Някой спомня ли си книжката за ЧУК И ПУК и от къде ако я има сега?

  • 5 495
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Aз я изпратих на една рекламна агенция и за 15 лв. ми е направиха книжка- страхотна, цветна, с голям шрифт и твърди корици! Една от любимите ни книжки към момента и най-вече: за нищо на света не пропуска миене на зъбите след хранене!  Peace

# 31
  • Мнения: 4 187
LaDiDa, много добра идея. Писна ми всеки пък да се зверя в компютъра,  когато Рая иска да я четем  Rolling Eyes.

# 32
  • Мнения: 719
Благодаря за споделения линк, страхотни сте!
Тази книжка е ценна находка от нашето детство,..  bouquet

# 33
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Благодаря за споделените линкове,страхотна книжка от нашето детство.И аз си я свалих,довечера ще я прочета на дъщеря ми.Имам една друга книжка от кампанията на Орбит преди няколко години,но не е толкова впечатляваща като Чук и ПУК.

# 34
  • в белята
  • Мнения: 536
Егати в града няма място където да ми направят на сносна цена книжката  #Cussing out #Cussing out #Cussing outНай -евтино искат 40 лв - да е цветна с картонени корици и по здрави листя вътре!!!!!
Ladida можешли да пуснеш снимка как изглежда това което са ти направили на теб както и адреса на агенцията  Praynig Praynig PraynigСлед една седмица ще ходим на море на Слънчев бряг и ако ми хареса ще се метнем да ни направят една и на нас.

# 35
  • Мнения: 417
Ето идея как да си я имате цветна и хубава на хартия.
Аз си я отпечатах от нета на хартия,но черно бяла и оцветих картинките с хубави цветни моливи и стана като истинска - хубава и шарена, сега си я четем редовно от както пуснах темата.Ефекта е страхотен и с удоволствие моето момченце си мие зъбките, когато сме в къщи след всяко ядене и се забавлява,като си представя какъв ужас изживяват Чук и Пук като видят пяната от пастата и четката за зъби. Все по- добре търка и си мие сам зъбите вече.
Успех на всички и благодаря за линка! Hug

# 36
  • Мнения: 306
_Nat_  и  Олинце

много  съм ви благодарна ще я принтирам, Благодаря  Hug[/color]
  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 187
Здравейте! Говорих с едно издателство. Предложих им да издадат книгата  "Пук и Чук". Обещаха ми, че ако успеят да откупят правата, ще го направят. Но вероятно с нови илюстрации, понеже не бяха впечатлени от старите.

Последна редакция: пн, 20 юли 2009, 13:40 от Аурора

# 38
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Здравейте! Говорих с едно издателство. Предложих им да издадат книгата  "Пук и Чук". Обещаха ми, че ако успеят да откупят правата, ще го направят. Но вероятно с нови илюстрации, понеже не бяха впечатлени от старите.

Страхотно ще бъде,ако стане,дори и с нови илюстрации пак ще бъде интересна.

# 39
  • в белята
  • Мнения: 536
Дано да я издадат ,а да не се те излъгали само зада не им досаждаш  Praynig Praynig Praynig.

# 40
  • Мнения: 93
Здравейте! Говорих с едно издателство. Предложих им да издадат книгата  "Пук и Чук". Обещаха ми, че ако успеят да откупят правата, ще го направят. Но вероятно с нови илюстрации, понеже не бяха впечатлени от старите.

Дано наистина да спазят обещанието.  Peace  Това е първата книжка, която моята дъщеря прочети и стана още по-специална за нас   bouquet

# 41
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Тази книжка я пазя от деството ми. Големият ми син я прочете вече няколко пъти. Много му хареса.

Дано наистина я издадат отново!

Общи условия

Активация на акаунт