Искам декоративен заек, имам въпроси...

  • 97 769
  • 251
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 0
някой има ли представа колко струва рязането на нокти на декоративен заек Simple Smile В Слатина някои добър ветеринар дали се сеща Simple Smile БЛагодаря ПРедварително Wink

# 226
  • Мнения: 13
някой има ли представа колко струва рязането на нокти на декоративен заек Simple Smile В Слатина някои добър ветеринар дали се сеща Simple Smile БЛагодаря ПРедварително Wink
Снощи  водих зайката  и вече е с маникюр и педикюр за 3 лева!

# 227
  • Мнения: 13
А моя заек не е такъв.Ще стой гладен но няма да си влезе в клетката... smile3518

Свободолюбива животиняче.  Laughing
Купих на моята къщичка за зайци от TCM. След като се разходи нагоре - надолу си влиза в къщичката.

# 228
  • Мнения: 1 849
И колко ти струва това удоволствие и от кое ТСМ, защото аз където съм ходила клетки не съм виждала?

# 229
  • Мнения: 0
Здравейте,
през мпоследните няколко дена чета разни форуми и теми за декоративните зайчета.Желая да си взема но колкото позитивни толкова и негативни мнения има  Rolling Eyes бих искал да ме посъветвате.Принципно мн обичам животинките но нещо съм 50/50  за това ви моля за съветче Simple Smileбл. предварително  Peace

# 230
  • sofia
  • Мнения: 1 184
Да ви се оплача - моята зайка получи мастит. Беше разгонена наскоро и аз забелязах по едно време, че едната й гърда е много надута. Помислих си, че е от хормоните. Мина разгонването, а гърдата пак подута. Заведохме я на доктор и се оказа с мастит. Мислила си е , че е бременна и чак има кърма  Shocked. Съответно канала се е възпалил и сега се лекуваме. Три поредни дни ще я водя на инжекции - вчера й биха три. Отделно й мажа мамилите с йодасепт три пъти дневно и някакъв крем - по един път дневно.
Купихме й памперс отдолу на клетката да сложим - тя се побърка - само го рови и прави на топка. Докторката каза да не й даваме много вода, за да намали лактацията. Ужас, каква е тая мнима бременност от нея! От четири години я гледаме и за първи път се сблъсквам с това.

# 231
  • Мнения: 1 849
мирта, съжалявам, че трябва да минете през това, дано се оправи по-скоро!!

# 232
  • Мнения: 6
заек се гледа лесно Simple Smile от трите гризача, които изброихте морското свинче най-много мирише и е най-шумно.преди си мислих, че заека е крехко същество, но след като чинчилата ни почина, мога да ви кажа, че чинчила се гледа по-трудно от заек.по-крехка е, иска по-голяма клетка, много внимание, не че не я обичах чинчилата....заек и куче и котка седят на едно място.нито заека ми е болен, нито котките или кучето, напротив заека се привързва към другите животни и си играе с тях и копира от тях Simple Smile тъй като котешките тоалетни са на две места в апартамента заека ходи в тях и ми спестява чистене Simple Smile пишка в сандъчето, рови си, ака си там Simple Smile по цял ден я държа пусната и гарантирам, че няма никакъв проблем. е яде всичко дет види и е от естествена материя. не обича моркови и чушки, яде повече марули и краставици и ябълки и обожава витаминчетата. не миришат въобще, не знам защо. може би защото ходи до тоалетната в котешката тоалетна или тгриците и са ароматизирани Simple Smile заека е лесен за гледане. иска внимание и компания, ако имате друго животно и сте сигурни, че не е агресивно може да си вземете зайче. общителни са, игрива са, бързо се учат и ако му сложите сандъче с котешка тоалетна да си рови и да се измаря по-бързо, защото си играе вътре пестите от чистене и изяждане на стени ,кабели, хартии и тн Simple Smile

# 233
  • София
  • Мнения: 1 675
Между другото, ние сме женски и мисля да я пусна да се заплоди и да имаме малки зайчета. Някой с мъжкарче от София?  Simple Smile
Ето ни

# 234
  • Мнения: 1 849
Абе, колко му е да ви оправим, но надявам се да си наясно в какво се вкарваш. На каква възраст ти е зайката?

# 235
  • София
  • Мнения: 1 675
На 8 месеца сме Peace

# 236
  • Мнения: 1 047
Много е сладко девойчето.   bouquet  bouquet  bouquet
Ех, ако бях заек....

# 237
  • София
  • Мнения: 1 675
Обаче имаме проблем  Shocked Shocked Shocked
За да съм сигурна, че женитбата ще е добра, исках да се уверя, че зайчето ми е женско.
И питам в един форум за зайцевъдство и един човек ми разправя, че зайчето ми било обратно и не ставало за разплод...  #Crazy
Та... само той ми отговори и не искам още да се шашкам, за това извинете ме, че слагам снимка, но сравнете я с вашите женски зайки и ме успокоете, че всичко му е наред на моето мъниче...  Confused

# 238
  • Мнения: 2 229
Стига бе, и за зайчета ли се говори с "ние" вече  Joy

# 239
  • Мнения: 25 558
Та... само той ми отговори и не искам още да се шашкам, за това извинете ме, че слагам снимка, но сравнете я с вашите женски зайки и ме успокоете, че всичко му е наред на моето мъниче...  Confused
http://i46.tinypic.com/1q33eo.jpg
http://i46.tinypic.com/73mb6v.jpg

Хм, в първи курс акушерство не училите ли още полова система? Откога женските животни имат пенис?  Joy
Я снимай пак, но си дръж пръстите по-настрани да се види добре има ли или няма тестиси.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт