Бяхме хипопотамки, но вече сме дюканки и бъдещи фиданки - 177

  • 17 787
  • 456
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Добро утро и от мен. За 2 дни ударна фаза съм - 1 кг..
Филюдка книгата излишно казах че я чета, но не съм я прочела цялата още - просто нямам време за нея!
Hug

# 16
  • Мнения: 206
Ах, че хубаво заглавие!  Hug
Добро да ви е утрото!  Simple Smile

# 17
  • до Бургас
  • Мнения: 76
cote-Още днеска ще почнат само хубави неща Hug
slancetoo -поздравления за минусче Hug

# 18
  • Мнения: 225
Дано поне 2 стр. да хвана, че - 2 кг.... А,аааааа?

Хей вие пак сте писали, писали...... попрочетох от тук от там. Видях разни хубави новини, хубави снимки - не мога да не се поклоня на желязната воля на Николинчето  newsm20

Шуши - и теб не мога да подмина - чудесна новина, лека бременност   bouquet

Кри - честито ти 2 годинки, страшна воля - поклон и пред теб  newsm20

При мен нещата са спокойни. Днес все пак е протеинов четвъртък. Ще видим показанията на кантара утре  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Опитвам се да излезна от пролетната депресия. Събудих се в добро настроение и смятам да не позволя да се разваля днес. Ще тръгвам по интервюта за работа. Що тъй никой не се сеща за мен дълго време и не ме вика никъде, а изведнъж всички ме искат за техен служител? Отговарям си: ЩОТО да ми е гадно, и да ме карат да мисля  newsm78 . Пък то мисленето никак не ще да ми се отдава напоследък  Mr. Green
Стискайте ми палци - да ми се събуди мозъка и да взема правилно решение

# 19
  • Мнения: 1
_300 от вчера ,но докато изчета снощните писаници толкова се смях,че сигурно са паднали още 100! Hug  Hug  Hug  за всички .Чакам ви в Русе,хайде записвайте се

# 20
  • Мнения: 30
Добро утро ,минавам на бърз запис и се връщам да изчета старата тема.
Вещи отново чудесна тема  bouquet,че  и кафе сте ни поднесли с Есен-благодаря ви.
И закуска си имаме от Мименсита  Heart Eyes
Нарциса погледнах ти снимките и .....  #Crazy,браво резултатите са видими и изглеждаш чудесно.
Пожелавам ви ден изпълнен с много положителна емоциии  и много  минусчета на кантара.
Почвам ви всичките ,за да няма сърдити  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 21
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Добро утро!
Признавам си - не съм ви изчела - но да споделя - вчера се чувствах малко отпаднала, но така е след 3 дни безразборно хранене то режима действа като от начало, пък и си признавам без бой, че отдавна не съм пила витамини.
Днес е протеинов четвъртък!!!!
Хубав ден!

# 22
  • Мнения: 0
Добро утро на всички! Само да се запиша, че така съм зациклила с килограмите- вече 10 дни сан шанжман на чист френски. Лек и усмихнат ден!

# 23
  • Мнения: 170
Добро утро HugБоби,благодаря,че ме подсети за витаминчето  bouquetВчера много ядене много нещо,мъжо вика-ти с тази диета ще удариш 70 Mr. Green,да ама не -сутринта лекинко се приплъзнах на кантара и о щастие,още 400 гр. ги няма.Значи за три дни ударен-1.6кг.-доволна съм bowuu

# 24
  • Мнения: 397
...а тази сутрин 2 сърни ни излязоха пред колата...
Радвам се, че лошото се е разминало.  Hug Но тайно и дълбоко ти завиждам, че при теб все още има дива фауна. Сърна виждам на 10 години. Миналото лято видях до ждрелото на Ерма, така че сега започва сухият период.

Росчо, виждаш ли как палцестискам?

Лилов, нещо ти се е зацапал френският с кирилица. hahaha

Русенки и околия, софиянки на срещата приемате ли?  newsm53

Още ме държи снощната вълна, затова се махам, че нищо режимно не пиша.  Mr. Green А вие започнете деня с ритъм.  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 1 590
Добро утроооо!
Въх че ме е яд! Да изтърва снощната седянка, тиганите, аз от спам най отслабвам!!!!!!
Филюдченцеееее, я нИ мЪ отписвай!!
Казвам си килограмите, ма няма да сменям лентичката ... щото ще умра ако трабва да я местя нагоре!!!!
Значи, след голямото ГГЗ Великденско : 71,7 !!!!!! (и не съм хапнала ни козунак, ни агне! ама по едно време започнах да опитвам всичките напитки Mr. Green пък след това в несвяст се намаах с хляб и мазни картофи!!!)
Вчера : 70 кръгло!
Днес - не знам! Пак се скапа пустия му кантар, пак показва Lo, а батерията я смених преди два дни! Баси, разори ме откъм батерии. Ма се чувствам олекнала... и ми стана много леко на душата, че успях да удържа и втория стриктен ден ... значи има признаци да си се върна в правата вяра!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 276
добро утро!да се цопна и аз тук!хубав ден на всички и много Hug

# 27
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 673
Малей спуках се от смях с вас! Добро утро и от мен!

Вещи прекрасна темичка и ви благодаря с Есен за кафето въпреки, че аз го пийнах отдавна моето!

Снощи да ви кажа удържах на напъна от изкушения, че мама беше на гости и спретнахме една трапеза  #Crazy Аз обаще устоях. Най-трудно обаче ми беше със салатата.  Confused Днес съм възнаградена с -300.  Laughing

Гледам тук снимки там снимки браво момичета!  newsm20  Надявам се след някой друг месец и аз да се похваля.

# 28
  • Мнения: 0
добро утро и от мен
вчера ме беше подгонила страшна лакомия-е само режимно се храних, но мъжа ми вика  ти ако отслабнеш с толкова ядене и аз минавам на диетата----и днес  -0.700 smile3521 smile3521
и друг път съм забелязала че като похапна повече кантара се  размърдва надолу
вчера бяхте много забавни--сигурна съм че и днес ще сте готини newsm51

# 29
  • Мнения: 0
 Добро утро сладки
Вещи отново чудесна тема  Hug
Есен благодаря за кафето  bouquet  bouquet
И закуска си имаме от Мименсита скъпа липсваш ми  Hug Hug Hug
 

По необясними  причини днес съм +1 кг. От днес минавам на 5/П дни не мога да премина границата от 90  кг свалям до 89и пак 90  от 1 април до сега правя точно това явно  най-трудно ще се справя с кръглото число. Това е защото много време съм била на тези  кг. Мразя се. Много ми е трудно. Тези моменти са ми безкрайно неприятни. Знам, че ще започна да свалям., Но като гледам как свалям с  грамчета ,а днес съм качила  кг. И  най-лошото е, че не знам защо съм качила  не съм нарушила с нищо диетата. Ще видя утре как ще към сега 5 дни  ще съм на протеини дано премина тези 90 кг.
Gardenia---И теб малко да те гушна ,че ми е много гадно и имам нужда от Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
mirka76--Пак не си спала лек ден малко гушки Hug Hug Hug
Лек ден милички имам нужда от вас Янич днес трябва як шут мила

mmmStelxen_m, kkaatt, Elence, an4etoo, gelinda, mmmshushy80, lamarinka, kaka svraka, ВИКИТО, Янич, myran, afrodita*, pink85, milla7 (+ 2 Скрит/и)   Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
ВесиСтискам ти  палци  и се моля всичко да мине добре  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 09:16 от mihi69

Общи условия

Активация на акаунт