За бутона на боклукомелачката

  • 1 281
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 970
Моля, дайте съвет къде е по безопасно и удобно да монтирам бутона на мелницата за отпадъци-върху плота ,на гърба на кухнята или някъде другаде Rolling Eyes
За ето това става въпрос:

http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=23&c=37&pid=660

# 1
  • Мнения: 606
На сухо и така, че да не може дете с едната ръка да рови, а с другата да натиска.

# 2
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Ето моят къде е- между мивката и кафемашината, близо до водобранната лайсна. Удобен ми е- с едната ръка пускам водата с другата бутона.



# 3
  • Мнения: 1 165
Моят е на мивката направо.

# 4
  • Мнения: 4 300
Моят е на високо- точно под горния шкаф. Струва ми се най сигурно заради детето- понякога си добутва стол и стига го мивката, не ми се искаше да рискувам. Но така или иначе е закрепен само с лепенка, винаги мога да го преместя.

# 5
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Големият е син е на 18г,а малкият на 9- така че за мен не е толквоа важно да "скрия" бутона. Малкият проявява интерес, но само в мов присъствие иска да мели отпадъци, сам не пипа, знае за какво става въпрос. И е малко вероятно да си натика ръката в мивката чак до мелницата. И изобщо в практиката такива случаи са почти не възможни, не се влияйте от филмите на ужасите.

# 6
  • Мнения: 4 300
Моят е на две- да ти изреждам пакости, цял ден няма да стигне, но редовно вадя стотинки от мелницата, очукани разбира се, тъй като разбирам, че е вътре след като пусна мелницата и затрака на умряло.

П.С. В момента сме при нашите с него, тук къщата не е съобразена с неговите пакости и съм непрекъснато на тръни какво ще сътвори Confused

# 7
  • Мнения: 970
Ето моят къде е- между мивката и кафемашината, близо до водобранната лайсна. Удобен ми е- с едната ръка пускам водата с другата бутона.






Джемма-ако се намокри с вода бутона пречи ли му нещо newsm78

# 8
  • Мнения: 606
Аз не съм чувал за нещо електрическо, което влагата да не му влияе пагубно. Трябва да е ужасно качествен този бутон.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Нашата е с ключ, който е монтиран на гърба на кухната, леко в дясно от батерията на мивката и на около 30 см . височина от плота. Удобно ми е така.  Peace По-добре да не достига вода, според мен.  Peace 

# 10
  • Мнения: 528
И при нас е с ключ на гърба на кухнята.

# 11
  • Мнения: 1 441
Моят бутон не е точно такъв, а е обикновен бутон, и поради това е скрит във шкафа под мивката.
П.С. На мен също не ми беше водеща безопасността, защото нямам деца, а по-скоро естетика

# 12
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Бутонът ми не е електрически, а пневматичен или както там се води. Изобщо не му пречи намокрянето. Той е плътен и естествено ако капне вода, аз веднага изтривам. Досега, вече 2 години нищо не се е случило с него и вода не е тръгнала по прозрачната тръбичка надолу към мелачката. Peace
Освен това ако искам да го скрия, просто придърпвам кафемашината върху него, а може и да се покрие с нещо, докато се ползва мивката, ако тя пръска.

Ама аз поначало вода не понасям никъде, веднага всичко подсушавам, а от мивката не ми пръска към бутона, колкото и да не ви се вярва.

Не знам, за мен си ми е удобен там и не се вижда отдалеч, а и да се вижда - не загрозява плота. Освен това от дете (гостенче примерно) няма как да се стигне без да сложи стол, което аз няма как да не забележа.

Рокси, съчувствам ти за тревогите покрай малкия. И моят не беше от най-спокойните. Затова уточних, че моите са големи и не ме е страх да е там бутона.

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 15:02 от Джемма

# 13
  • Мнения: 1 046
При нас е монтиран в шкафа под мивката, за да натиснеш си отваряш вратата и..........

# 14
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Моят е като на Джемма, удобен ми е и естетически издържан. 

Общи условия

Активация на акаунт