Ами тя нито веднъж не нагласи вечеря и той да е в настроение да си я изяде офффффффф абе Онур е друго нещооо  newsm51

Хайде, сега ...  ooooh! Онур бил друго нещо?!  Crazy
Видяло се е, че ще си вадим кирливите ризи ...  Crazy Joy  Hug

Значи за Керем, това беше труден период, обаче си беше до Бенну, тя беше тази която му обърна гръб и застана на страната на Севал, така че, не смятам, че Керем тогава се е държал лошо с нея. Беше си в къщи, до нея, макар и намусен и тревожен.
Обачееееееее, Онур когато му доведоха Нилюфер, какво направи?!! Започна да лъже Шех - скри от нея истината, по точно въобще не сметна за нужно да я осведоми ... това ли е другото нещо?!  newsm78 Или когато започна да я следи?!  ooooh! Сигурно това е по мъжкото поведение, и е по достойно за уважение?!  Shocked

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 078
  Анна,  благодаря  за  хубавите  снимки!!!   newsm51

  Поне  ти  да  ни   дадеш  малко  радост!!!  Че  тези  сценаристи-садисти  ще  ни   довършат!!!

 ББ   Аз  цели  шест  епизода  чакам  тази  среща,  а те  както  винаги  прекъснаха

 на  най-интересното  място!  
Ади  сега  живей  и  работи  спокойно, още  цели  две

 седмици!!!  smile3512

# 71
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
KRASSI_EL,  напълно съм съгласна с теб. И на мен Керем не ми допада много. Още в първия сезон, като стана скандала на сватбата на Онур и Шехи как я измъкна и избяга с нея, тайно се надяваше тя да му обърне внимание. Като кученце я гледаше в очите. Обаче Шехерезада тогава го отряза съвсем недвусмислено. И той, ако беше мъж на място, трябваше да разбере. Намери на Бену квартира в блока на Шехи, само и само да може да се отбива у тях по всяко време. Вярно, на война и в любовта всички средства са позволени, ама защо само той прави кофти номера на най-близкия си приятел. Как Онур винаги е честен и почтен, а Керем все нещо задкулисно върши. И в последните серии на този сезон, как жена му, може да е пияна заляна, но имаше нужда от него, а той си вдигна чуковете и при Еда. И то съвсем обмислено, не беше спонтанно решение и двата пъти, защото извика Мелек да стои при Бену. И се раздрънка, без да мисли. А Еда само това чакаше.
Оф, някоя "керемка" да не ме замеря с домати. Аз не го мразя чак Керем, но има много кусури.  Twisted Evil
Малко са мъжете които нямат кусури...  Wink

# 72
  • Мнения: 683
И последно да ви докажа че ви обичам всички това е снимка от същият театрален фестивал където еда печели награда но тук са Джейда и Тарду. Който иска повече да прочете на турски ето ви новината http://www.haber34.com/13-afife-jale-tiyatro-odulleri-9284-haberi.html

# 73
  • Мнения: 7
За Керем втора опция. Сравнявайки го с “магнетичния син поглед”, той няма големи шансове.
Мисля, че той обича Бену по свой начин, няма я тази изпепеляваща любов, която да го разтърси(спомнете си как гледаше Шехерезада), изпитва привързаност и обич към нея, примесена може би с благодарност, че тя е единствената жена, която го обича безрезервно. Някъде в  сериите и беше казал “само ти ме обичаш”.  Бену, според мен сбърка, че го отблъсна, не сподели с него мъката по изгубеното им дете, а потърси утеха в алкохола и създаде непоносима атмосфера в дома им. Така тя направо го натика в ръцете на Еда, която знаеше какво да му говори и капана хлопна. 

# 74
  • Мнения: 0
Аша моля, но адмирациите все пак са за Анна - аз само го копнах. И аз съм от групата на Онур и аз ще съм наредена в 22.30. Може пък да ни изпее нещо   Wink

Ако наградата на Еда е за този сериал си я заслужава. Много добра актриса. Тук на снимката една усмихната, а пък в сериала злобата струи от нея.

Керем не е моя персонаж вече писах. Не мога и да съм много крайна обаче - малко си противореча. Как се преживява този обрат в живота незнам. Със Севал беше краен според мен в началото и после чак убийца да я нарече....
Мисля че обича Бену. Показва й го както може и както го разбира. За нея обаче явно не е достатъчно, а пък и тя така си е втълпила, че ще бъде нещастна. Не мисля, че тя го тласка да й изневерява - всеки има такива периоди (при нея понякога доста продължителни). Не мога Керем заради нейните постъпки да го оправдая за изневярата - без значение с коя щеше да легне. Бену е в блатото в момента, на Керем му писна и трябваше да разпусне някак(най неподходящия избор направи), Еда перфектно си изигра картите каза му каквото иска да чуе.
Керем обаче чак за силен характер не го смятам

ето и едно колажче по темата


сори за дългия пост и аз не знам как се нащракаха думичките. Работното време свърши ще се изнасям след малко после ще ви догонвам от вкъщи

Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 19:02 от castanea

Общи условия

Активация на акаунт