«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒеца от 1 до 6 г.
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора

—офи€

ћнени€: 415
ѕреди много години имаше една детска книжка за две човечета „”  » ѕ”к, които живе€т в устата и прав€т къщи в зъбките и най ужасното нещо им е четката и пастата за зъби.

“ази книжка си спомн€м ни € раздаваха в училище -1-2 клас от „ервени€ кръст на н€колко поколени€ деца, тъй като имах и аз имаше и сетра ми, ко€то после е чела но своите деца ,а те са вече големи . нижките сме ги изгубили но до ден днешен си спомн€м части от тази истори€ и благодарение на не€ обожавах и с желание си миех зъбките, като си представ€м какво ще ми се случи със зъбите Mr. Green от тези човечета които си прав€т къщи в т€х Laughing.
ћного ми се иска да намер€ тази книжка и да € чета и сега на сина ми,въпреки че той обича да си мие зъбите.
  нигата беше малка, като брошура с меки корици илюстрована  не повече от 10страници, ако имате спомен или знаете дали има сега подобна на н€кое ново издателство мол€ пишете.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 6 098
» аз много € обичах, но не мога да € намер€, за съжаление. ћай б€х пускала подобна тема отдавна......
÷итирай

—офи€

ћнени€: 81
Ќаистина страхотна книжка,но за съжаление не съм € срещала на книжни€ пазар.
јз купих на сина си-«ащо да си мием зъбките? от поредицата ”чим се правилно...
“ова е също една добре направена книжка за деца  Wink
http://www.book.store.bg/c/p-p/c-4/id-25785/zashto-da-si-miem-zybkite-.html
÷итирай

—офи€

ћнени€: 8 322
Ќие € имаме от племенниците ми - старото издание - т€ помогна да накараме големи€ да желае да си мие зъбите. —пр€хме да € четем преди месеци, но още повтар€ за „ук и ѕук. —ега € паз€ за ситната. явно им прави страхотно впечатление.
÷итирай

ћнени€: 669
http://detstvoto.com/index.php?newsid=691

«апов€дайте  bouquet ¬се е нещо.
÷итирай

н€къде ... тук ...

ћнени€: 2 784
Опитвам се да намеря темата. Там една майка я беше сканирала и качила за сваляне, ама...

Нат е намерила сканирано копие Smile

Аз си пазя книжката от моето детство. Много ми помага и много им харесва.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 4 128
јз имам книжката, майка ми пази всичките ми книги. ѕаз€ € за детето, става ли да € снимам и да € кача н€къде?
÷итирай

—офи€

_Nat_  и  ќлинце

много  съм ви благодарна ще € принтирам, аз дори съм си мислела ако € има н€ко€ при€телка да си € копирам, но никой около мен € н€ма , а много € исках.
ћного съм благодарна наистина, а и ще има и други които биха искали да € имат. Smileѕочти си измисл€м историите(не ги помн€)  за „ук и ѕук които разказвам на моето детенце и му е много интересно, като му разказвам и след вс€ко €дене на сладки неща се сеща за зъбките си...много е ценна тази книжка.
Ѕлагодар€  Hug[/color]
« ѕоследна редакци€: ср, 22 апр 2009, 22:42 от boboblina »
÷итирай

¬арна

ћнени€: 4 128
 ъм кра€ на седмицата ще мога да взема книжката от майка ми и да € снимам. ѕосле ще сложа снимките тук да си ги сканирате.
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 2 111
ей, момичета, страхотни сте! ”тре ще € принтна и аз!
¬с€ка вечер докато дъщер€ ми си мие зъбите насто€ва да й разказвам истории за „ук и ѕук, без да е виждала никога книжката. ќт самото начало като € приканвах вечер преди л€гане да идва да си мием зъбите започвах с измислени от мен истории за тези смешни микроби, поради факта, че освен, именета им и това, че живе€т в зъбите на децата и стро€т къщи там, нищо друго конкретно не помнех. —ега значително ще се улесн€!  Mr. Green
÷итирай

Stara Zagora

ћнени€: 1 447
“ова ми беше любимата книжка,но се б€х отказала вече да € търс€ защото никъде не € намирах.
ћомичета страхотни сте Hug
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 014
“ова е  една от любимите ми детски книжки! Ќаскоро се наложи да вод€ детето си на зъболекар и се сетих за "ѕук и „ук", но не усп€х да € откри€. »мам прекрасен, €рък спомен от детсвото си, как € четем с братовчедка ми...
÷итирай

ћнени€: 1 225
јз също си € паз€, дъщер€ ми  € харесва много.
÷итирай

ћнени€: 544
Ѕлагодар€ за линка. bouquet ћного е полезен!
÷итирай

—офи€

ћного е полезна книжката наистина, ще остави трайни следи във хигиенните навици почти на вс€ко детенце, затова реших да потърс€ помощ тук от мили майчето които може да € имат на които Ѕлагодар€  Hug

Ќаскоро се наложи да вод€ детето си на зъболекар и се сетих за "ѕук и „ук", но не усп€х да € откри€.

јко се наложи (на никой не го пожелавам) да се води детенцето на зъболекар би било по-лесно за детето ако знае тази интересна истори€ Smile.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора