1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 61

  • 19 507
  • 440
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 7 914
за какво достойнство на жените, с които Керем е бил в сериала говориш  newsm78 За Зейнеб или за Еда  newsm78 ми то как да стъпкаш нещо дет го няма? Друг е въпроса как си ги избира
аз затова казах, че все на мръсници попада, но все пак... не мога да се съглася например как се отнесоха към Еда -  ние зрителите знаем за какво стана на въпрос -  но от гледна точка на Керем -  отиде  изля си проблема, получи секс, понеже в момента му липсва... и накрая еда е уволнена -  и дори не и вдига теефона.. добре, реши вдигна го и акк се отнесе с нея? една думичка не и каза Naughty

извинявай....ама си търси белята и си навлича гняв и злоба със собственто си поведение Peace

# 421
  • Мнения: 0
 HugЗдравейте момичета,досега не съм писала,но да знаете съм неотлъчно с вас.Немога да сваря да ви изчета.ГОЛЕМИ БЛАГОДАРНОСТИ   bouquet  bouquet  bouquetна всички които се трудят да сме информирани.Гледам филма от 1-ва серия и съм също от "БОЛНИТЕ" SickЗА съжаление не ми остава време да пиша.Остава ми време да гласувам по анкетите , да ви прочета коментарите и дагледам някоя част от сериите. newsm51Поздрави и бъдете все така активни,а аз отивам feeding когато имам време пак ще пиша.

# 422
  • Мнения: 20 795
за какво достойнство на жените, с които Керем е бил в сериала говориш  newsm78 За Зейнеб или за Еда  newsm78 ми то как да стъпкаш нещо дет го няма? Друг е въпроса как си ги избира
аз затова казах, че все на мръсници попада, но все пак... не мога да се съглася например как се отнесоха към Еда -  ние зрителите знаем за какво стана на въпрос -  но от гледна точка на Керем -  отиде  изля си проблема, получи секс, понеже в момента му липсва... и накрая еда е уволнена -  и дори не и вдига теефона.. добре, реши вдигна го и акк се отнесе с нея? една думичка не и каза Naughty

извинявай....ама си търси белята и си навлича гняв и злоба със собственто си поведение Peace
Звездичке, съгласна съм с теб. Погледнато през очите на Керем, Еда се отнесе много добре с него. А тай какво: когато имам нужда идвам при теб, обаче ти забрави, не ме търси, не ме притеснявай. Не съм адвокат на Еда, но всяка жена би се обидила от такова поведение. Лошото е, че заради гадното отношение на Керем към жените, страдат близките му хора.

# 423
  • Мнения: 31
за какво достойнство на жените, с които Керем е бил в сериала говориш  newsm78 За Зейнеб или за Еда  newsm78 ми то как да стъпкаш нещо дет го няма? Друг е въпроса как си ги избира
аз затова казах, че все на мръсници попада, но все пак... не мога да се съглася например как се отнесоха към Еда -  ние зрителите знаем за какво стана на въпрос -  но от гледна точка на Керем -  отиде  изля си проблема, получи секс, понеже в момента му липсва... и накрая еда е уволнена -  и дори не и вдига теефона.. добре, реши вдигна го и акк се отнесе с нея? една думичка не и каза Naughty

извинявай....ама си търси белята и си навлича гняв и злоба със собственто си поведение Peace

Звезди, не мой сА извинява, бе, джанъм, нали само си говорим, изтривалки нЕма откъде да вземем, та кротко го раздаваме  Joy
Не че намирам оправдание за всичките му глупости, ама в началото се дърпаше за уволнението (повече от страх според мен  Embarassed). После обаче за Керем дойде Видовден по отношение на Еда, 3 в 1 – ‘изнасилването’, ‘мама’, и лъжата, че е на обекта....Направо го халосаха с мокър парцал. Е, какво да направи? Да продължи да я защитава? Да говори с нея? За какво - то вече всичко е ясно - в гащите му само таралежа остана. Няма как да върне нещата, остана му само ужаса от последствията.
 Peace

# 424
  • Мнения: 0
и на сутринта ще й казва 'нищо не е станало, забрави' - то точно така става
ми той така е свикнал -  носна кърпичка -  издухва се и в буклука -  стъпва всякакво достойство на жената , ама и той все на някакви интригантки попада  ooooh!
така е. И наистина какъв е тоя неговия късмет все на интригантки
единствено с Бену ни го показаха по различен - на нея й направи закуска  Simple Smile

за какво достойнство на жените, с които Керем е бил в сериала говориш  newsm78 За Зейнеб или за Еда  newsm78 ми то как да стъпкаш нещо дет го няма? Друг е въпроса как си ги избира
Зейнеб по душа си е интригантака така е, но след това се озлоби толкова много според мен. Ама и той много груб беше с нея как я изхвърли.
За Еда - тъй като когато си ляга с нея не я знае още каква е, дори не се и съмнява. Все я хвалят колко е добра в работата си и т.н. Всички са благоразположени към нея, освен Нурхаят и Мерт. Не би ли трябвало за Керем Еда да е жена с достойнство.

пак по едно време сме писали получи се повторение  Heart Eyes  Hug

# 425
  • Мнения: 0
мили момичета къде мога да гледам 87 с превод?дайте моля ви адрес чакам и чакам благодаря! предварително  bouquet

# 426
  • Варна
  • Мнения: 1 078
  
   Браво  на  вас, момичета!!!  Като  гледам  резултата  от  анкетата,  -  Да  не  би  да  се  е  поразтоварило   нашето  клонче??!!  

 Май  Керем  има  повече  почитателки,  отколкото  мислехме!!!
  Rolling Eyes

   Аз  самата  вече  съм   давала  мнение  за  Керемчо,  не  веднъж,  и  не  искам  да  се  павтарям!

  Просто  не  мога  да понасям  Онур  да  страда  и  то  съвсем  незаслужено!!!

  Не   мога  да  гледам  този  угаснал  син  поглед!!!

  А  в момента, в който  видя  Онур  и  Шех  заедно  и  щастливи ( със, или без  помощта на  Керем) , съм  готова  да  му  простя  всичко!!!  Даже искам  те  отново  да  са  приятели, защото   те  имат  нужда  един  от  друг!!!
    

                                                newsm10    love001

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 14:27 от Planet

# 427
  • Мнения: 31
    Браво  на  вас, момичета!!!  Като  гледам  резултата  от  анкетата,  -  Да  не  би  да  се  е  поразтоварило   нашето  клонче??!!   Май  Керем  има  повече  почитателки,  отколкото  мислехме!!!   Rolling Eyes

    

не разчитай на това, резултата от анкетата няма нищо общо с разпределението по клончетата  Joy Joy Joy

За Еда - тъй като когато си ляга с нея не я знае още каква е, дори не се и съмнява. Все я хвалят колко е добра в работата си и т.н. Всички са благоразположени към нея, освен Нурхаят и Мерт. Не би ли трябвало за Керем Еда да е жена с достойнство.
пак по едно време сме писали получи се повторение  Heart Eyes  Hug

И преди да разбере що за стока е, се държеше добре с нея. Това, че е преспал 1-2-3 пъти с нея без ангажимент, не значи непременно, че не я уважава като човек  newsm43. В смисъл, той отиде при нея, тя нямаше нищо против да го пусне в леглото си, въпреки, че знае, че е 1)женен и 2)уязвим, така че, поема риска си (говоря по принцип, не конкретно за Еда). И двамата са еднакво в кюпа....не знам дали се изразих достатъчно ясно  Embarassed

# 428
  • sofia
  • Мнения: 56
мили момичета къде мога да гледам 87 с превод?дайте моля ви адрес чакам и чакам благодаря! предварително  bouquet
http://www.vbox7.com/byuser:yagmur_yurekli_damlacik?&page=1
започнат е да се превежда

# 429
  • Мнения: 7 914


Звезди, не мой сА извинява, бе, джанъм, нали само си говорим, изтривалки нЕма откъде да вземем, та кротко го раздаваме  Joy
Не че намирам оправдание за всичките му глупости, ама в началото се дърпаше за уволнението (повече от страх според мен  Embarassed). После обаче за Керем дойде Видовден по отношение на Еда, 3 в 1 – ‘изнасилването’, ‘мама’, и лъжата, че е на обекта....Направо го халосаха с мокър парцал. Е, какво да направи? Да продължи да я защитава? Да говори с нея? За какво - то вече всичко е ясно - в гащите му само таралежа остана. Няма как да върне нещата, остана му само ужаса от последствията.
 Peace
"извинявай"- то е повече... като обогатяване на речта Mr. Green
Онур не и дължи обяснение... Керем да... понеже не Онур я гушка... Еда може и да е лъжкиня, амаспрямо керем( от негова гледна точка) се държа много добре.. та си държа на мнението де Whistling


защото и погледнато реално какво прави Еда в личния си жовт е едно, в професията друго... Rolling Eyes
 и дойде майка и... наприказва ги едни, и  хоп на нея вярват, а не на еда, която познават....  Thinking

# 430
  • Мнения: 267
пенда,много ясно се изрази(това не е поведение на жена с достойнство) Wink
Звезди и ти май откриваш слабостите на 3 сезон,ама да не забравим че и Надиде каза първо какво знае за нея и се натрупаха нещата

# 431
  • Мнения: 0
пенда според мен си се изразила ясно

и не стигаме ли пак до това което написа звездичка - верно секс без ангажименти и двамата го искат и са в кюпа, но това не значи че на сутринта така трябва да ги захвърли и да е толкова груб
все пак кефа си е направил с жената

# 432
  • Мнения: 10 802
Добър ден дами!Виждам че отново сте на линия.
ОНУРКИ , Я ДРЪЖТЕ ЗДРАВО ФРОНТА!

# 433
  • Мнения: 267
Сега ще се опитам да изгледам 80 еп.и ще пиша после.  bouquet Hug
Какъв фронт да държите в темичката за Керем?  Rolling Eyes Whistling
Аз и за Онур съм подготвила едни камъни,ама по-нататък ще кажа  Crossing Arms,отивам да  tv

# 434
  • Мнения: 76
За Еда - тъй като когато си ляга с нея не я знае още каква е, дори не се и съмнява. Все я хвалят колко е добра в работата си и т.н. Всички са благоразположени към нея, освен Нурхаят и Мерт. Не би ли трябвало за Керем Еда да е жена с достойнство.

пак по едно време сме писали получи се повторение  Heart Eyes  Hug
Че кой друг, освен Нурхаят и Мерт да имат неблагоразположение към Еда, в крайна сметка Мерт е барман а Нурхаят секретарка. Кои повече от всички познават хората с които работят ами секретарките, барманите и чистачките, в случая чистачка няма, но не е късно да се появи (ако разбира се нейната роля не се играе от майката на Еда, нали Еда я беше представила така на Мелек)   Grinning
На Нурхаят едното ухо и око в стаята на Онур а другите в стаята на Керем, при Мерт, който дойде обръща 2-3 чашки и си изпява всичко без да го пита някой, а той само мълчи и наблюдава Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт