След колко време второ?

  • 1 349
  • 37
  •   1
Отговори

Анкета

Колко деца искате?

Опции:

  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
След колко време сте готова да имате второ дете? stork-boy

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Засега сме планирали братче или сестриче на Мони когато тя стане на 5 годинки, но нищо не се знае.
За анкетата - гласувах "3 деца", но, ако имаме финансовата възможност, може и повече.

# 2
  • Мнения: 5 183
за сега не се 4увствам готова. Томи е на 2 години и 9 месеца.

# 3
  • Мнения: 1 250
Мнго много искам

Засега съм до цифрата 2, ама ако правителството гласува закон майчинството, или по-точно детските да станат колкото средната работна заплата ще продължим. Mr. Green

Защото съм ненаситна на щастие, дори съм алчна за щастие Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 456
Искам 3, но то Божа работа  Wink. Освен това сега ме чака яко учене, работа + бебе и домакинстване, така че за момента второ бебе ще ми е физически невъзможно Cry. Но желанието си ми остава. Може би в по-добри времена и това ще стане Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 66
И аз искам две дечица ,но мисля ,че поне още 4 годинки ще изкакаме.
Ама то нищо не се знае newsm62

# 6
  • Мнения: 275
Ние сме решили когато принцесата стане на 2г., да правим братчето й  Hug
Но Божа работа, нея я чакахме 8месеца да се зачене ..... нищо чудно номер две да стане преждевремнно  Peace
Непременно ще са поне 2, ако финансите ни позволяват, ще имаме още   bouquet

# 7
  • Мнения: 658
Нашата кака е на 11г .  и чак сега се реших на второ. Много ми е добре - нямам ангажименти с нея и ми помага много за гледането на бейб. Така че - никога не е късно. По-добре късно отколкото никога.

# 8
  • Мнения: 8 505
3. Но колко искаме и колко ще бъдат са две различни неща.

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Искаме три, второто го планираме за след 3-4 години.Ама то тия планове....Божа работа!

# 10
  • Мнения: 3 423
аз пък искам само едничко за да си го глезкам много Simple Smile

# 11
  • Мнения: 109
Гласувах за три,но сигурно ще спрем до двете принцеси.Разликата им е 10г.


# 12
  • Мнения: 816
Не знам дали съм готова, но второто съвсем скоро ще излезне на белия свят Laughing
А трето - искам, но поне след още 5-6 години, та първото да е станало голямо и да помага повечко Crazy

# 13
  • Мнения: 3 932
Три броя, но ще поизчакаме 1-2год. още

# 14
  • Мнения: 6 472
Искаме тринки, ама нека първо се роди второто Grinning Иначе ако дай боже всичко е наред след 2-3 години ще си правим третото Laughing

Общи условия

Активация на акаунт